Τα Όπλα μας

Σκοπεύω να πουλήσω την Auto5 magnum, ίσως και την breda argus που έχω. Ή να τα ανταλλάξω. Ο λόγος είναι ότι πρέπει να αγοράσω μια καραμπίνα ελαφρύτερη από 3 κιλά λόγο προβλήματος υγείας στο δεξιό χέρι. Θέλω την γνώμη σας πόσο πρέπει να ζητάω για τα 2 όπλα ώστε να δω τι μπορώ να αγοράσω ή ανταλλάξω με αυτά...

Καλησπέρα Γιάννη!
Βάλε τα όπλα στο car.gr με την τιμή που επιθυμείς.
Πια καραμπίνα σκέφτεσαι να πάρεις ;
 
Σας ανεβάζω και τα δικά μου ΄΄παιχνίδια΄΄ !!!
Απο πάνω προς τα κάτω
-Zabala 626P,12 cal.
-Benelli Super 90 Extra Light 12 cal.
-Betinsolli Silver Light 12 cal.
-BSA Super Star, Air rifle 4,5mm.
-CZ-USA 20 cal.
-Saint Etienne 9mm.
458602_4991797963592_1462065001_o.jpg
 
Ισπανικο δικανο ειναι αντιγραφο απο τα γερμανικα της τεχνοτροπιας shul
Λιγο μπερδεμενα τα λες,εχει σφραγιδες το δικανο που δειχνουν την χωρα κατασκευης???το Shul ειναι πολη στη Γερμανια δεν ειναι τεχνοτροπια σε οπλα
 
Λιγο μπερδεμενα τα λες,εχει σφραγιδες το δικανο που δειχνουν την χωρα κατασκευης???το Shul ειναι πολη στη Γερμανια δεν ειναι τεχνοτροπια σε οπλα
Οι μοναδικοί που παλιά αντιγράφαν αβέρτα όπλα από άλλες μάρκες ήταν οι ισπανοί. Επίσης τα αγγλικά και τα γερμανικά τα αντιγράφαν πολύ. Τεχνοτροπία του shul εντάξει δεν υπάρχει σαν ορισμός αλλά καταλαβαίνεις τι εννοω, οτι δηλαδή έχουν δικό τους στύλ στην κατασκευή των όπλων ειδικά στα πλάγια τα μεταπολεμικά του β παγκοσμίου. Για να το καταλάβεις απλά δεν ένα μέρκελ, ένα σαυερ και ένα σιμσον εκείνης της εποχης.... είναι καρμπόν. Τώρα για το συγκεκριμένο, 99% ισπανικό γιατί αυτοί κάναν αντιγραφα και γιατι αυτοί πολλές φορές δεν σφραγίζαν καν.
 
hosting image

adult image

screen capture tool

Benelli crio comfort με κανη απο Remington 1100 76cm 3" magnum 18.50 με εναλασομενα τσοκακια.............

Κυνηγαω με παρομοια πατεντα καννη 870 σε σωμα Benelli και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Μια ερωτηση μονο, με τις τρυπες της 1100 στην καννη τι εκανες?
 
Back
Top