Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
konstantinos
Διεγραψες δύο μνμ με την δικαιολογία γιατί αναφέρθηκα ότι ΘΑ κάνω έξοδο εν μέσω καραντίνας.
Μαζί σου κι εγώ
Καλά έκανες και σίγουρα είναι στα καθήκοντά σου.
Θα σου πω ένα ακόμα και ξανά δεν θα ασχολούμαι μαζί σου.
Μάλλον δεν διαφέρεις και πολύ από χαρδαλια και τους λοιπούς που κάνουν πως κυβερνούν τον τόπο.
Με την ίδια ευκολια έκαναν κι αυτοί το ίδιο που έκανες και εσύ.
Με την υποψία πως ΘΑ δημιουργήσουμε πρόβλημα με τις μετακινήσεις μας μπουζουριωσαν.
Δεν σε κακιζω, αλλά μ ενοχλεί γιατί εσείς λέτε για δημοκρατία και ελευθερία της γνώμης.
Τελος πάντων καλά έκανες αλλά επιμένω στην γνώμη μου.
Με αγώνες και συγκρούσεις κερδίζονται δικαιώματα και όχι περιμένοντας.
Καλό βράδυ και συγγνώμη για το κατεβατό.
Αλλο πάλι και τούτο !!!!! Ότι θα δεχόμουν και προσωπική επίθεση και χαρακτηρισμούς δεν το περίμενα . Δεν πειράζει καλή καρδια
Χαλαρώστε ρε...
 
konstantinos
Διεγραψες δύο μνμ με την δικαιολογία γιατί αναφέρθηκα ότι ΘΑ κάνω έξοδο εν μέσω καραντίνας.
Μαζί σου κι εγώ
Καλά έκανες και σίγουρα είναι στα καθήκοντά σου.
Θα σου πω ένα ακόμα και ξανά δεν θα ασχολούμαι μαζί σου.
Μάλλον δεν διαφέρεις και πολύ από χαρδαλια και τους λοιπούς που κάνουν πως κυβερνούν τον τόπο.
Με την ίδια ευκολια έκαναν κι αυτοί το ίδιο που έκανες και εσύ.
Με την υποψία πως ΘΑ δημιουργήσουμε πρόβλημα με τις μετακινήσεις μας μπουζουριωσαν.
Δεν σε κακιζω, αλλά μ ενοχλεί γιατί εσείς λέτε για δημοκρατία και ελευθερία της γνώμης.
Τελος πάντων καλά έκανες αλλά επιμένω στην γνώμη μου.
Με αγώνες και συγκρούσεις κερδίζονται δικαιώματα και όχι περιμένοντας.
Καλό βράδυ και συγγνώμη για το κατεβατό.
Το μήνυμα σου είναι τελείως ακυρο και άκαιρο. Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις λίγο και να σκεφτείς αυτά που γράφεις. Ο ρόλος τους Κωνσταντίνου και όλης της διαχείρισης είναι να προστατεύει τα μέλη, το φόρουμ και το κυνήγι πρώτα απ´ολα. Μη βάζεις στόχο τη διαχείριση επειδή είναι το εύκολο πράγμα. Υπάρχει συγκεκριμένη νομοθεσία που αυτή τη στιγμή που μιλάμε απαγορεύει το κυνήγι. Οποιοδήποτε μήνυμα αναφέρεται σε κυνηγετική δραστηριοτητα που έγινε ή που προτρέπει να γίνει εν μέσω καραντίνας διαγράφεται γιατί αποτελεί παρανομία.Το έχουμε κάνει με πολλά μηνύματα και δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να στέλνουμε πμ για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει χρόνος. Πίστεψε με αν ήταν στο χέρι του Κωνσταντίνου και όχι του Χαρδαλιά το κυνήγι και το ψάρεμα θα ήταν επιτρεπόμενα.Το φόρουμ δεν είναι χώρος δημιουργίας επανάστασης. Όλοι μας αγωνιζόμαστε και κάποιοι το κάνουμε είτε από το εξωτερικό είτε υπηρετώντας την πατρίδα φορώντας το εθνόσημο. Δεν σου φταίει κανεις από εδώ μέσα για την κατάντια του κυνηγιού. Φιλικά στο λεω γτ θεωρώ πολύ άδικη την επίθεση σου στη διαχείριση και ειδικά στον Κωνσταντίνο. Το τελειώνω εδώ από τη μεριά μου και συνεχίζουμε με όμορφες εμπειρίες από μπεκάτσα.
 
Last edited:
Το μήνυμα σου είναι τελείως ακυρο και άκαιρο. Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις λίγο και να σκεφτείς αυτά που γράφεις. Ο ρόλος τους Κωνσταντίνου και όλης της διαχείρισης είναι να προστατεύει τα μέλη, το φόρουμ και το κυνήγι πρώτα απ´ολα. Μη βάζεις στόχο της διαχείρισης επειδή είναι το εύκολο πράγμα. Υπάρχει συγκεκριμένη νομοθεσία που αυτή τη στιγμή που μιλάμε απαγορεύει το κυνήγι. Οποιοδήποτε μήνυμα αναφέρεται σε κυνηγετική δραστηριοτητα που έγινε ή που προτρέπει να γίνει εν μέσω καραντίνας διαγράφεται γιατί αποτελεί παρανομία.Το έχουμε κάνει με πολλά μηνύματα και δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να στέλνουμε πμ για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει χρόνος. Πίστεψε με αν ήταν στο χέρι του Κωνσταντίνου και όχι του Χαρδαλιά το κυνήγι και το ψάρεμα θα ήταν επιτρεπόμενα.Το φόρουμ δεν είναι χώρος δημιουργίας επανάστασης. Όλοι μας αγωνιζόμαστε και κάποιοι το κάνουμε είτε από το εξωτερικό είτε υπηρετώντας την πατρίδα φορώντας το εθνόσημο. Δεν σου φταίει κανεις από εδώ μέσα για την κατάντια του κυνηγιού. Φιλικά στο λεω γτ θεωρώ πολύ άδικη την επίθεση σου στη διαχείριση και ειδικά στον Κωνσταντίνο. Το τελειώνω εδώ από τη μεριά μου και συνεχίζουμε με όμορφες εμπειρίες από μπεκάτσα.
Έχεις δίκιο σε όλα εκτός από αυτό...
Υπάρχει συγκεκριμένη νομοθεσία που αυτή τη στιγμή που μιλάμε απαγορεύει το κυνήγι.
 
Έχεις δίκιο σε όλα εκτός από αυτό...
Εννοείς ότι το κυνήγι επιτρέπεται αλλά η μετακίνηση όχι. Δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης. Η πραγματικότητα είναι ότι το κυνήγι απαγορεύεται Κυριακο. Έτσι το αναφέρει ο υφυπουργός και ο υπουργός. Τωρα γτ δεν έχουν βγάλει ΦΕΚ αυτό είναι θέμα της ΚΣΕ να βάλει δικηγόρο. Σε τέτοιο παρόμοιο πάτημα βασίζονταν ο Αγγελέτος και έκανε μηνύσεις κάθε χρόνο.
 
Χαλαρώστε ρε...
Χαλαρός είμαι Κυριάκο, είμαι χρόνια εδώ μέσα και δεν έχω παρεξηγηθεί με κάποιον γιατί να το κάνω τώρα αλλωστε. Σερίφης και Ρινκο δεν το παίξα ποτέ μου δεν θα το κάνω στο φόρουμ δεν είναι του χαρακτήρα μου , το γράψα οσο ποιο απλα γινόταν τι θεωρώ λάθος.
 
Κύριε Νίκο γιατί το λέτε αυτό; Έχω setup για την ΤΕΚΝΑ στα 28γρ. και πάει περίφημα. Σημειωτέων δεν είναι δική μου συνταγή αλλά ένα μέλος με πολύ γνώση την μοιράστηκε μαζί μου. :)
Τέκνα στα 28 παει περιφημα ;; Βασίλη μπέρδεψε τα μπουτια με τον λεβιέ ταχυτήτων ο δάσκαλος
 
Τέκνα στα 28 παει περιφημα ;; Βασίλη μπέρδεψε τα μπουτια με τον λεβιέ ταχυτήτων ο δάσκαλος

Εσυ συναδελφε.....καλο θα ηταν....πριν αρχισεις το γραψιμο.....να σκεπτεσαι λιγο....μαλλον εσυ
μπερδεψες τα μπουτια σου με τον λεβιε....προσεξε....αυτην την φορα στην χαριζω.....την επομενη
φορα....θα σε ''στολισω'' σαν χριστουγεννιατικο δενδρο....δεν νομιζω να σε εχω προσβαλει ΠΟΤΕ.
 
Εσυ συναδελφε.....καλο θα ηταν....πριν αρχισεις το γραψιμο.....να σκεπτεσαι λιγο....μαλλον εσυ
μπερδεψες τα μπουτια σου με τον λεβιε....προσεξε....αυτην την φορα στην χαριζω.....την επομενη
φορα....θα σε ''στολισω'' σαν χριστουγεννιατικο δενδρο....δεν νομιζω να σε εχω προσβαλει ΠΟΤΕ.
Να πας να στολίσεις κανα δέντρο χριστουγενιατικο, πρωτη σου κ τελευταία σου που μπλέκεσαι με μένα , ποτε δεν έχω προσβαλει κανέναν
 
Να πας να στολίσεις κανα δέντρο χριστουγενιατικο, πρωτη σου κ τελευταία σου που μπλέκεσαι με μένα , ποτε δεν έχω προσβαλει κανέναν

Ποτε δεν ασχοληθηκα μαζι σου....καλο θα ηταν το ιδιο να κανεις και εσυ.... ΤΕΛΟΣ.
 
View attachment 20289
View attachment 20291View attachment 20292View attachment 20293

View attachment 20294View attachment 20295

ορίστε η διαχείριση η πρώην και η νυν. ειρωνεία στο φουλ. πίσω από ένα πληκτρολόγιο και μια οθόνη. άτομα που έχουν 1 και 2 χρόνια στο φόρουμ....

τα συμπεράσματα δικά σας.

Πότε δεν το έπαιξα μάγκας και ειρωνας πίσω από μια οθόνη.

Και το σημαντικότερο ΚΥΝΗΓΟΣ....
Εγώ αυτό που είδα, είναι μια ανάρτηση του Alex37, που όπως καταλαβαίνω, αναφέρεται στην κατάσταση που βιώνουμε όλοι, λόγω πανδημίας για το Σαββατοκύριακο και μία απάντηση του maniakos, που δεν υπήρχε λόγος να γραφτεί σ' αυτό το στυλ, εκτός αν έχω χάσει κάτι. Μετά ακολουθούν όλα τα υπόλοιπα που γράφει ο φίλος maniakos. Άποψή μου είναι, που πολύ πιθανόν να είναι και περιττή, ότι είμαστε στην τσίτα. Ας μην βρίσκουμε αφορμές για αρπάγματα.
 
Εγώ αυτό που είδα, είναι μια ανάρτηση του Alex37, που όπως καταλαβαίνω, αναφέρεται στην κατάσταση που βιώνουμε όλοι, λόγω πανδημίας για το Σαββατοκύριακο και μία απάντηση του maniakos, που δεν υπήρχε λόγος να γραφτεί σ' αυτό το στυλ, εκτός αν έχω χάσει κάτι. Μετά ακολουθούν όλα τα υπόλοιπα που γράφει ο φίλος maniakos. Άποψή μου είναι, που πολύ πιθανόν να είναι και περιττή, ότι είμαστε στην τσίτα. Ας μην βρίσκουμε αφορμές για αρπάγματα.
Εσύ δίκιο έχεις Βασίλη μου....όμως...τη να πει κανείς για το "απ'αυτό" της αλληνής...
Τα μέροι σου εκεί πως πάνε από πουλιά;;;
Πάει κανένας γνωστός σου εκπαιδευτικό;;;
Τη ακούς;;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top