Προβλήματα και Αντιμετώπιση

Δείτε εδώ επεμβαση σε ράγισμα κοντακιου από επαγγελματια οπλουργο-καταστηματαρχη των Ιωαννίνων.....View attachment 6063
αν ζητησες επεμβαση μια χαρά είναι, σου είπε χρόνο για την επούλωση των τραυμάτων? επιδιόρθωσε κι άλλα πράγματα η δεν τον άφησες να δημιουργήσει?
 
Η φωτογραφία λέει πολλά , κακός που δεν του το πας πίσω Δημήτρη . Δεν πληρωθηκε ?
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανακουμπησει όπλο δικό μου...καμια...πληρώθηκε εννοείται αλλά αυτό δεν ειναι εικόνα όπλου προς παράδοση σε πελάτη...εντελώς αντιεπαγγελματικο..εντελώς...
 
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανακουμπησει όπλο δικό μου...καμια...πληρώθηκε εννοείται αλλά αυτό δεν ειναι εικόνα όπλου προς παράδοση σε πελάτη...εντελώς αντιεπαγγελματικο..εντελώς...
Σε καταλαβαίνω απόλυτα Δημήτρη , έχεις δίκιο φίλε , το όπλο είναι έρωτας.
 
Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα Αθηνα-θεσσαλονικη αλλά εδώ έχουν μείνει στο σφυρί και στο καλέμι...Δεν είναι να εμπιστεύεται κανένας το όπλο του...!!!
Αδυνατο να το πιστέψω ότι στο παρέδωσε έτσι . Αν κι δεν έχω πλέον καμία επαφή με κανένα στα Γιαννενα γιατί μόνο να περνούν κεφάλια ξέρουν από τιμές, κι να νομίζουν ότι μιλάνε σε άσχετους . Κι πάλι κρίμα ..
 
Τραγικό απλά... εχω δει απο παππου στο χωριο πατέντα με λεπτά καρφιά για να κλείσει ράγισμα κοντακιού σε παλιό μονόκανο μπαικάλ που έμοιαζε πολυ περισσοτερο επαγγελματική...
απορώ πως σε κοίταξε στα μάτια και στο παρέδωσε, και σου είπε και για το μαλλι...
 
Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα Αθηνα-θεσσαλονικη αλλά εδώ έχουν μείνει στο σφυρί και στο καλέμι...Δεν είναι να εμπιστεύεται κανένας το όπλο του...!!!
Αν είναι έτσι εκεί τα πράγματα Δημήτρη , για την επαγγελματικη τεχνογνωσία των ανθρώπων που λένε οτι ειναι μαστορια , τότε καλύτερα είναι να το στείλεις με κουριερ σε κάποιον μάστορα η Αθήνα η Θεσσαλονίκη .
 
Αν είναι έτσι εκεί τα πράγματα Δημήτρη , για την επαγγελματικη τεχνογνωσία των ανθρώπων που λένε οτι ειναι μαστορια , τότε καλύτερα είναι να το στείλεις με κουριερ σε κάποιον μάστορα η Αθήνα η Θεσσαλονίκη .
Αυτό κάνω κι εγώ πλέον .
 
Αν είναι έτσι εκεί τα πράγματα Δημήτρη , για την επαγγελματικη τεχνογνωσία των ανθρώπων που λένε οτι ειναι μαστορια , τότε καλύτερα είναι να το στείλεις με κουριερ σε κάποιον μάστορα η Αθήνα η Θεσσαλονίκη .
Έτσι και χειρότερα είναι δυστυχώς.Απο εδώ και μπρος εκεί θα πάει η δουλειά...Δεν υπαρχουν άλλα περιθώρια ...!!!
 
Back
Top