Τα Όπλα μας

Το νέο μου πλαγιόκαννο :)
Φίλε Φώτη ευχαριστώ για τις πληροφορίες, άγνωστες προς εμένα για την υπάρχουσα επιλογή.
IMG_6499.jpg

IMG_6497.jpg

IMG_6498.jpg
 
Το νέο μου πλαγιόκαννο :)
Φίλε Φώτη ευχαριστώ για τις πληροφορίες, άγνωστες προς εμένα για την υπάρχουσα επιλογή.
IMG_6499.jpg

IMG_6497.jpg

IMG_6498.jpg
Καλορίζικο Νικολή, καλοτούφεκο, με την υγειά σου, να το χαρείς!!! .shake hands. Ε ρε τι έχουν να πάθουν οι λαγοί στο Λασίθι !!! .hunter.
Πες μας λεπτομέρειες για τα χαρακτηριστικά του ...
 
Καλορίζικο Νικολή, καλοτούφεκο, με την υγειά σου, να το χαρείς!!! .shake hands. Ε ρε τι έχουν να πάθουν οι λαγοί στο Λασίθι !!! .hunter.
Πες μας λεπτομέρειες για τα χαρακτηριστικά του ...
Ευχαριστώ Στέλιο :)
71εκ κάννη
18.6χιλ αυλό
σταθερά τσόκ, αχρωμίωτο
μοντέλο 40Ε
 
Το νέο μου πλαγιόκαννο :)
Φίλε Φώτη ευχαριστώ για τις πληροφορίες, άγνωστες προς εμένα για την υπάρχουσα επιλογή.
IMG_6499.jpg

IMG_6497.jpg

IMG_6498.jpg
Καλοτουφεκο Νικολή,με πολλά θηράματα! Κορυφαίο όπλο κατά την γνώμη μου! Ιδανική επιλογή για λαγό! Το 40E είναι;
 
Από το κουτί του το έβγαλα πριν 3 ώρες
IMG_6496.jpg
Ω ρε φίλε τι μας κανείς! Αν έπαιρνα πλάγιο είναι και μένα αυτό μια από τις πρώτες επιλογές! το κατάλληλο όπλο στον κατάλληλο άνθρωπο...ότι ιδανικότερο και παραδοσιακότερο για κυνήγι λαγού και όχι μόνο!
 
Ω ρε φίλε τι μας κανείς! Αν έπαιρνα πλάγιο είναι και μένα αυτό μια από τις πρώτες επιλογές! το κατάλληλο όπλο στον κατάλληλο άνθρωπο...ότι ιδανικότερο και παραδοσιακότερο για κυνήγι λαγού και όχι μόνο!
Ευχαριστώ Γιάννη, θα βρεθούμε και θα ρίξεις ;)
 
Ειχα το 40 με το μαγουλο στο κοντακι.....simson λεγωταν τοτε......
30-32 γρ με μαλλινες ακ. Και ντουφεκιες στα ορια που εβλεπα.....
Με το παλιο καλο ροτβαιλ σε Νο 8-9 ειχα παρει απο ΟΛΑ τα θηραματα ακομα και σε οριακες αποστασεις δεν θα ξεχασω εναν λαγο με Νο 9 μπορει και στα 25-30 μετρα και τυφλη ντουφεκια πισω απο ενα πουρναρη.......
 
Το νέο μου πλαγιόκαννο :)
Φίλε Φώτη ευχαριστώ για τις πληροφορίες, άγνωστες προς εμένα για την υπάρχουσα επιλογή.
IMG_6499.jpg

IMG_6497.jpg

IMG_6498.jpg
Να το χαρεις ως τα βαθεια σου γεραματα καλες τουφεκιες απ την καρδια μου. :) και μη σκουριασει και ο ερωτας μου το 686 ε;
 
Το νέο μου πλαγιόκαννο :)
Φίλε Φώτη ευχαριστώ για τις πληροφορίες, άγνωστες προς εμένα για την υπάρχουσα επιλογή.
IMG_6499.jpg

IMG_6497.jpg

IMG_6498.jpg
Απλα ερωτας..καψουρα..μεγαλυτερη και απο αγριογατα...
Να σε καλα να το λιωσεις στο τουφεκιδη....
 
Back
Top