κόψιμο κάννης

Η βαφή και το όπλο παρόλο που το έχω ούτε χρόνο και το χρησιμοποιώ μόνο,μονο για καρτέρι έχει πάρα πολλά σημάδια δλδ κ λίγο να το ακουμπήσεις αποκτάει σημάδια.
Βγάζεις αν μπορείς μια φωτό από τα σημάδια του όπλου ;

Επίσης αν μπορείς βγάλε μια φωτό σε σημείο που δεν έχει σημάδι, ακούμπα στο σημείο αυτό και βγάλε άλλη μια με το σημάδι που θα έχει δημιουργηθεί για να καταλάβω τι εννοείς ...
 
Last edited:
Δηλαδή μόνο εγώ έβαλα το zabala με 71 κάννη 3-1 στο δισκοπριονο και το έβγαλα 60...
Αυτό που είδα μετά είναι πως με 32γρ 10ρακια δεν γλυτωνε μπεκάτσα,ορτύκι και τσίχλα στα 30.Μπορει να άλλαξε λίγο το ζύγισμα αλλά δεν με λένε Digweed και δεν ντουφεκαω γύψινα ιπτάμενα αντικείμενα.
Ζαbala έκοψα όχι το F3.Oποτε χέστηκα.
Σκέφτεσαι να μετακομίσεις Σικελία ,κάτω Ιταλία;
 
Κάποιος να μας γράψει που το έχει κόψει αν το μετάνιωσε τελικά και τη κατάλαβε βλητικες μιας και ο οπλουργο μου είπε ότι αφού το θέλω κύλινδρο απλά την κόβουμε και δεν βάζουμε τσοκ.
Λαμπρο εγω έχω κόψει ένα τοζ 34 κ από 1* 3* το έκανα 2* 4* κ το εχω κατάευχαριστηθεί! (2,2 πόντους το έκοψα)
 
Βγάζεις αν μπορείς μια φωτό από τα σημάδια του όπλου ;

Επίσης αν μπορείς βγάλε μια φωτό σε σημείο που δεν έχει σημάδι, ακούμπα στο σημείο αυτό και βγάλε άλλη μια με το σημάδι που θα έχει δημιουργηθεί για να καταλάβω τι εννοείς ...
Την έχω στο χωριό τώρα και είναι μακριά.Για να καταλάβεις φεύγει κομματάκια κομματάκια το χρώμα σαν στάμπες κάπως έτσι.
 
Που φεύγει το χρώμα κομματάκι κομματάκι;
Δεν ξέρω τη εννοεί ο συνάδελφος με το περίεργο αλλά για να καταλάβουν και οι υπόλοιπη έχει κάτι σαν στίγματα όπως δημιουργούνται στο αυτοκίνητο από πετραδάκια.Πισω στο θέμα μας σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας θα το σκεφτώ και θα πράξω ανάλογα έτσι και αλλιώς έχουμε καιρό μέχρι να έρθουν η κυρίες.
 
Δεν ξέρω τη εννοεί ο συνάδελφος με το περίεργο αλλά για να καταλάβουν και οι υπόλοιπη έχει κάτι σαν στίγματα όπως δημιουργούνται στο αυτοκίνητο από πετραδάκια.Πισω στο θέμα μας σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας θα το σκεφτώ και θα πράξω ανάλογα έτσι και αλλιώς έχουμε καιρό μέχρι να έρθουν η κυρίες.
Το βαράς το όπλο δεξιά αριστερά ? Σε ένα φίλο που έχει γίνει έτσι την πετάει στο πόρτ μπαγκάζ λες και είναι μπάλα.
Καμία λύπηση ...

Πότε την έχεις αγοράσει ?

Αυτό εννοείς ? Δεν είναι δικό μου το όπλο αυτό αλλά του φίλου μου ...

1654377611994.png
 
Το βαράς το όπλο δεξιά αριστερά ? Σε ένα φίλο που έχει γίνει έτσι την πετάει στο πόρτ μπαγκάζ λες και είναι μπάλα.
Καμία λύπηση ...

Πότε την έχεις αγοράσει ?

Αυτό εννοείς ? Δεν είναι δικό μου το όπλο αυτό αλλά του φίλου μου ...

View attachment 49629
Λογικο,απο εκει χανη το νερο,βαλτου μια μουφα και το προβλιμα παειιιι .very funny.
 
Το βαράς το όπλο δεξιά αριστερά ? Σε ένα φίλο που έχει γίνει έτσι την πετάει στο πόρτ μπαγκάζ λες και είναι μπάλα.
Καμία λύπηση ...

Πότε την έχεις αγοράσει ?

Αυτό εννοείς ? Δεν είναι δικό μου το όπλο αυτό αλλά του φίλου μου ...

View attachment 49629
Όχι δεν την πεταω ένα χρόνο την έχω.Την μπερετα πεταω δεξιά και αριστερά που την έχω 12 χρόνια και πάω και για μπεκατσες με ότι αυτό συνεπάγεται.Οχι σαν αυτό σαν στίγματα είναι όπως αποκτάει το αυτοκίνητο από τα πετραδάκια.Και το μαλακό πίσω στο κοντακι έχει φθαρεί αλλά όχι πολύ όπως σε άλλους φίλους μου.Τεσπα μια χαρά όπλο είναι με πολύ ωραίο ζυγισμα για το βάρος του απλά είπα να γράψω και δύο τρεις παρατηρήσεις που είδα.
 
Όχι δεν την πεταω ένα χρόνο την έχω.Την μπερετα πεταω δεξιά και αριστερά που την έχω 12 χρόνια και πάω και για μπεκατσες με ότι αυτό συνεπάγεται.Οχι σαν αυτό σαν στίγματα είναι όπως αποκτάει το αυτοκίνητο από τα πετραδάκια.Και το μαλακό πίσω στο κοντακι έχει φθαρεί αλλά όχι πολύ όπως σε άλλους φίλους μου.Τεσπα μια χαρά όπλο είναι με πολύ ωραίο ζυγισμα για το βάρος του απλά είπα να γράψω και δύο τρεις παρατηρήσεις που είδα.
Το πέλμα φθείρεται ... είναι δεδομένο ...
Έγραψα "περίεργο" γιατί την έχω 1,5 χρόνο και έχει φάει μερικές γερές στούκες αλλά είναι σαν καινούργια ... τες πα ...
 
Το πέλμα φθείρεται ... είναι δεδομένο ...
Έγραψα "περίεργο" γιατί την έχω 1,5 χρόνο και έχει φάει μερικές γερές στούκες αλλά είναι σαν καινούργια ... τες πα ...
Να παρεις βιτορια εσυ. Θα σου πουλησω εγω
Θα της φτιαξω και κωνο
.yelling.
 
Back
Top