Τα Όπλα μας

Τα οπλα στην υπογραφή μου.
Roma 6 70 εκ με 3 κ 1 αστρα. το εφερε ο πατερας μου απο ταξιδι στην Ιταλια καπου το 84. Εχει ριξει λιγα φυσίγγια. Μέχρι 32 γραμ το πολυ.
Beretta 301 70 εκ 2 αστρα. Επίσης κ αυτο το πηρε πακετο με το roma. Κ ποιος δεν κυνηγησε με αυτο το οπλο. Το εδινε δεξια κ αριστερά. Εχει περασει τα πάνδεινα κ απο εμενα πιτσιρικας. Το εκανα ξανα καινουργιο αν κ το μετάνιωσα που το ξήλωσα τα παράσημα.
Beretta 391 teknys. Άψογη! φετος την εκανα κ συνθετικη
Beretta a400 cal 20. Το κυνηγησα φέτος ολη την σεζόν κ το ερωτευτηκα!
Remington versa max. Νεο απόκτημα δεν προλαβα να το κυνηγήσω. Εριξα ομως την Κυριακή του Πάσχα 3 κουτιά φυσίγγια στου καραγκιόζη :)
 
url=https://postimg.org/image/65k2l3iin/]
18160212_1885093391730185_708441771_o.jpg
[/url]image postcertificity.com
 
breda ermes 2000 = Ειναι 16 χρονια στα χερια μου και δεν εχει κανει ουτε μια φορα κλακ...
breda antares special =Αγορασμενη απο τον πατερα μου το 1978..Με 2 τανκερ φυσεκια στην πλατη της..Χωρις τσοκ..2* στανταρ η κανη με 18,6.....Την παω καμια φορα απογευματινιο καρτερι στο χωριο για τσιχλες..και κα@@λωνω..
fabarm mk2 =Επειδη ειναι κοντουλα την εχω σποκλειστικα για μπεκατσα..(breda δεν ειναι..αλλα την κανει την δουλεια της)
 
breda ermes 2000 = Ειναι 16 χρονια στα χερια μου και δεν εχει κανει ουτε μια φορα κλακ...
breda antares special =Αγορασμενη απο τον πατερα μου το 1978..Με 2 τανκερ φυσεκια στην πλατη της..Χωρις τσοκ..2* στανταρ η κανη με 18,6.....Την παω καμια φορα απογευματινιο καρτερι στο χωριο για τσιχλες..και κα@@λωνω..
fabarm mk2 =Επειδη ειναι κοντουλα την εχω σποκλειστικα για μπεκατσα..(breda δεν ειναι..αλλα την κανει την δουλεια της)
Κι εγω φιλε μου θα θελα καποια στιγμη μια παλια ερμης αν την εβρησκα βεβαια σε 71
 
Κι εγω φιλε μου θα θελα καποια στιγμη μια παλια ερμης αν την εβρησκα βεβαια σε 71
Και εμενα 71 ειναι..
Δυσκολα θα βρεις καποιο παλιο μοντελο..γιατι δυσκολα το πουλαει καποιος ...
Εμενα ειναι η απλη η black...πολλα τα λεφτα τοτε για τα αλλα με τα μπιχλιμπιδια πανω...Αν και εμενα δεν μου βγηκε φθηνη..με τις δωσεις εφτασε 525.000 δραχμες...!!!
 
Και εμενα 71 ειναι..
Δυσκολα θα βρεις καποιο παλιο μοντελο..γιατι δυσκολα το πουλαει καποιος ...
Εμενα ειναι η απλη η black...πολλα τα λεφτα τοτε για τα αλλα με τα μπιχλιμπιδια πανω...Αν και εμενα δεν μου βγηκε φθηνη..με τις δωσεις εφτασε 525.000 δραχμες...!!!
Για τις νεςς ξερεις τιποτα?
 
τις εχω δει...
Νομιζω οτι υστερουν σε ποιοτητα υλικων.....ετσι εχω ακουσει και απο πολλους αλλους
Κατα τη γνωμη μου,μια χαρα οπλο ειναι και μαλιστα best value for money( σε σχεση με κατι αλλα που ναι φαρμακεια,ονοματα δε λεμε)....ιδιως η breda ermes nickel πολυ ομορφη με φοβερη τιμη.
 
Back
Top