Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Αδέρφια ας κουλάρουμε λίγο. Αν δεν είμασταν μοιρασμένοι σε όλη την Ελλάδα, άνετα θα μπορούσαμε να κάνουμε χαβαλέ κάθε μεσημέρι σε κάποιο ουζερί. Τότε τα ίδια λόγια που τώρα μας ενοχλούν θα ήταν γέλια και αστεία.
 
Τελικά τι έγινε ρε παιδιά? Γιατί τον μπαναρατε? Τι έχει γίνει και δεν το ξέρουμε? Γιατί ο μανιακός είναι από τα πρώτα παιδιά εδώ μέσα και δεν νομίζω να έχει δώσει ποτέ αφορμές, τί έκανε τώρα?( Νομίζω ότι κάτι πρέπει να ξέρουμε και εμείς)
 
Κανείς ρε παιδιά; Κώστα; Και ρωτάω εσένα επειδή κι εσύ ήσουν μέσα στη φάση.
Ορίστε Κυριάκο.....εδώ είμαι φίλε.!!
Αυτό δν μπορώ να καταλάβω....ΓΙΑΤΙ να είμαι εγώ μες τη φάση;;
Απευθύνθηκα αποκλειστικά σε κάποιο μέλος κ δν το ξέρω...;;; :rolleyes:
Γιατί με χρησιμοποιούν δν γνωρίζω το λόγο ρε φιλαράκι.....
Και αφού είμαι εγώ μεσ τη φάση δημόσια σας λέω ΌΠΟΙΟΣ έχει παράπονο από εμένα προσωπικά, να μου στείλει Π.Μ να μη χαλάμε κ το θέμα.
 
Ορίστε Κυριάκο.....εδώ είμαι φίλε.!!
Αυτό δν μπορώ να καταλάβω....ΓΙΑΤΙ να είμαι εγώ μες τη φάση;;
Απευθύνθηκα αποκλειστικά σε κάποιο μέλος κ δν το ξέρω...;;; :rolleyes:
Γιατί με χρησιμοποιούν δν γνωρίζω το λόγο ρε φιλαράκι.....
Και αφού είμαι εγώ μεσ τη φάση δημόσια σας λέω ΌΠΟΙΟΣ έχει παράπονο από εμένα προσωπικά, να μου στείλει Π.Μ να μη χαλάμε κ το θέμα.
Κανένα θέμα δεν χαλάμε. Ρώτησα εσένα για τρεις λογους. Επειδή είσαι στη φάση ασχέτως αν δεν το επεδίωξες, επειδή είσαι mod και επειδή φαντάζομαι θα ξέρεις τον λόγο του μπαν. Φαντάζομαι κι άλλοι θα αναρωτιούνται. Αν δεν μας πέφτει λόγος οκ, απλώς πείτε το να μην ρωτάμε.
Δεν έχω κανένα παράπονο από κανέναν. Να μάθω θέλω.
 
Όχι φίλε τσοκ και είδος φυσίγγιου, ούτε κινητική ενέργεια στοιχειο απόσπασμένο από αυτό που ανέφερες παραπάνω (είδος φυσίγγιου=δηλαδή ΣΎΝΟΛΟ) μην αυτοαναιρουμαστε.


Φίλε εάν έχεις πίνακα έστω και με τα εργοστασιακά σου τσοκ πέτα μας στις βλητικες δοκιμές η ανέβασε εδώ. Μην τρελαθούμε 18,7 όπλο με κώνο 12 εκατοστά μιλάμε...
 
Όχι φίλε τσοκ και είδος φυσίγγιου, ούτε κινητική ενέργεια στοιχειο απόσπασμένο από αυτό που ανέφερες παραπάνω (είδος φυσίγγιου=δηλαδή ΣΎΝΟΛΟ) μην αυτοαναιρουμαστε.


Φίλε εάν έχεις πίνακα έστω και με τα εργοστασιακά σου τσοκ πέτα μας στις βλητικες δοκιμές η ανέβασε εδώ. Μην τρελαθούμε 18,7 όπλο με κώνο 12 εκατοστά μιλάμε...
Έχω πενελι για 20 μέτρα και Ρεμί με σταθερό mod δεν είμαι για μακριά.....
Ξέρω τι κάνουν τα φυσίγγια που ρίχνω με τα όπλα μου και τα τσοκ μου δεν με νοιάζει τι κάνει το όπλου του άλλου γιατί πολύ απλά δεν το έχω εγώ κυνηγάω με τα δικά μου οπότε με τα δικά μου θέλω να πετύχω κάτι συγκεκριμένο .........έχω ρίξει σε πίνακα και κοντά και μακριά και με την Ρεμί και την πενελι με όλα τα τσοκ που έχω και δράμια και σκάγια.......
 
Τι να σου πω ρε φίλε εγώ μια κάννη 66 πορτινγκ 18,62 αχρωμιωτη 2 κώνο έχω κι ένα τσοκ εσωτερικό φουλ μαλακια και θέμα με τα κορυφαία της αγοράς δεν έχει. Ειναι αργά, αυτο
Φιλε που εκανες δυο κωνους θελω και γω αχαχαχαχαχααχαχα
 
Επειδή εσύ δεν πας κυνήγι και δεν έχεις φίλους να μοιράζεσαι την χαρά και καις τα εγκεφαλικά μας εδώ δεν σημαίνει ότι θα σου δοσω λογαριασμό ποιος είμαιι που μένω τι νούμερα κάνω εγώ. Αντε να χαρείς, κι άμα έχεις πρόβλημα με την πάρτη μου ξες...
 
Καλό συνονθύλευμα φίλε
16087154486434844168371105029030.jpg
Βρες αγωρι μου μια κοπελα πανε και κανα κυνηγι να ξεμποσκανει το μυαλο σου και μετα τα λεμε φιλικα στο λεω και μη κανεις πραγματα που λες για αλλους που μας πενευεις και τα οπλα του πεντακοσαρικου και της εμπλοκης
 
Επειδή εσύ δεν πας κυνήγι και δεν έχεις φίλους να μοιράζεσαι την χαρά και καις τα εγκεφαλικά μας εδώ δεν σημαίνει ότι θα σου δοσω λογαριασμό ποιος είμαιι που μένω τι νούμερα κάνω εγώ. Αντε να χαρείς, κι άμα έχεις πρόβλημα με την πάρτη μου ξες...
Αχαχαχαχαχαχαχ;χ;α
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top