Φυσίγγια για τρυγόνι

Αν τα έχεις βρει σε κοντινές αποστάσεις με φρενάτο,τότε τα πουλιά θα τα χαλάς να υποθέσω.....
Στο θέμα μας τώρα.....Πέρισυ έναρξη πήγα με του Τσιπούρα τα J&B Fast 30gr (με aquilla) με καθαρά σκοτώματα πρωί κ απόγευμα κ χωρίς αίματα....
Φέτος θα παίξω Fantom Fanatic 30gr No:8 & Νο:7 (με Granular)...
Ο κάμπος προσφέρει πεδίο.Επομένως ας πάρει μέτρα δεν θα φύγει ευκολα ...Μέχρι να βγει εκτός βεληνεκούς χτυπάς και μια τζούρα καφέ...frp
 
Ο κάμπος προσφέρει πεδίο.Επομένως ας πάρει μέτρα δεν θα φύγει ευκολα ...Μέχρι να βγει εκτός βεληνεκούς χτυπάς και μια τζούρα καφέ...frp
Ο Λούκι Λουκ είσαι....;;; .hunter..sarcastic.
Το τρυγόνι αρπάζει χιλιόμετρα όμως.....Εξαρτάτε τη τζούρα θα τραβίξεις λοιπόν....
 
Ο Λούκι Λουκ είσαι....;;; .hunter..sarcastic.
Το τρυγόνι αρπάζει χιλιόμετρα όμως.....Εξαρτάτε τη τζούρα θα τραβίξεις λοιπόν....
Ένας μέτριος Σκοπευτής προς το κακός θα έλεγα μετά από τσίπουρα...Όντως πολύ γρήγορο και θεαματικό θήραμα... μόνο και μόνο τα ψαλίδια που κάνει όταν σε βλέπει με τον καφέ στα χέρια είναι απόλαυση... Δεν βαριέσαι ας ζήσουν στην τελική...
 
Βασικά αυτό που προκαλεί η κατανάλωση καφέ τις πρώτες πρωινές ώρες είναι η αιτία που έχουν χαθεί αμέτρητα θηράματα...το κάλεσμα της φύσης είναι ανίκητο..Και κάτι ακόμη αν κάνετε το λάθος και τραβήξετε σκανδάλη εκείνη την ώρα από προσωπική εμπειρία γύρω στο μήνα θέλουν τα αγκάθια για να βγουν από το κωλομερι....very shoked.
 
Μιας και πλησιάζει ο καιρός για πείτε ρε παιδιά την γνώμη σας.Φυσιγγι για έναρξη στα 31-32γρ για χρήση με φουλ φρενάτο?
Στα 31γρ πέρσι μου άρεσε πολύ το gorilla eco Δημήτρη.Και φέτος με αυτά θα κυνηγήσω στην έναρξη.
 
Παιδια παμε στα τρυγονια μετα απο παυση 6 μηνων.Θες λιγο η λαχταρα,θες λιγο η νευρικοτητα
θες λιγο οτι αυτο το θηραμα αν ντουφεκιστει απο πουλι γινεται Sukhoi Su 57 εχουμε
διαφορα αποτελεσματα.Ενα φυσιγγι στα 31γρ το πολυ ειναι αρκετο.Τα 28γρ ειναι ιδανικα λογο
ταχυτητων-προσκοπευσης.Προσωπικα θα ελεγα οτι φυσιγγια που εχουν Aquila-Granular ειναι
τα καταλληλα ανεξαρτητου μαρκας.
 
Εγω παλι φετος θα κανω εναρξη (αν δεν δουλευω) με φυσιγγια δικα μου βεβαιως βεβαιως γεμισμενα με gp στα 31 για τα ντοπιαρικα σε πρωινο καρτερι και θα σπασω και λιγο τη σταθερα μου και θα παιξω και με nsi due που μου εδωσε ενα φιλαρακι στα απογευματινα που θα καιει ο τοπος γιατι αργοτερα με τις υγρασιες δεν υπαρχει περιπτωση να τραβανε,μην πανε χαμενα κριμα ειναι και αυτα..και βασικο κομματι φραπεδαρα εξτρα παγωμενη μετρια χωρις γαλα και αντηλιακο 50αρη για να μην γινω σαν τον αραπη
 
Εγω λεω να παιρνω μαζι μου απο φετος 2-3 ντοματες και κασερακι να μην τρωω τα κουλουρια σκετα.
Αμα βγει κανενα αναμεσα απο τα κουνουπια θα φαει ποικιλια φυσιγγιων.Αμα λεμε............
 
Back
Top