Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Όνομα
Stelios
Ολοι ανεξαιρέτως οι πρωταθλητές παίρνουν. Η διαφορά είναι πως Κεντερης , Θανου <δόθηκαν> απο την ολυμπιακη κλικα τότε κατ ' απαίτηση των αμερικανών. Στα σπριντ που είναι υπόθεση γοήτρου δεν το αντεχε ο σωβινισμος τους . Με τους τζαμαικανους είναι αλλιως οταν είναι προιοντα των δικων τους γυμναστηριων οπως Μπολτ , διαφορετικά εχουν την τυχη των Παουελ , Τζονσον. Θυμηθείτε τον Μπολτ αμεσως μετά την δηλωση του πως σταματάει ποση μυϊκή μαζα ειχε χάσει. Σαν τους σφιχτες οταν κοβουν τα < συμπληρωματα διατροφης>.
Μόνο μυϊκή μάζα.

Όταν ήταν να σταματήσει τον περνούσαν όλοι.

Ο τζαστιν γκατλιν ο αμερικανός πόσες φορές έχει πιαστεί και νομίζω ακόμη τρέχει.

Οι χρόνοι αυτοί είναι εκτός πραγματικότητας.

Και επειδή η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ οφφ δεν σχολιάζω ξανά εδώ γι αυτά.

Ευχαρίστως σε άλλο θέμα.

Περιοχή
γορτυνια - πετρουπολη
Όνομα
τακης
Φίλε όλοι έπερναν και έπερνε και ο κεντερης.

Και ναι ήταν τεράστιος και γι αυτό τον έφαγαν.

Δεν μπορούσαν να δεχτούν ότι ένας άσπρος τους γ@μουσε.

Ασχετο αλλα Νομίζω ότι έχει αθωωθεί στο δικαστήριο.

Κοίτα.......δεν υπάρχει άνθρωπος με τέτοιες επιδόσεις που μοιάζουν με αλογου νορμάλ.

Τα κόβουν όταν ο έλεγχος είναι μιλημενος ή περνούν ουσίες που δεν ανιχνευονται ή που ακόμη δεν έχουν χαρακτηριστεί παράνομες.
Σωστός...η πλάκα είναι ότι οι Έλληνες κατέκριναν Κεντέρη και Θάνου....και στο στάδιο αποθέωσαν τα αμερικανακια που ήταν ποτισμένα μέχρι τις πατούσες!

Περιοχή
Πόρτο ράφτη
Όνομα
Γεράσιμος
πες πως έγινε
θα γίνει και αυτό θα σου πω πως αλλά μην το πεις λοιπόν την Κυριακή 6/6 το απόγευμα κοιτά διακριτικά στο Βάθρο.
Έλα φίλε κοιτάμε διακριτικά στο βάθρο αλλά δεν σε βλέπουμε…Που είσαι; Έλα κερνάμε και σαμπάνια… .sarcastic.

211CAA1E-A201-4672-BE78-775FBA8524AB.png

Συγχαρητήρια Γεράσιμε!
Όπως και σε όλους που συμμετείχαν, ειδικότερα όμως στους παιδιά από το φόρουμ!
Αλήθεια, εκτός από εσένα, τον Γιώργο, τον Άρη, και φυσικά τον Λεωνίδα, υπάρχουν και άλλα μέλη;
Εριξε κ ο Χρήστος από το πληκτρολογιο φιλε

Περιοχή
corfu city
Βαγγελα δεν εχω αντοχες για περδικα φιλε....με εφαγε το τσιγαρο....
Εχω ενα καλο για περδικα με Α1 CX2000- 1,60X32-z2m21- N7 - 8* 68,4-57 = 30 μετρα 3* -352-285= 81%
συγκεντρωση - V1,5-396m/s φιλε!!!
Για φερμα....βαζεις 4* αστρα . ;)

ΥΓ, Για αρχη στην περδικα....για τελος και υγρασιες το γυριζα στην SIPE Βαγγελα!!! ;)
90% Επρεπε να βγάλει αυτος ο ψοφιτας συγκεντροση. Ακου 1,60×32νο7 Στην περδικα...

Όνομα
Νίκος
90% Επρεπε να βγάλει αυτος ο ψοφιτας συγκεντροση. Ακου 1,60×32νο7 Στην περδικα...

Αληθεια. Τωρα που ακουσατε για στεελ συγκεντροτηρες μαθαινω εχετε ξεσκηστει στις δωκημες εεεε?? Μπράβο παιδια. Μπράβο.

Εγω λεω.....να αφησεις την ειρωνια στην ακρη.....Και ΑΝ εχεις....βαλε καποια δοκιμη σου να δουμε...
και αν εχει και 90% συγκεντρωση.....ακομα καλυτερα.... για να το ευχαριστηθουμε!!!! ;)

Περιοχή
corfu city
Εχω φιλε μου.Και δωκημες και επαναλαμβανωμενα σκοτοματα εκεί γύρο στα 100μ .Ξερω εγω Και ατωμα οπου κυνηγαμε μαζί. Εχω πολυ πραμα. Αλλα,δε σου βαζω που να χτηπηεσαι.Ετσι απο αντίδραση. Οταν ανεβαζα δωκημες με ββ πριν απο μερικα χρωνια εδω μεσα μάλλον τοτε θα ασχολουνταν καποιοι με ρουβελοκλουβο για να ποιανουν ρουβελια Και Δεν θυμούνται. Κατσε εκει. Σκοτονε γυρο στα 30-35μ.Δεν χριαζετε παραπανω. Καλα σου είναι

Όνομα
Νίκος
Εχω φιλε μου.Και δωκημες και επαναλαμβανωμενα σκοτοματα εκεί γύρο στα 100μ .Ξερω εγω Και ατωμα οπου κυνηγαμε μαζί. Εχω πολυ πραμα. Αλλα,δε σου βαζω που να χτηπηεσαι.Ετσι απο αντίδραση. Οταν ανεβαζα δωκημες με ββ πριν απο μερικα χρωνια εδω μεσα μάλλον τοτε θα ασχολουνταν καποιοι με ρουβελοκλουβο για να ποιανουν ρουβελια Και Δεν θυμούνται. Κατσε εκει. Σκοτονε γυρο στα 30-35μ.Δεν χριαζετε παραπανω. Καλα σου είναι

Τι λες βρε μεγαλε!!!! Με αφησες αναυδο.....!!!!

ΑΚΟΥ....Απο λογια εχω ΧΟΡΤΑΣΕΙ....και στο χωριο μου λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου....τα κανει
κρεμασταρια....

Ασε τα λογια του καφενειου....ιδου η Ροδος ,ιδου και το πηδημα!!!

Εμενα δεν εισαι αξιος να μου κανεις ''χαρη''.....Απεδειξε αυτα που λες...μονο αυτο....Ολα τα αλλα ειναι
ΛΟΓΙΑ!!!

ΥΓ. Δεν ξερω τι ειναι τα ρουβελια και τα ρουβελοκλουβα.....Εσυ πρεπει να εχεις ασχοληθει πολυ με αυτα!!!!!

Περιοχή
corfu city
Τι λες βρε μεγαλε!!!! Με αφησες αναυδο.....!!!!

ΑΚΟΥ....Απο λογια εχω ΧΟΡΤΑΣΕΙ....και στο χωριο μου λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου....τα κανει
κρεμασταρια....

Ασε τα λογια του καφενειου....ιδου η Ροδος ,ιδου και το πηδημα!!!

Εμενα δεν εισαι αξιος να μου κανεις ''χαρη''.....Απεδειξε αυτα που λες...μονο αυτο....Ολα τα αλλα ειναι
ΛΟΓΙΑ!!!

ΥΓ. Δεν ξερω τι ειναι τα ρουβελια και τα ρουβελοκλουβα.....Εσυ πρεπει να εχεις ασχοληθει πολυ με αυτα!!!!!
Σιγα να μην σου φερνουμε και αποδείξεις Και βίντεο κλπ. Θες ποιστευεις θες οχι. Οτι γουσταρεις. Πνευμα αντηλογιας είσαι.Καταδικασμενος Και εσυ μέχρι τα 35μ.Σιγα μην κυμαμαι Και ξυπνάω αν θα ποιστεψεις εσυ τις τουφεκιες που βγάζω εγώ. Τι είσαι? Καποιος ελενγκτ. Μηχανησμος? Να ακηρωνεις ότι είναι άπιαστο για εσενα? Κατσε εκεί μέχρι τα 35μ σου λέω. Καλα σου είναι. Αν εισουν σοστος θα ληκαζες. Τωρα θα πηνασεις.

Status
Not open for further replies.