Φυσίγγια για τρυγόνι

Ευχαριστούμε για το ΄΄σφάξιμο΄΄ Κώστα!
Για MB 32 μου κάνει η πυρίτιδα και σε πολύ ωραία δόση.Αν δεν κάνω λάθος εκεί κοντά την γεμίζει και ο Άρις(@aris_kalamata ) για τα τρυγόνια.
Προσεγμένο φαίνεται και με έβαλες σε πειρασμό να το ξαναδοκιμάσω φίλε.:)
Το site του Τσιπούρα γράφει πως αυτό είναι στα 650bar.....Ρίξε για δοκιμή ένα κουτάκι....Δν λέει κάτι.
Έγώ τα έριξα με 2*.....Εσύ είπες ρίχνεις 3* & 4*....Κάνε δοκιμές και βλέπεις.... ;)
 
Οπως το ειδα καφε με χρυσο παφυλα θυμηθηκα τα ΜΑΠΑΚΗΣ Ν10 που εβαζα πριν 15 χρονια στην μπεκατσα.
Οτι θυμαμαι χαιρομαι θα μου πεις τωρα.....Δεν τα εχω ριξει αλλα εχω ακουσει οτι ειναι ενα απλο τσιχλοφυσιγγο
ανεβασμενο στα 33γρ μονο που το κουτι εχει μια μπεκατσα απεξω,ασχετο!Ποσο τα πηρες Κωστη τωρα?
Αλέξη τα πήρα 7.00€......Πέρυσι ΚΑΙ άλλη μια φορά το χειμώνα τα είχα πάρει 7,50€...
 
Το site του Τσιπούρα γράφει πως αυτό είναι στα 650bar.....Ρίξε για δοκιμή ένα κουτάκι....Δν λέει κάτι.
Έγώ τα έριξα με 2*.....Εσύ είπες ρίχνεις 3* & 4*....Κάνε δοκιμές και βλέπεις.... ;)
Σεπτέμβρη-Οκτώβρη άμα μας κάτσουν τα περιστεροειδή θα δοκιμαστεί φίλε.
Για την έναρξη προσωπικά παίζω σε χαμηλότερα γραμμάρια .
 
Ναι τέλειο είναι.
Η Πυρίτιδα τελικά είναι η ΜΒ 32 ή F2x32...;;
Ξέρουμε Standard...;;
καμια απο της δυο δεν ειναι , γιατι η F2X32 ειναι πρασηνοπη , και η ΜΒ32 ολα τα φυαλιδια ειναι λαδη , και δεν υπαρχουν ουτε κοκκινα , ουτε πρασηνα
 
καμια απο της δυο δεν ειναι , γιατι η F2X32 ειναι πρασηνοπη , και η ΜΒ32 ολα τα φυαλιδια ειναι λαδη , και δεν υπαρχουν ουτε κοκκινα , ουτε πρασηνα
Τότε ποιά είναι Νικόλα; Αρχικά φαίνεται καφέ χρώμα και αν την κοιτάξεις κοντά "Ροζοκοκκινίζει".....
 
Τότε ποιά είναι Νικόλα; Αρχικά φαίνεται καφέ χρώμα και αν την κοιτάξεις κοντά "Ροζοκοκκινίζει".....
δεν ξερω , παντος δεν ειναι καμια απο της δυο που λεει ο φιλος μας , γιατι αυτες της εχω και δεν μιαζουν καθολου , εκτος και αυτη στην φωτο ειναι πολυ παλια παρτηδα
 
Κάποια στιγμή θα υπάρξει σκέψη όμως.......Θα σου τελειώσουν.... .sarcastic.
Εχω ακομα 1250 φυσιγγια περιπου.........
Καθε χρονο ριχνω 15 φυσιγγια στα τρυγονια.......
Δηλαδη...1250/15=83+ χρονια αρα εχουμε...
39+83=122!!Αμα φτασω εκει θα παρω κανενα κουτακι.yelling.
 
Back
Top