Πέρδικα Poll

Ποια φυσίγγια προτιμάτε για το κυνήγι της Πέρδικας ;

  • Super Kill 35gr το μπλέ

    Votes: 0 0,0%
  • Nobel Sport Special Palombe 36gr

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Πρρρρρρρρρρρρρρρ .yelling.
Δεν φοβάμαι στο πρρρρρρρ τρέμω γιατί με έχει κόψει το τσιγάρο
Στα 100 μέτρα καρφί ανηφόρα με πιάνουν οι αδυναμίες μου
Αλλά πηγαίνω τούκου τούκου σαν τον οδοντωτό στα Καλάβρυτα,δεν το βάζω κάτω
 
Δεν φοβάμαι στο πρρρρρρρ τρέμω γιατί με έχει κόψει το τσιγάρο
Στα 100 μέτρα καρφί ανηφόρα με πιάνουν οι αδυναμίες μου
Αλλά πηγαίνω τούκου τούκου σαν τον οδοντωτό στα Καλάβρυτα,δεν το βάζω κάτω
Νέος άνθρωπος και δεν μπορείς τις ράχες :confused:
Υπάρχουν και βοηθητικά .big smile..sarcastic.
 
Πείτε με τρελό πάντως τόσα χρόνια που κυνηγάω ποτέ δε με ξάφνιασε πέταγμα μπεκατσας όσο με τρόμαξε της Πέρδικας..και δόξα το θεό έχω κάνει και μακρομυτες κάμποσες. Ίσως είναι το που δίνεις περισσότερο βάση,το τι κυνήγι κάνεις δηλαδή και πόσο ψηλά έχεις το κάθε θήραμα.
 
Πρώτο δεύτερο 7άρι gorilla eco. Τρίτο αν χρειαστεί federal prairie storm 6άρι....Πιτσιρικάς έριχνα Λάμπρο, c7 perfecta, 3Α και άλλα που δε θυμάμαι καν. Εξαιρετικά ήταν τα maionchi coturnice η δεκάδα τα έριχνα αρκετά χρόνια μέχρι που τα πήρε η nsi και χάλασε η συνταγή ειδικά τα τελευταία της καμία σχέση...Πολύ καλά και τα federal high brass.
 
Πείτε με τρελό πάντως τόσα χρόνια που κυνηγάω ποτέ δε με ξάφνιασε πέταγμα μπεκατσας όσο με τρόμαξε της Πέρδικας..και δόξα το θεό έχω κάνει και μακρομυτες κάμποσες. Ίσως είναι το που δίνεις περισσότερο βάση,το τι κυνήγι κάνεις δηλαδή και πόσο ψηλά έχεις το κάθε θήραμα.
Και που να παμε για αγριογουρουνο 👻
 
Τα εφαγες με το μάτι σου Ραγκουτσαρι έριξες .sarcastic.
Αν είναι και νεαρά τα σκυλιά κακό τους κάνεις όταν δεν βαράς και σε εσένα χάνεις το κολλάει... ρε φίλε μου είναι απλά τα πράγματα όταν φερμαρουν τα κρατάνε καλα;;; δεν μπορείς να μπεις ανάμεσα τους;;;;.
Διαφορετικά να κάνεις κύκλο να περιμένεις να σου έρθουν.. τη φάση εχεις συνήθως; ;
Τα κρατάνε τα πουλια δεν εχω θεμα δεν τα πιέζουν και ειμαι παντα διπλα στα σκυλιά
 
Back
Top