Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Επειδή εσύ δεν πας κυνήγι και δεν έχεις φίλους να μοιράζεσαι την χαρά και καις τα εγκεφαλικά μας εδώ δεν σημαίνει ότι θα σου δοσω λογαριασμό ποιος είμαιι που μένω τι νούμερα κάνω εγώ. Αντε να χαρείς, κι άμα έχεις πρόβλημα με την πάρτη μου ξες...
Εσυ πας ας πουμε αχαχαχαχαχαχα που στην τσιμεντοκορφη
 
Πότε κυνηγάς εσύ, όλη μέρα εδώ είσαι αν
View attachment 20492
Βρες αγωρι μου μια κοπελα πανε και κανα κυνηγι να ξεμποσκανει το μυαλο σου και μετα τα λεμε φιλικα στο λεω και μη κανεις πραγματα που λες για αλλους που μας πενευεις και τα οπλα του πεντακοσαρικου και της εμπλοκης
View attachment 20492
Βρες αγωρι μου μια κοπελα πανε και κανα κυνηγι να ξεμποσκανει το μυαλο σου και μετα τα λεμε φιλικα στο λεω και μη κανεις πραγματα που λες για αλλους που μας πενευεις και τα οπλα του πεντακοσαρικου και της εμπλοκης
Όταν λες κοπέλα αυτό εννοείς?
 
View attachment 20492
Βρες αγωρι μου μια κοπελα πανε και κανα κυνηγι να ξεμποσκανει το μυαλο σου και μετα τα λεμε φιλικα στο λεω και μη κανεις πραγματα που λες για αλλους που μας πενευεις και τα οπλα του πεντακοσαρικου και της εμπλοκης
Καπρια μοιράζομαι εδώ χεχε
 
Εσυ πας ας πουμε αχαχαχαχαχαχα που στην τσιμεντοκορφη
Τόλη να το γυρίσουμε στο ψάρεμα ρε φίλε άστο δεν κάνουμε για κυνήγι εμείς με τα πενελι μόνο για καλάμια κάνουν....πάλι καλά που έχω και την Ρεμί και κατεβάζω μερικά καντήλια οπότε την παίρνω στο κυνήγι χαχχα
 
Είσαι καλό παιδί γαμωτο αλλά
Τόλη να το γυρίσουμε στο ψάρεμα ρε φίλε άστο δεν κάνουμε για κυνήγι εμείς με τα πενελι μόνο για καλάμια κάνουν....πάλι καλά που έχω και την Ρεμί και κατεβάζω μερικά καντήλια οπότε την παίρνω στο κυνήγι χαχχα
Οχι ρε καλό παιδί είναι αλλά έχει λίγο κώνο στον εγκέφαλο. Εσύ ανεβάζεις και κανα θήραμα. Αυτός είναι ικανός να απαντήσει σαν αντιπροσωπεία Ρενό για μπελαρούς
 
Τόλη να το γυρίσουμε στο ψάρεμα ρε φίλε άστο δεν κάνουμε για κυνήγι εμείς με τα πενελι μόνο για καλάμια κάνουν....πάλι καλά που έχω και την Ρεμί και κατεβάζω μερικά καντήλια οπότε την παίρνω στο κυνήγι χαχχα
Θα σου λεγα να παμε για περιστερια στην ομονια αλλα μαλων θα τα τελειωσε ο κυνηγαρας με τα αμερικανικα
 
Και για να τελειώνουμε ναι έχω θέμα με όπλα του 2000λιαρου που είναι πίσω σε όλα, το λέω.
Θα σου λεγα να παμε για περιστερια στην ομονια αλλα μαλων θα τα τελειωσε ο κυνηγαρας με τα αμερικανικα
Από Αθήνα είσαι?
 
Και για να τελειώνουμε ναι έχω θέμα με όπλα του 2000λιαρου που είναι πίσω σε όλα, το λέω.

Από Αθήνα είσαι?
Άμα ήταν και ήμουν από Αθήνα θα είχαμε κάνει αυτοκτονία χαχαχχα επαρχία όσο δεν πάει μέσα στα βουνά και τους βάλτους......
 
Σου είπα εγώ ότι δεν σκοτώνουν ρε μάστορα? Απλά είναι γαμησετα σε ολα
Τα υποτιμάς σε θέμα κυνηγιού που έχει να κάνει καθαρά με τσοκ και φυσίγγι.......
Δεν λέω κάτι άλλο οπότε με το καλό πέσουν χήνες οποίος θέλει έρχεται να δει πως τις κυνηγάμε.........
Το ξέρω ότι θα αυτοκτονούσε ρε φιλε
Και εγώ για 3-4 μέρες ήρθα και αγανάκτησα όχι να κάνω μια ζωή εκεί.....
 
Και για να τελειώνουμε ναι έχω θέμα με όπλα του 2000λιαρου που είναι πίσω σε όλα, το λέω.

Από Αθήνα είσαι?
Οχι φιλε μου απο δραμα με κυνηγι μπολικο και δε το παιζω σαν εσενα κυριος επμηριας αλζω κρτερι και δε πιανω ιντερνετ μη νομιζεις
 
Είσαι καλό παιδί γαμωτο αλλά

Οχι ρε καλό παιδί είναι αλλά έχει λίγο κώνο στον εγκέφαλο. Εσύ ανεβάζεις και κανα θήραμα. Αυτός είναι ικανός να απαντήσει σαν αντιπροσωπεία Ρενό για μπελαρούς
Τωρα φιλε μου δεν επιτρεπετε να βαζω θυραματα αλλα τα κυνηγια που κανω σε μια εβδομαδα εσυ ακομα δε τα χεις δει να ξερεις οποτε θες ελα να σε παω στα καρτερια της φασσας να σε δουμε τη usa φαρμακι εισαι
 
Δεν είναι κόπος να ανατρέξεις εννοώ. Ο Τόλης που είναι αρχειοθήκη και έχει καταγεγραμμενο το ποστ του καθένα σαν αρχειοθέτηση θα σε παραπεμψει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top