Φυσίγγια για την Φάσσα

Μα την Παναγια εσυ εισαι χειροτερος απο εμενα,μα ολα θες να τα δοκιμασεις??.yelling.
4+7 η 3+6?think
Αυτο πρεπει να ρωτησεις...yel.
Εγω σου λεω παρε κ τα jk6 αφου τα βρηκες.....
Με μβ32 τα έχει στο site ο hobbi. Είχα ρηξει κάποια 7+4 τον Οκτώβριο! Ωραία πράματα !
.yel.
 
MB 36
dp.png
 
ωραια φυσιγγια ,αλλα προτιμω τα wolf double πιο πολυ ,για μενα ειναι ενα κλικ καλυτερα.
Κι εμένα μου αρέσει πολύ η sipe. Τα λέγαμε και με τον Άλεξ... Ποιος ο λόγος να πας στο συγκεκριμένο σε ανάμικτα ενώ κοντά στην ίδια τιμή έχεις ta long distance;;;
Τεσπά εγώ την έχω βρει με τα μπλε αλλά
 
outlander ειναι τοσα καλα αυτα τα fob? Ειχε παρει ο αδερφος μου καποια και δεν μου αρεσαν καθολου, μεγαλη ανακρουση και κακη συγκετρωση, δεν θυμαμαι αν ηταν αυτα που λες αλλα τοσα λεφτα για δεκαδα δεν λεει...
 
τα fob uhv μου τα παινευε ενας φιλος που τα εριξε καποτε στην περδικα με οπλο μ2..
Αποψη εχω μονο απο τα viri(πριν μετανομαστουν σε fob)gold 36 πολυ μαλακο για τα γραμμμαρια του κ με καλη αποδοση..
Με το ιδιο φυσιγγι ειχε κατσει παλια ενας φιλος για καρτερι φασσας 6 οκτωμβρη μηπως φανει καμια πρωιμη,κ γυρω στις 11 το πρωι επεσε σε ψωμοτρυγονα(ετσι λεμε εδω τα φετειναρια..)
Μην εχοντας αλλα φυσιγγια πανω του εριξε με αυτα σε 6αρια κ πηγαν μια χαρα..ποζε τοζ 120 χωρις ανακρουση..
Καπου εχω περισσευματα,θα ανοιξω ενα...
Το μονο που με χαλαγε ειναι οτι "ξεβαφε" γρηγορα το τυπωμα του φυσιγγιου ..
 
τα fob uhv μου τα παινευε ενας φιλος που τα εριξε καποτε στην περδικα με οπλο μ2..
Αποψη εχω μονο απο τα viri(πριν μετανομαστουν σε fob)gold 36 πολυ μαλακο για τα γραμμμαρια του κ με καλη αποδοση..
Με το ιδιο φυσιγγι ειχε κατσει παλια ενας φιλος για καρτερι φασσας 6 οκτωμβρη μηπως φανει καμια πρωιμη,κ γυρω στις 11 το πρωι επεσε σε ψωμοτρυγονα(ετσι λεμε εδω τα φετειναρια..)
Μην εχοντας αλλα φυσιγγια πανω του εριξε με αυτα σε 6αρια κ πηγαν μια χαρα..ποζε τοζ 120 χωρις ανακρουση..
Καπου εχω περισσευματα,θα ανοιξω ενα...
Το μονο που με χαλαγε ειναι οτι "ξεβαφε" γρηγορα το τυπωμα του φυσιγγιου ..
Tασο του χρονου βρες τις φασσες εσυ και θα φερω εγω φυσιγγια:D
 
Μη κανεις καμια μ@λ@κια και ριξεις αυτα στις φασσες...ειναι χαλια φιλαρακι...δωστα σε μενα να σε ξαλαφρωσω λιγο!!!
Και που χαθηκες ρε ψυχη;;;; πεθανες στη δουλεια παλι?
Αστα Αλεξ!Περασα 4 νησια για να με αφησουν ησυχο.....κυνηγια 0!!
 
Tασο του χρονου βρες τις φασσες εσυ και θα φερω εγω φυσιγγια:D
Που να τις βρω εδω,πλακα κανεις..:eek:
Απο το 2006 μεχρι τωρα σερι στα καρτερια καθε οκτωμβρη κ εχω παρει 5 πουλια συνολο(κ πολυ δεν εχουν δει καν το χρωμα τις απο κοντα..)
τι να λεμε..εδω καπιοι βλεπουν εκατονταδες κοπαδια κ δεν μπορουν να κανουν μπαμ..κ θα κανω εγω με 10-20 κοπαδακια που βλεπω καθε χρονο.....hair..hair.
Tασο κανουν αυτα?Πως τα βλεπεις.sarcastic.


Κανει αλλα κατασχεται...my man.
Πρεπει να αρχισω να μαζευω κ φυσιγγια απο ιδιογωμοτες..think
αν το θελετε φτιαχνετε αγιους...pray to God.
 
Κωνσταντινε αυτο ειναι 5 νικελ Χ 6 χαλκ Χ 7,5 5% αντιμονιο στα 37 γρ.
Δεν εχουν δει οι φασσες τετοιο φυσιγγι ξανα.sarcastic.
Την έκοψα την γεμισια φίλε πολύ επιστημονική , που να την δουν αποκλείεται θα τους έρθει ταμπλας .sarcastic. μόνο μια .pray to God. θα τις σώσει .
 
Back
Top