Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Κατ'αρχάς καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου και την συμμερίζομαι εν μέρη. Δεύτερον, σε παρακαλώ μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου λέγοντας ότι με το α....... εννοούσες αρχεία. Τρίτον αυτό που γράφεις ότι θα βγεις για κυνήγι και ας πληρώσεις 300 ευρώ είναι παρανομία που παραδέχεσαι δημόσια και η οποία εν δυνάμει κάνει κακό στο φόρουμ. Και τέλος, όταν λες ότι αν σου διαγράψουμε το μήνυμα θα είμαστε όλοι λαπάδες προσβάλλεις εμένα, εσένα και όλα τα μέλη της διαχείρισης τουλάχιστον. Το τελειώνω εδώ από μεριάς μου. Θα σου πρότεινα να μην το συνεχίσεις.
Βασιλη μηπως σε τετιες περιπτωσεις στιγματισμου του φορουμ να πεφτει καρα ban απο κατι τετια πιανοντε οι κακοπροερετοι επησεις να διαγραφτουνε οι οπιες φοτο με θηραματα απο το σαββατο και μετα
 
Βασιλη μηπως σε τετιες περιπτωσεις στιγματισμου του φορουμ να πεφτει καρα ban απο κατι τετια πιανοντε οι κακοπροερετοι επησεις να διαγραφτουνε οι οπιες φοτο με θηραματα απο το σαββατο και μετα
Τόλη το μπαν είναι στην ευχέρεια της διαχείρισης όταν ξεπερνιούνται κάποια όρια. Κανένα κυνήγι δεν έγινε από το Σάββατο και μετά σε αυτό το φόρουμ ;)
 
Κατ'αρχάς καταλαβαίνω την αγανάκτηση σου και την συμμερίζομαι εν μέρη. Δεύτερον, σε παρακαλώ μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου λέγοντας ότι με το α....... εννοούσες αρχεία. Τρίτον αυτό που γράφεις ότι θα βγεις για κυνήγι και ας πληρώσεις 300 ευρώ είναι παρανομία που παραδέχεσαι δημόσια και η οποία εν δυνάμει κάνει κακό στο φόρουμ. Και τέλος, όταν λες ότι αν σου διαγράψουμε το μήνυμα θα είμαστε όλοι λαπάδες προσβάλλεις εμένα, εσένα και όλα τα μέλη της διαχείρισης τουλάχιστον. Το τελειώνω εδώ από μεριάς μου. Θα σου πρότεινα να μην το συνεχίσεις.
Τελειωσε εδω....απλα καποια στιγμη θα με θυμηθεις...
 
Τα μυαλά τα ραδιόφωνα και τα αλεξίπτωτα δουλεύουν καλλίτερα ανοιχτά. Ο καθένας έχει το δικαίωμα για τον εαυτό του να κάνει ότι θέλει και να υποστεί το ανάλογο τίμημα η μη,δεν έχει όμως σε καμία περίπτωση το δικαίωμα με τα λεγόμενα του είτε τα πιστεύει είτε όχι να παρασύρει κάποιον που είναι σε σύγχυση να πράξει κάτι παράνομο.
 
Τα μυαλά τα ραδιόφωνα και τα αλεξίπτωτα δουλεύουν καλλίτερα ανοιχτά. Ο καθένας έχει το δικαίωμα για τον εαυτό του να κάνει ότι θέλει και να υποστεί το ανάλογο τίμημα η μη,δεν έχει όμως σε καμία περίπτωση το δικαίωμα με τα λεγόμενα του είτε τα πιστεύει είτε όχι να παρασύρει κάποιον που είναι σε σύγχυση να πράξει κάτι παράνομο.
Ουτε να στιγματισει ολοκληρο φορουμ
 
Βασιλη μηπως σε τετιες περιπτωσεις στιγματισμου του φορουμ να πεφτει καρα ban απο κατι τετια πιανοντε οι κακοπροερετοι επησεις να διαγραφτουνε οι οπιες φοτο με θηραματα απο το σαββατο και μετα
Μην ανησυχεις συναδελφε...δε προκειται να ασχολειθω με το φορουμ....πραγματι...ειμαστε αξιοι της μοιρας μας...αρχη το τρυγονι του Αυγουστου του 2021...καλη σας νυχτα για παντα....
 
Δεν νομίζω οτι χρειάζεται τώρα να κάνουμε όλους τους πολεμιους μας να χαμογελουν...
Η φωτογραφία Δημήτρη ειναι απο 31 Οκτωβρη.
Οσο γι αυτο που λες ,εχει στο φατσοβιβλίο ατελειωτο φαί γι δαυτους.
 
Η φωτογραφία Δημήτρη ειναι απο 31 Οκτωβρη.
Οσο γι αυτο που λες ,εχει στο φατσοβιβλίο ατελειωτο φαί γι δαυτους.
Δεν κατάλαβες φίλε μου Δημητρη, δεν αναφέρομαι σε εσένα αλλά στο προηγούμενο "είμαστε άξιοι της μοίρας μας" κτλ κτλ.. Απλά μέχρι να γράψω τουφεκιες εσύ.......
 
περιμένω να δω... ειλικρινά. τι εννοείς


Σεβασμό.....

Όχι για πολύ όμως....
Λάμπρο κουδούνια δεν κρέμασα ποτέ. Το φόρουμ δεν είναι λαϊκό δικαστήριο. Δεν νομίζω να νιώσεις κάποια ικανοποίηση αν σου πω ότι είχες δίκιο. Στο τέλος της μέρας το σημαντικό είναι αν έχεις εμπιστοσύνη στη διαχείριση πιστεύω.
 
Τα προσωπικά μηνύματα είναι ακριβώς αυτό που λέει η λέξη, προσωπικά. Απαγορεύεται η δημοσίευση τους. Συνεχίζουμε με το θέμα μας που είναι μπεκάτσα. Επίσης το θέμα θα καθαρίσει και η διαχείριση θα επιληφθεί της κατάστασης.
Λίγο ηρεμία και σεβασμός προς όλους δεν βλάπτει.
Δε νομίζω ότι δε σεβάστηκα κάποιον συνομιλητή μου.... δεν προσεβαλα ούτε έβρισα κανέναν. Δεν υποχρεωσα κανένα να απαντήσει σε μήνυμα μου. Αντιθέτως έλαβα προσωπικό μήνυμα στο οποίο κάποιος μίλησε προσβλητικά και απαξιωτικά προς εμένα. Το επανέλαβε δημόσια ενώ είχε ήδη αναρτήσει σχόλιο ότι είμαστε πολιτισμένοι άνθρωποι....τα συμπεράσματα δικά σας
 
μιλάς για σεβασμό.... όταν ο αλλος έχει αναρτήσει μια προσβολή. Μέλος του φόρουμ του επισημαίνει ότι δεν μιλάει καλά. και αυτός συνεχίζει. σβήνεται μηνύματά Αλλά την προσβολή την εχετε αναρτημένη ακόμη. και δεν φτάνει αυτό. δεν κάνετε ούτε μια σύσταση προσωπική Αλλά γενική. αυτό περίμενα από την διαχείριση.

και στην συνέχεια ειρωνεύεσαι με κουδούνια και λαϊκά δικαστήρια.

πατέρας Είμαι με ένα παιδάκι λιγο μεγαλύτερο από το δικό σου και σύζυγος με μια γυναίκα όπως εσύ.
Λάμπρο τα μηνύματα μεταφέρθηκαν στον κουβά και ακόμα το θέμα ίσως να θέλει και άλλο καθάρισμα. Δεν είμαστε πάνω από έναν υπολογιστή συνέχεια, νομίζω μπορείς να το καταλάβεις αυτό.
Δεν σε ειρωνεύτηκα καθόλου και αν αυτό κατάλαβες τότε προφανώς δεν έγραψα καλά το μήνυμα και ζητώ συγνώμη. Αν κατηγορήσω δημόσια κάποιο μέλος τότε του κολλάω κουδούνι ενώ μπορώ να επιληφθώ το θέμα ιδιωτικά για να μην δημιουργηθεί φασαρία στο φόρουμ.
Ξέρω πολύ καλά τι είσαι και φαντάζομαι γνωρίζεις την άποψη μου για εσένα οπότε η τελευταια σου πρόταση ήταν άκυρη. Δημόσια δεν θα το συνεχίσω για τους λόγους που προανέφερα. Τα λέμε με πμ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top