L.R.F.

εχει κανει κανενας κανενα χειροποίητο? εκανα ένα και το αφίσα στα μισά γιατί βαρέθηκα 🤣 ασχολήθηκα ωμος με τις σιλικονες και μολυβοκεφαλες και τα αποτελέσματα είναι αυτά

View attachment 81316
Εντυπωσιακό αποτέλεσμα !!! μπράβο Αντρέα ... μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι οι μικρογραφίες τους θα δουλέψουν και στο LRF .
 
Ε ναι πρέπει.....
Η σιλικόνη είναι ένα τεχνητό που ποτέ δεν συμπάθησα....
Ίσως με το lrf να αλλάξω γνώμη αλλά για την ώρα δεν σκέφτομαι την αγορά της....
είναι καλο να υπάρχουν λίγο από όλα την μια ξεκλειδώνει το ένα ψαριά την άλλη κατι άλλο και παλι λέγοντας, έχουν μάθει και αυτά απ' έξω όλα τα εργαλεία 🤣
 
Εντυπωσιακό αποτέλεσμα !!! μπράβο Αντρέα ... μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι οι μικρογραφίες τους θα δουλέψουν και στο LRF .
ευχαριστω!!! αντιγραφες ειναι ολα με στόκο για τις κεφαλες και σιλικόνη για καλούπια για τα σώματα σιλικονης οσο για τα χρωματα να είναι καλα τα εργαλεία για τα νύχια της γυναίκας μου🤣🤣🤣🤣
 
Ε ναι πρέπει.....
Η σιλικόνη είναι ένα τεχνητό που ποτέ δεν συμπάθησα....
Ίσως με το lrf να αλλάξω γνώμη αλλά για την ώρα δεν σκέφτομαι την αγορά της....
Με πρόλαβε ο Αντρέας ! ... όλα τα τεχνητά χρειάζονται, εκεί που λες , τίποτα δεν δουλεύει ή δεν υπάρχουν ψάρια αλλάζεις κατηγορία τεχνητού και ... αλλάζει τελείως το σκηνικό !
Το μόνο τρωτό που έχουν είναι ότι χαλάνε εύκολα και ότι αν υπάρχουν ψάρια με δόντια ... τις μπουκώνουν και κόβουν !!! (Αυτά στο HRF που ασχολούμαι εγώ!)
 
ευχαριστω!!! αντιγραφες ειναι ολα με στόκο για τις κεφαλες και σιλικόνη για καλούπια για τα σώματα σιλικονης οσο για τα χρωματα να είναι καλα τα εργαλεία για τα νύχια της γυναίκας μου🤣🤣🤣🤣
Φτιάξε και μια φάσσα και ρίξε μέσα.
 
ευχαριστω!!! αντιγραφες ειναι ολα με στόκο για τις κεφαλες και σιλικόνη για καλούπια για τα σώματα σιλικονης οσο για τα χρωματα να είναι καλα τα εργαλεία για τα νύχια της γυναίκας μου🤣🤣🤣🤣
Εγώ αντίθετα από τον Τάσο τις σιλικόνες τις εμπιστεύομαι σε πολλές περιπτώσεις ...
Τα χελάκια και τα μουγκράκια σου μου αρέσουν πολύ γιατί έχουν ωραία κίνηση με απλή ανάκτηση ή συρτή από το σκάφος, χωρίς να σε παιδεύουν να δώσεις πλεύση, όπως αυτές που είναι χελάκια χωρίς να έχουν αυτή την ιδιαίτερη ουρά.
Σε σχέση με τις σιλικόνες που έχουν τακούνι είναι περισσότερο ρεαλιστικές ...
Τα περισσότερα αρπακτικά ψάρια τρώνε μουγκράκια ...
 
Ε ναι πρέπει.....
Η σιλικόνη είναι ένα τεχνητό που ποτέ δεν συμπάθησα....
Ίσως με το lrf να αλλάξω γνώμη αλλά για την ώρα δεν σκέφτομαι την αγορά της....
Τάσο αν υπάρξουν μέρες που δεν χτυπάει τίποτα σε μέταλλα και τεχνητά , μια σιλικόνη μπορεί να τα ξεκλειδώσει.
Μου έχει τύχει να βράζει η θάλασσα από κοκκαλια,να πέφτει ο πλάνος το τεχνητό μέσα στα κυνήγια και να μην το ακουμπάνε……..ποια τα κοκκαλια τώρα
Μετά από πολύ πείσμα και άρνηση ,έβαλα σιλικόνη και ειλικρινά ,βολή και ψάρι
Από τότε την δουλεύω εντατικά και με ψάρια έκπληξη, σε σημεία που δεν πίστευα ότι τα κραταει
 
δυο σαλαγκιες λείπουν 🤣 🤣 🤣 🤣

View attachment 81328
Βάλε τρεις ενισχυμένες decoy ys-21 ν1/0
Και πήγαινε στα καρτερια να κανεις spinning με μικρά χτυπηματακια ώστε να δείχνει τρευματισμενη κ αν δεν πιασεις καποιον συνάδελφο να μην με λένε Τάσο..

Φρένα δεν προκειται να σου παρει γιατί θα έρθει κατα πανω σου, πετας το καλάμι κ τρέχεις....... 😂😂😂
 
Φέτος ξεκίνησα και εγώ δειλά δειλά αυτή την υπέροχη τεχνική,με ένα πολύ οικονομικό σετάκι, αλλά απ'ότι βλέπω μέχρι το καλοκαίρι θα με κάνει να βάλω βαθιά το χέρι στην τσέπη. Αν είχα λίγο χρόνο παραπάνω, πιστεύω θα το είχα κάνει ήδη.
 
Φέτος ξεκίνησα και εγώ δειλά δειλά αυτή την υπέροχη τεχνική,με ένα πολύ οικονομικό σετάκι, αλλά απ'ότι βλέπω μέχρι το καλοκαίρι θα με κάνει να βάλω βαθιά το χέρι στην τσέπη. Αν είχα λίγο χρόνο παραπάνω, πιστεύω θα το είχα κάνει ήδη.
Το σετ πήρες Μύρο;
 
Back
Top