Merkel Team

Οσο καλο και να ειναι...οσο φτηνα και να το δινει........ακομα και η λειτουργικη του κατασταση να ειναι αριστη αν δεν μας ερχεται ειναι κυνηγετικα ''αχρηστο''
Ετσι λοιπον θα πρεπει να λαβουμε σοβαρα την υποθεση σωστο κοντακι στα μετρα μας...
Επισεις να μην λεμε συνεχεια και το συνεχιζουμε να το λεμε δικαννο Saint Etienne......δεν υπαρχει τετοιο οπλο.......
Όλα θα φτιαχτούν φίλε μου και ας μην έρχεται, δεν υπάρχει τέτοιο όπλο αλλά εμείς καταλαβαινόμαστε.
 
Εννοείται ότι είναι ευκαιρία το Μέρκελ. Όνειρο ζωής όχι απλά ευκαιρία... Φαίνεται εντελώς καινούργιο το όπλο.
Είναι εντελώς καινούριο και δεν το λέω γιατί έτσι μου είπε, τον ξέρω τον άνθρωπο γιατρός είναι είχε ρίξει 1 τουφεκιά μόνο πρωτοχρονιά....Το άλλο είναι του πεθερού του παλιό και πολύ δουλεμένο.
 
Μάγκες με ενημέρωσε ο μπάρμπας ότι μου δίνει το μέρκελ μαζί με το σεντ ετιέν ένα χιλιάρι και τα δύο.Λογικά θα προχωρήσει και από τις γιορτές θα πάω να τα δω από κοντά.
Κοίτα τα πρώτα και ρίξτα από καμιά τουφεκιά μην διαλύσουν ...
Αν σου αρέσουν και θα τα χρησιμοποιήσεις η τιμή ακούγεται ψιλολογική.

Σημειωτέων δεν έχω ιδέα από τιμές ... :)
 
Τι μου ξυπνάτε με το Μέρκελ έδωσα ένα γουινστιστερ και μια ςς το 2012 για να πάρω ένα 201 και έγινε μια στραβή και πήγαν τα λεφτά άλλου γαμησετα και ήταν ευκαιρία η τιμή του .Δε βαριέσαι έχουμε μέλλον ακόμα μπορεί να το πάρουμε κάποτε.
 
Μάγκες με ενημέρωσε ο μπάρμπας ότι μου δίνει το μέρκελ μαζί με το σεντ ετιέν ένα χιλιάρι και τα δύο.Λογικά θα προχωρήσει και από τις γιορτές θα πάω να τα δω από κοντά.
Μην τα πάρεις ...πάει να σε κοροιδέψει ο μπάρμπας.....Κάνε πίσω και δώσε μου το τηλέφωνο του... να τον βρίσω......big smile..

Χωρίς πλάκα πάρτα και τα 2.
 
Last edited:
Χρήστο αν είπε ο Άρης πάρτα, χτύπα τα.
Φίλε τι ψιλολογική τιμή, το μερκελ είναι καινούριο μόνο του δεν κάνει 1000 τι να λέμε τώρα από εκεί ξεκινάμε και τελειώνουμε.Βουρ στον πατσά!
 
Last edited:
Μίλησε με τον πατέρα μου σήμερα ο γιατρός ευρισκόμενος στο Α.Τ της περιοχής του και ήθελε να μάθει τι θα χρειαστεί κλπ διότι είναι πολύ κύριος και τυπικός.Όλο και δεσμευέται!!!
 
Καλοριζικο καλες τουφεκιες γεματες τσιχλες και λαγους!!
Πάνω το γαλλικό σε θήκη μικρούλα, μόλις την είδα λέω τι γίνεται;! :rolleyes::oops:.yel..sarcastic.
Κάτω το πολυβόλο το μέρκελ!
Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά, ακόμα μένουν τα διαδικαστικά!
 
Τυλίξτε το με το εορταστικό τραπεζομάντιλο και στείλτο μου δώρο γιατί κοντεύει και η γιορτή μου σε ένα τετράμηνο και κράτα τις τσίχλες για πάρτι σου δεν τις θέλω .yel.
Καλά κυνήγια Χρηστάρα να το ευχαριστηθείς όσο δεν πάει το εργαλείο
 
Back
Top