Φυσίγγια για την Φάσσα

Πηρα δυο κουτακια gorilla 34 no6 και no5 για δοκιμη γιατι ο Κωστας και ο dim εχουν πει τα καλυτερα, αντε να δουμε τι θα δουμε και με τα συγκεκριμενα.
Επειδή έχω βάλει την τουφεκιά με το 6αρι από 47μ με τσοκ ΙΜ , θα είχε ενδιαφέρον αν έκανες και μια ίδια Αλεξ.
 
Επειδή έχω βάλει την τουφεκιά με το 6αρι από 47μ με τσοκ ΙΜ , θα είχε ενδιαφέρον αν έκανες και μια ίδια Αλεξ.
Δεν κανω τετοιες δοκιμες μεσηλικο κομαντο....yel.
Τα ορια ειναι 36 μετρα αν θες μπορω να κανω στα 37, ετσι για την αλητεια....yelling..bye.
 
θα μπορείς να βρεις στόχο ή θες διόπτρα για να δεις?? .sarcastic.
Χαχαχχα, ειναι μερικοι φιλε που τη λενε διοπετρα....sarcastic.
Σιγα λεω μην ειναι και διοχαλικο...χαχχα
Εχει παλι αερα αλλα πιστευω να μπορεσω να κανω δοκιμη το μεσημερακι
 
παρε μανταλακια.sarcastic.
Πηρα και μανταλακια φιλε αλλα αστα να πανε...επρεπε να παρω τις τσιμπιδες που εχουν τα καλωδια αν μεινεις απο μπαταρια...:eek:
να του δανείσω μήπως την ζώνη με τα βαρίδια από το ψαροντούφεκο?? .sarcastic.
Τα βαριδια θα εκαναν δουλεια σιγουρα!.yel.
 
Ειχα ρωτησει προσφατα για αυτο το φυσιγγι,
Eξακολουθει να γεμιζετε ακομα σε ν6-9 1/2..
Και μαλλον να γεμιζετε(δεν ηταν εκει ο υπευθυνος)με gm3..
Αλλα δεν ξερουν ποσο θα το κρατησουν ακομα γιατι δεν υπαρχει πλεον η jk6..
 
Καλησπερα σε ολους! Ενα φυσιγγι που αγορασα αλλα δεν χρησιμοποιησα ακομα για φασα:
B&P Extra No5. : Μεταλλο 16mm, διαμ. σκαγια 2.7 - 2.9mm, βαρος σκαγιων 34.76γρ. - 243 σκαγια, βαρος πυριτιδας 1.64γρ. (MB32). Γυαλισμενα, καθαρα σκαγια. Μου το προτειναν ως μαλακο φυσιγγι.
https://m.imgur.com/a/kmc4RKF
 
Καλησπερα σε ολους! Ενα φυσιγγι που αγορασα αλλα δεν χρησιμοποιησα ακομα για φασα:
B&P Extra No5. : Μεταλλο 16mm, διαμ. σκαγια 2.7 - 2.9mm, βαρος σκαγιων 34.76γρ. - 243 σκαγια, βαρος πυριτιδας 1.64γρ. (MB32). Γυαλισμενα, καθαρα σκαγια. Μου το προτειναν ως μαλακο φυσιγγι.
https://m.imgur.com/a/kmc4RKF
Αλέξανδρε το συγκεκριμένο το B&P EXTRA 35gr δν το έχω ρίξει σε φάσσα αλλά σε παπιά το πρωϊνό σε Νο6...Όσα τουφέκισα δν πήρα παπί ζωντανό αλλά όλα ξερά.
Ικανοποιημένος έμεινα.....αλλά 10,00€/ κουτί στο παπί όχι βρε αδελφέ.....topic.

Πάντος είναι αρκετά μαλακό για τα γραμμαριά του κ γρήγορο....Στη φάσσα θα πάει καλά ακόμη κ στην έναρξη πιστεύω διότι δν είναι φορτομένο σε πυρίτιδα αφού είναι μόλις στο 1,65gr....
 
Ικανοποιημένος έμεινα.....αλλά 10,00€/ κουτί στο παπί όχι βρε αδελφέ.....topic.
για σενα που εισαι διπλα φιλαρακι που τα ντουφεκας με εφταρια και οχταρια !.yelling.για εμας τους επισκεπτες καλα ειναι, αμα ειναι καλο το φυσιγγι.sarcastic.
 
Back
Top