Merkel Team

Σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς!!!!Τώρα μαζί με τα όπλα που μου έχουν δώσει πατέρας και παππούς έκλεισα, δεν ξανακοιτώ τίποτα και αν προκύψει πάλι καμιά ευκαιρία θα την δώσουμε σε κάποιον που την έχει ανάγκη!!!!
.love.
 
Και στα χέρια μου επίσημα το Μέρκελ και το Γαλλικό!!!
Και παλι καλοριζικα Χρήστο, και καλές πλαγιοκαννιαρικες τσιχλοβολες κ οχι μονο..!

Είδα ότι σου απάντησε στα ερωτήματα σου ο Κυπριδημος, αν δεν το έχεις δει, τσέκαρε το...
 
Και παλι καλοριζικα Χρήστο, και καλές πλαγιοκαννιαρικες τσιχλοβολες κ οχι μονο..!

Είδα ότι σου απάντησε στα ερωτήματα σου ο Κυπριδημος, αν δεν το έχεις δει, τσέκαρε το...
Δεν το έχω δει Τάσο, σε ευχαριστώ πολύ όπως και όλους σας!!!!
 
Και στα χέρια μου επίσημα το Μέρκελ και το Γαλλικό!!!
Καλορίζικα και καλοντουφεκα κι επισήμως, όπλα επένδυσης για σένα και τις επόμενες γενιές (φρόντισε ;) ), με τη συντήρηση και τη λογική χρήση που θα έχουν.
Να δούμε αμποτε θα ξαστερωσει να τα δω από κοντά.think.
 
Αν κρίνω από τις ψολες που φάγαμε από την συνονόματη του πρέπει να γαμαει το εργαλείο .Και εννοείται ότι είναι τρομερά όπλα εδώ είχα πουλήσει δύο δικά μου για να αγοράσω ένα 2000 s/p και τελικά δεν έγινε το χω ξαναγράψει.
 
Αν κρίνω από τις ψολες που φάγαμε από την συνονόματη του πρέπει να γαμαει το εργαλείο .Και εννοείται ότι είναι τρομερά όπλα εδώ είχα πουλήσει δύο δικά μου για να αγοράσω ένα 2000 s/p και τελικά δεν έγινε το χω ξαναγράψει.
Φίλε είχα πάρει 30γρ ρούμε νο10 για δοκιμη το νο10 που δεν το είχα ξαναρίξει...Και μιλάμε πήρα κάτι ψηλωμένες στο θεό...Έπαθα την πλάκα μου..Τελικά δεν έτυχε μια φορά η δύο αλλά αρκετές!!!
 
Back
Top