Merkel Team

Με προβληματίζει που είναι αχρωμίωτες όπως είπε ο φίλος ο PPV παραπάνω;
εφόσον είναι καθαρές, όπως είπε και ο Νίκος, δεν υπάρχει λόγος να σε προβληματίζει κάτι. αν έχουν οξειδώσεις τι να σου πω, θέλει έλεγχο οπλουργού σίγουρα. δες και τα κλειδιά τους, χωρίς την πάπια επάνω στο όπλο.
εγώ πιστεύω ότι είναι ευκαιρία σε αυτήν την τιμή πακέτο να τα πάρεις κατόπιν ελέγχου. και το σεντετιέν του κάνεις μελλοντικά το μαζεματάκι του σιγά σιγά.
 
Αν δεν ήταν γνωστός και μακρινό σόι με παππού ένα @ρχ... θα έπαιρνα.Ευτυχώς, με είχε πρώτο στην λίστα προτεραίοτητας διότι μεσολαβούν και άλλοι και μου τα δίνει και τέλεια τιμή κακά τα ψέματα.Χίλια ούτε το μέρκελ σκέτο όπως είναι δεν παίρνεις, από 1500 και πάνω όπως είχε πει ο φίλος παραπάνω.Μέτρησε και ότι με τον αδερφό του μπάρμπα με ξέρει και με συμπαθεί πολύ, ίσως έβαλε και αυτός το χεράκι του.Αν τον δω καμιά φορά θα μου το πει αυτός διότι είναι ντόμπρος άνθρωπος!
Να στε καλά, σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές!
 
Μάγκες με ενημέρωσε ο μπάρμπας ότι μου δίνει το μέρκελ μαζί με το σεντ ετιέν ένα χιλιάρι και τα δύο.Λογικά θα προχωρήσει και από τις γιορτές θα πάω να τα δω από κοντά.
Τσακωσε το merkel δείχνει καινούργιο και είναι ευκαιρία.....
 
Πλάγια, το μερκελ το έχω ανεβάσει παραπάνω Σταμάτη.Μπορείς να το δεις και εγώ με τις φώτο το έχω δει, το σεντ ετιέν δεν το έχω δει καθόλου.
Μην μπλέκεις με το παλιό-δίκαννο ρε κλωτσάει, άνοιξε κλείσε για να γεμίσεις αχρωμίωτη κάννη θέλει φροντίδα μην κάνει οξειδώσεις
Έλα να το κάνουμε τράμπα να σου δώσω μια καραμπίνα και να το πάρω εγώ μην έχεις μπελάδες :rolleyes:
 
Μην μπλέκεις με το παλιό-δίκαννο ρε κλωτσάει, άνοιξε κλείσε για να γεμίσεις αχρωμίωτη κάννη θέλει φροντίδα μην κάνει οξειδώσεις
Έλα να το κάνουμε τράμπα να σου δώσω μια καραμπίνα και να το πάρω εγώ μην έχεις μπελάδες :rolleyes:
Γιώργο εγώ δίνω μια καραμπίνα και παίρνω τον παππού στο σπίτι! .exciting.
 
Οσο καλο και να ειναι...οσο φτηνα και να το δινει........ακομα και η λειτουργικη του κατασταση να ειναι αριστη αν δεν μας ερχεται ειναι κυνηγετικα ''αχρηστο''
Ετσι λοιπον θα πρεπει να λαβουμε σοβαρα την υποθεση σωστο κοντακι στα μετρα μας...
Επισεις να μην λεμε συνεχεια και το συνεχιζουμε να το λεμε δικαννο Saint Etienne......δεν υπαρχει τετοιο οπλο.......
 
Το σεντ ετιεν ειναι μπαλωμενο το κοντακι και μεσα οι καννες χαλια ετσι μου ειχαν πει.Αλλα αν το εχεις κρεμασμενο στο τζακι δεν σε χαλαει!!!
Καλά ριχτό πρώτα και μετά τα λέμε άμα το κρεμάσεις στο τζάκι το παλιό σεντεντιεν.
 
Back
Top