Προβλήματα και Αντιμετώπιση

Όσα παιδιά με ρώτησαν έμαθαν...δημόσια δεν λέω όνομα...δεν θελω παρεξηγήσεις...
Οκ, ίσως και να δημιουργεί πρόβλημα στο site η αναφορά σε όνομα.
Από την άλλη όμως όπως πρέπει να λέμε τα θετικά για κάποιον επαγγελματία, καλό είναι να λέμε και τα αρνητικά.
 
Όσα παιδιά με ρώτησαν έμαθαν...δημόσια δεν λέω όνομα...δεν θελω παρεξηγήσεις...
είσαι σίγουρος ότι ξέρει το αποτέλεσμα των ενεργειών του? μιας και στο έδωσε με ταινίες.
αλλά και πάλι ότι και να είχε κάνει το κοντάκι θα έπρεπε να μην είναι δεμένο με το όπλο εάν δεν είχε στεγνώσει η κόλλα.
 
Δεν υπάρχει δικαιολογία.
Το αποτέλεσμα , πήγες του το είπες ; πως αντέδρασε και τι σου επε ;
Τηλεφωνικά μίλησα ...η απάντηση?ε να βάλε λίγο οινόπνευμα η λίγο βενζίνη και ξυστό με ένα μαχαίρι...δεν μπορούσα να κάνω θαύμα ..κάτι καλύτερο δεν γινόταν...!!!
 
Τηλεφωνικά μίλησα ...η απάντηση?ε να βάλε λίγο οινόπνευμα η λίγο βενζίνη και ξυστό με ένα μαχαίρι...δεν μπορούσα να κάνω θαύμα ..κάτι καλύτερο δεν γινόταν...!!!
o_O :rolleyes::oops::(
Τι να πω κ τι να μην πω...πεσμου οτι ο συγκεκριμενος βαζει κ χερι σε μηχανισμους..
Να μου πεις ποιος ειναι να του στειλω ενα παλιο πλαγιοκαννο vickers που εχω για αναπαλαιωση κ να μου το γυρισει γεματο hatsaplast...sarcastic.
 
Γειά σας παίδες. Έχω κι εγώ ένα ράγισμα στο κοντάκι μου και η ρωγμή είναι σαν τρίχα παραθέτω και φώτο παρακάτω. Τι να κάνω; να τ αφήσω ως έχει η άμεσα σε οπλουργο με το φόβο να το διαλύσει;;;
 
Γειά σας παίδες. Έχω κι εγώ ένα ράγισμα στο κοντάκι μου και η ρωγμή είναι σαν τρίχα παραθέτω και φώτο παρακάτω. Τι να κάνω; να τ αφήσω ως έχει η άμεσα σε οπλουργο με το φόβο να το διαλύσει;;;
https://www.hunterslife.gr/forums/members/benelli-cc-ss.1631/
ο Δημήτρης θα σε στείλει στον καλύτερο!!
 
Το μόνο σίγουρο είναι ότι τώρα πλέον πάω σίγουρα για άλλο κοντάκι...με βοήθησε με ένα 20ευρω αμοιβή...!!!
Φιλε μου δεν πας για αλλο κοντακι..απλα στειλτο Αθηνα (η και Θεσσαλονίκη ενδεχομένως) σε επαγγελματια και θα στο φτιαξει..
Η δουλειά που σου εκανε ειναι χειροτερη απο το να το πήγαινες σε καποιον απλο ξυλουργο-επιπλα...Κριμα!
 
Παιδια το ραγισμα (σαν τριχα που λετε) στο κοντακι ειναι πολυ απλο σαν επισκευη...μην τρελαθουμε τελειως! Ολοι οι γνωστοι οπλουργοι στην Αθηνα το φτιαχνουν ανετα!
Αθήνα ίσως διότι εδώ Άρτα Γιάννενα είναι αλμπανιδες.. Είμαι παθων και γι αυτό μιλάω. Ενας μου είχε βάλει βίδα διαμπερές με αποτέλεσμα να το διαλύσει και άλλος ένας μου το χε κόψει 2 πόντους χωρίς να χρειάζεται και πήγα αγόρασα νέο.
 
Αθήνα ίσως διότι εδώ Άρτα Γιάννενα είναι αλμπανιδες.. Είμαι παθων και γι αυτό μιλάω. Ενας μου είχε βάλει βίδα διαμπερές με αποτέλεσμα να το διαλύσει και άλλος ένας μου το χε κόψει 2 πόντους χωρίς να χρειάζεται και πήγα αγόρασα νέο.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εδώ Ήπειρο έχουν όλοι πάθος με τις βίδες...μάλλον είχαν ονειρο να γίνουν επιπλοποιοι όταν ήταν παιδιά..
 
Λοιπόν το μεσημεράκι είχα επίσκεψη στον "Γιατρό" Κ.Ψυλλάκη.. Μέτρημα με παχύμετρο οι εξωλκείς και δυστυχώς εργοστασιακό λάθος απ'οτι έδειξε η βιοψία..4.74 αυτός στην πάνω κάννη 4.98 αυτός στην κάτω..με αποτέλεσμα αυτά τα 24 εκατοστά του χιλιοστου να μου εξέχουν το φυσίγγι ελάχιστα και να γίνεται αυτό το γδάρσιμο του πάφυλα..2 λύσεις μου λέει ο Γιώργος.. ή πάς με την εγγύηση στην Beretta και σου δίνουν 2 καινούργιους αλλά θα θέλουν και αυτοί φινίρισμα..ή προσπαθώ να φάμε την πατούρα του εξολκέα και πάνω αλλά και στην καμπύλη που κάθεται το φυσίγγι..Εγω χωρίς δεύτερη σκέψη και έχοντας του τυφλή εμπιστοσύνη του λέω ξεκινάμε το χειρουργείο..Φάγωμα - τοποθέτηση του εξολκέα - δοκιμή - βγάλσιμο του εξολκέα. Φάγωμα - τοποθέτηση του εξολκέα - δοκιμή - βγάλσιμο του εξολκέα. Φάγωμα - τοποθέτηση του εξολκέα - δοκιμή - βγάλσιμο του εξολκέα. Φάγωμα - τοποθέτηση του εξολκέα - δοκιμή - βγάλσιμο του εξολκέα, κάθε φορά έγλυφε όλο και πιο λίγο εως ότου φτάσαμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα..Να ευχαριστήσω και δημοσίως για ακόμη μια φορά τον Γιώργο γιατί ΞΑΝΑαποδικνύει οτι είναι οπλουργός με μεράκι και αρχίδια..

Και για του λόγου το αληθές και μια φώτο..

16atfgm.jpg
Φιλε BeReT καμια φοτο γιατι μαλον εχω το ιδιο προβλιμα
 
Άλλη μια γωνια...!!!View attachment 6064Αν ειναι δυνατον να στο παρεδωσε ετσι και να σου ειπε αυτα που εγραψες!!!!!!!επρεπε να σε αποζημιωσει με ψυχικη οδυνη για αυτο το αποτελεσμα!!!!
.............................Δυστιχως θα βγω για αλλη μια φορα αληθινος και θα πω πως ΑΛΛΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΚΑΝΤΗΛΑΝΑΥΤΗ........
 
Back
Top