Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Μάγκες χωρίς παρεξήγηση και χωρίς θέληση για βαβούρα , θεωρείται ότι είναι σωστό για το κυνηγι και το φόρουμ που είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι να πετάμε σπόντες τύπου (εγώ θα βγω η βγαίνω για κυνηγι , να γίνεται παρατήρηση από την διαχειριση και πάλι τα ίδια ). Υπάρχει μια κατάσταση που μας λυπεί όλους μας και όχι μόνο όσους κυνηγούν μπεκάτσα αλλά γενικά τους κυνηγούς και τους ψαράδες . Καλό θα ήταν να είμαστε λίγο ποιο συγκρατημένοι και αν είναι τόσο πολύ αναγκαίο να αναφέρει κανείς τι θα κάνει η κάνει υπάρχει και το Facebook να γράψει από την προσωπική του σελίδα αν βγαίνει η δεν βγαίνει.
 
Μάγκες χωρίς παρεξήγηση και χωρίς θέληση για βαβούρα , θεωρείται ότι είναι σωστό για το κυνηγι και το φόρουμ που είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι να πετάμε σπόντες τύπου (εγώ θα βγω η βγαίνω για κυνηγι , να γίνεται παρατήρηση από την διαχειριση και πάλι τα ίδια ). Υπάρχει μια κατάσταση που μας λυπεί όλους μας και όχι μόνο όσους κυνηγούν μπεκάτσα αλλά γενικά τους κυνηγούς και τους ψαράδες . Καλό θα ήταν να είμαστε λίγο ποιο συγκρατημένοι και αν είναι τόσο πολύ αναγκαίο να αναφέρει κανείς τι θα κάνει η κάνει υπάρχει και το Facebook να γράψει από την προσωπική του σελίδα αν βγαίνει η δεν βγαίνει.
Δίκιο εχεις Κωνσταντίνε και συγχωρέστε με αν παρασύρθηκα αλλα απο την αλλη να τα καταπίνουμε ολα αμάσητα δε μπορώ βρε φιλε.
 
Μάγκες χωρίς παρεξήγηση και χωρίς θέληση για βαβούρα , θεωρείται ότι είναι σωστό για το κυνηγι και το φόρουμ που είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι να πετάμε σπόντες τύπου (εγώ θα βγω η βγαίνω για κυνηγι , να γίνεται παρατήρηση από την διαχειριση και πάλι τα ίδια ). Υπάρχει μια κατάσταση που μας λυπεί όλους μας και όχι μόνο όσους κυνηγούν μπεκάτσα αλλά γενικά τους κυνηγούς και τους ψαράδες . Καλό θα ήταν να είμαστε λίγο ποιο συγκρατημένοι και αν είναι τόσο πολύ αναγκαίο να αναφέρει κανείς τι θα κάνει η κάνει υπάρχει και το Facebook να γράψει από την προσωπική του σελίδα αν βγαίνει η δεν βγαίνει.
Κωνσταντίνε σεβαστό αυτό που λες αλλά το να λέει κάποιος ότι σκέφτεται να βγει γτ νιώθει αδικημένος δν το θεωρώ κακό γτ δν νομίζω ότι παίζει κάποιο ρόλο στις εξελίξεις...κ στην τελική θεωρείς σωστό το να σ λένε δν σε αφήνω να κάνεις το χόμπι σ δραστηριότητα σ χωρίς να μπορεί να στο στηρίξει κάπου κ εμείς να λέμε ευχαριστούμε πολύ κ να Μν ανοίγει ρουθούνι;;;;νομίζω κάπου στη μέση είναι η σωστή τοποθέτηση όσων αφορά το φόρουμ..απλά επδ είμαστε άνθρωποι κ έχουμε πάθη ίσως καμιά φορά να λέμε κ κτ παραπάνω..όλα καλά....
 
το θα βγω με το βγήκα είναι μέρα με την νύχτα Κωνσταντίνε....

τώρα αν είναι κακό αυτό που λέει κάποιος πάνω στην απελπισία του Δεν χρειάζεται να τον κρεμάσουμε. αν αναρτήσει κάτι κόντρα σε αυτό που υπάρχει αυτή την στιγμή η διαχείριση μπορεί να διαγράψει και να κάνεις συστάσεις η να μπαναρι κάποιον...

άλλωστε απόψεις λέμε χωρίς να κάνουμε κακο στο κυνήγι η στο σάιτ....

Έτσι πιστεύω εγώ....

φιλικά πάντα.
Δεν ονόμασα εσένα προσωπικά Λαμπρό και μην το παίρνεις ετσι!!! Γενικά το θέμα εδώ βρίθει από τέτοιες αναφορές όχι μόνο από κάποιον συγκεκριμενο!!! Αδικία σε βάρος του κυνηγιού και των κυνηγών και όχι μόνο και υπάρχει τρόπος αποπληρωμής στους ιθύνοντες αύριο μεθαύριο που θα ζητούν ψήφους εκεί πονάει περισοτερο. Τώρα να αναφέρω εγώ θα βγω και στα @ρχιδια μου δημόσια δεν νομίζω να βοηθάει ούτε να αλλάξει κάτι . Το κυνηγι βάλλεται από παντού ας μην τους δίνουμε βήμα να μας στοχοποιούν άδικα αύριο μεθαύριο για μη τήρηση της καραντινας κτλ. Καταλαβαίνω ότι υπάρχει μεγάλη αγανάκτηση το ίδιο όμως νιώθουν και οι υπόλοιποι που κυνηγούν αλλά θηράματα και ψαράδες που είναι αναγκασμένοι να υποστούν αυτή την ανεξήγητη παρωδία. Καλό όμως ξαναλέω είναι να μην τους δίνουμε στόχο , θα πάρουν αυτό που τους πρέπει και αξιζουν.
 
Κωνσταντίνε σεβαστό αυτό που λες αλλά το να λέει κάποιος ότι σκέφτεται να βγει γτ νιώθει αδικημένος δν το θεωρώ κακό γτ δν νομίζω ότι παίζει κάποιο ρόλο στις εξελίξεις...κ στην τελική θεωρείς σωστό το να σ λένε δν σε αφήνω να κάνεις το χόμπι σ δραστηριότητα σ χωρίς να μπορεί να στο στηρίξει κάπου κ εμείς να λέμε ευχαριστούμε πολύ κ να Μν ανοίγει ρουθούνι;;;;νομίζω κάπου στη μέση είναι η σωστή τοποθέτηση όσων αφορά το φόρουμ..απλά επδ είμαστε άνθρωποι κ έχουμε πάθη ίσως καμιά φορά να λέμε κ κτ παραπάνω..όλα καλά....
Δεν διαφωνώ αναλύω παραπάνω και στα δυο μυνηματα τι θεωρώ λάθος.
 
konstantinos
Διεγραψες δύο μνμ με την δικαιολογία γιατί αναφέρθηκα ότι ΘΑ κάνω έξοδο εν μέσω καραντίνας.
Μαζί σου κι εγώ
Καλά έκανες και σίγουρα είναι στα καθήκοντά σου.
Θα σου πω ένα ακόμα και ξανά δεν θα ασχολούμαι μαζί σου.
Μάλλον δεν διαφέρεις και πολύ από χαρδαλια και τους λοιπούς που κάνουν πως κυβερνούν τον τόπο.
Με την ίδια ευκολια έκαναν κι αυτοί το ίδιο που έκανες και εσύ.
Με την υποψία πως ΘΑ δημιουργήσουμε πρόβλημα με τις μετακινήσεις μας μπουζουριωσαν.
Δεν σε κακιζω, αλλά μ ενοχλεί γιατί εσείς λέτε για δημοκρατία και ελευθερία της γνώμης.
Τελος πάντων καλά έκανες αλλά επιμένω στην γνώμη μου.
Με αγώνες και συγκρούσεις κερδίζονται δικαιώματα και όχι περιμένοντας.
Καλό βράδυ και συγγνώμη για το κατεβατό.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top