Πέρδικα Poll

Ποια φυσίγγια προτιμάτε για το κυνήγι της Πέρδικας ;

  • Super Kill 35gr το μπλέ

    Votes: 0 0,0%
  • Nobel Sport Special Palombe 36gr

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
...βρε αφού τα ξανάπαμε... άστην να στρώσει, και στείλε τους σκύλους στην απέναντι πλαγιά!:rolleyes: .very funny. .sarcastic.
Ο Γερο-Κλεφτης Μητροπετροβας βαραγε με το καριοφηλι περδικα στο σκαπετο...my man.
Έκανε γιουρουσι στα κοπάδια.
 
Εγω βρε παιδια εχω 4 χρονια που κυνηγάω την ορεινή φουλ τα φυσίγγια πανω κατω τα εχω βρει..Για οπλα ποιο λετε ειναι σωστο δικανο η καραμπίνα και τι τσοκ εγω εκει δεν βγάζω ακρη?
Νομίζω το δίκανο σε 2-4 σταθερό είναι το καταλληλότερο,αν έχεις καραμπίνα παίζεις όπως θές και σε βολεύει.
 
Εγω βρε παιδια εχω 4 χρονια που κυνηγάω την ορεινή φουλ τα φυσίγγια πανω κατω τα εχω βρει..Για οπλα ποιο λετε ειναι σωστο δικανο η καραμπίνα και τι τσοκ εγω εκει δεν βγάζω ακρη?
Δίκαννο ,δισκάνδαλο τσόκ **** ** 28''
 
Εγω βρε παιδια εχω 4 χρονια που κυνηγάω την ορεινή φουλ τα φυσίγγια πανω κατω τα εχω βρει..Για οπλα ποιο λετε ειναι σωστο δικανο η καραμπίνα και τι τσοκ εγω εκει δεν βγάζω ακρη?
Τώρα πλέον δικανο, τσοκ 2_4
 
.yelling.Εγω βρε παιδια εχω 4 χρονια που κυνηγάω την ορεινή φουλ τα φυσίγγια πανω κατω τα εχω βρει..Για οπλα ποιο λετε ειναι σωστο δικανο η καραμπίνα και τι τσοκ εγω εκει δεν βγάζω ακρη?
Ο καθένας με τον πόνο του
 
Έχω κυνηγήσει και με κύλινδρο και με τέσσερα αστέρια (που νομίζω είναι το καλύτερο)
Και εγώ με βελτιωμένο κύλινδρο και φυσίγγια από 33 μέχρι 36 γραμμάρια
Αγαπημένο ήταν το παλιό το Lambro το καφέ
 
Εγω βρε παιδια εχω 4 χρονια που κυνηγάω την ορεινή φουλ τα φυσίγγια πανω κατω τα εχω βρει..Για οπλα ποιο λετε ειναι σωστο δικανο η καραμπίνα και τι τσοκ εγω εκει δεν βγάζω ακρη?
Όποιο σε βολεύει καλύτερα αυτό είναι και το σωστό
Εγώ με καραμπίνα κυνηγάω αλλά το δίκαννο έχει άλλη χάρη αν είχα με δίκαννο θα πήγαινα και για πρακτικούς λόγους, δύο διαφορετικά τσοκαρίσματα
Ούτως ή άλλως δύο πέρδικες είναι το όριο και ούτε είναι και για χόρταση η πέρδικα
Δύο τουφεκιές ζυγισμένες μετά την φέρμα είναι αρκετές.....
 
Όποιο σε βολεύει καλύτερα αυτό είναι και το σωστό
Εγώ με καραμπίνα κυνηγάω αλλά το δίκαννο έχει άλλη χάρη αν είχα με δίκαννο θα πήγαινα και για πρακτικούς λόγους, δύο διαφορετικά τσοκαρίσματα
Ούτως ή άλλως δύο πέρδικες είναι το όριο και ούτε είναι και για χόρταση η πέρδικα
Δύο τουφεκιές ζυγισμένες μετά την φέρμα είναι αρκετές.....
Και ένας επιπλέον λόγος,μαζεύουμε και πιο εύκολα τους κάλυκες.Κι ας ρίχνουμε λίγα φυσίγγια.
 
Αυτο είναι θεμα φιλε μου γτ εγω χαζεύω τα,σκυλιά και οχι που θα συκωθουν
Τα εφαγες με το μάτι σου Ραγκουτσαρι έριξες .sarcastic.
Αν είναι και νεαρά τα σκυλιά κακό τους κάνεις όταν δεν βαράς και σε εσένα χάνεις το κολλάει... ρε φίλε μου είναι απλά τα πράγματα όταν φερμαρουν τα κρατάνε καλα;;; δεν μπορείς να μπεις ανάμεσα τους;;;;.
Διαφορετικά να κάνεις κύκλο να περιμένεις να σου έρθουν.. τη φάση εχεις συνήθως; ;
 
Back
Top