Αρβύλες Ελληνικού Στρατού

Αδέρφια μην τσακωνόμαστε οι Γερμανοί φοράνε σαγιονάρες με κάλτσα και εμείς πυροβολούμε το κατά τα άλλα συμπαθητικό μποτακι του ανθρώπου. Αν μου το έβαζε κάτω από το δέντρο ο Αι Βασίλης θα το φόραγα σε κάποιο μη απαιτητικό κυνήγι και όλα οκ αλλά άμα ήθελα να πάω ολοήμερο σε κακοτράχαλο τερέν ειναι ακατάλληλο, απο κει και μετα πςρι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Παρεμπιπτόντως έχω συναντήσει σε κάμπο με φουλ υγρασία κυνηγό με σπορτεξ και να είναι μούσκεμα μέχρι τα @
 
Ρε φίλε σε έχουν αδειάσει πέντε άτομα και ακόμα ισχυρίζεσαι τα δικά σου και πάλι τό αλογάκι ποίο ακριβό θα σου βγει αυτό και τελειώνω.
Που τα είδες όλα αυτά τα άτομα που με άδειασαν βρε Ινδιάνε εγώ 2 άτομα βλέπω που δεν καταλαβαίνουν ή που δεν ξέρουν να διαβάζουν και αυτοί είναι ένας εσύ και ένας ο Benelli δώσε του και το avatar σου να σου δώσει το όνομα του και θα γίνεται δίδυμοι.
 
Που τα είδες όλα αυτά τα άτομα που με άδειασαν βρε Ινδιάνε εγώ 2 άτομα βλέπω που δεν καταλαβαίνουν ή που δεν ξέρουν να διαβάζουν και αυτοί είναι ένας εσύ και ένας ο Benelli δώσε του και το avatar σου να σου δώσει το όνομα του και θα γίνεται δίδυμοι.
Είσαι πολύ επιθετικός χωρίς να δέχτηκες επίθεση. Αν δεν μπορείς να κάνεις διάλογο και να ακούσεις διαφορετική άποψη από την δική σου τότε αυτός ο χώρος δεν είναι για εσένα. Σκέψου αυτά που σου γράφω σε παρακαλώ. Καλή συνέχεια και ηρεμία. Γνώμες ανταλλάσσουμε στο φόρουμ, δεν μετράμε ποιος είναι ο καλύτερος.
 
Ρεεεε σας έχει πειράξει η καραντίνα!!!!
Ότι βολεύει τον καθένα...
Να ανοίξουμε ένα θέμα " εσώρουχα για κυνήγι" να δω ποιος θα παραδεχτεί ότι φοράει κορδόνι και δεν τον κοβει....
Βοηθάει αν χρειαστεί κιόλας...δεν ξέρω από προσωπικό ενδιαφέρον, ένας φίλος το είπε .yel.
 
Ρεεεε σας έχει πειράξει η καραντίνα!!!!
Ότι βολεύει τον καθένα...
Να ανοίξουμε ένα θέμα " εσώρουχα για κυνήγι" να δω ποιος θα παραδεχτεί ότι φοράει κορδόνι και δεν τον κοβει....
Ρε φίλε ησύχασα τόσο καιρό νόμιζα ότι ήταν από τις αιμοραιδες που εχω
 
Είσαι πολύ επιθετικός χωρίς να δέχτηκες επίθεση. Αν δεν μπορείς να κάνεις διάλογο και να ακούσεις διαφορετική άποψη από την δική σου τότε αυτός ο χώρος δεν είναι για εσένα. Σκέψου αυτά που σου γράφω σε παρακαλώ. Καλή συνέχεια και ηρεμία. Γνώμες ανταλλάσσουμε στο φόρουμ, δεν μετράμε ποιος είναι ο καλύτερος.
Που την είδες την επιθετικότητα μπορείς να μου πεις σε αυτό το κείμενο που έγραψα
 
Που τα είδες όλα αυτά τα άτομα που με άδειασαν βρε Ινδιάνε εγώ 2 άτομα βλέπω που δεν καταλαβαίνουν ή που δεν ξέρουν να διαβάζουν και αυτοί είναι ένας εσύ και ένας ο Benelli δώσε του και το avatar σου να σου δώσει το όνομα του και θα γίνεται δίδυμοι.
Ο ένας benelli σου εύχεται καλά κυνήγια με τα μποτάκια σου.
 
Είπα εγώ ότι είναι το καλύτερο παπούτσι για τα πάντα και δε το θυμάμαι?
Εγώ είπα ότι για τα χρήματα 90 με 100€ το
.... περισσότερο.... είναι πολύ καλά και ότι με αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις καλύτερα παπούτσια έτοιμα στο εμπόριο..
Άμα αρχίσουμε να λέμε για μπεκατσες περδικες πάπιες δεν ξεμπερδεύουμε.
Καλησου μέρα
καλ ρε φιλεμου μην σε τρωη η τσατηλααα αλα με τα λεφτα αυτα θα βρης μποτακι καλοοοο για κανα 2 3 χρονακια για την χρηση που τα θελης εση φιλεμου,,,μπες στα ιταλικα orizon και ειναι σε αυτα τα λεφτα τα ειχα και τα εχω ακωμηηη,,δενεχω φωτο ρε γαμωτιμου να σε ξειξωωω.love.με αγαπηπαντα
 
... με τα λεφτα αυτα θα βρης μποτακι καλοοοο για κανα 2 3 χρονακια ...
Αφού θα είναι καλό το μποτάκι, τότε γιατί αντέχει μόνο 2-3 χρονάκια;

Θέτω το ρητορικό αυτό ερώτημα όχι για να κάνω τον έξυπνο αλλά για να αναδείξω το πόσο έχουμε χαμηλώσει τα στάνταρ μας και βαφτίζουμε και πληρώνουμε για καλό ένα προϊόν που ούτε μέτριο δεν είναι πολλές φορές.
Τη δεκαετία του 80 ή του 90 αν η αρβύλα/αρβυλάκι που είχες αγοράσει έβγαζε μόνο 2 σεζόν θα το ονόμαζες καλό;
Μπορεί να διαφωνείτε, αλλά εγώ κάνω και αυτό το ερώτημα στον εαυτό μου όταν κρίνω ένα προϊόν .think.
 
Αν σας έλεγαν ότι ανοίγει αύριο με την προϋπόθεση να πατε με σαγιονάρες τι θα κάνατε? Ο εγκλεισμός είναι κακό πράγμα και ειδικά σε αυτούς που ζουν για να αναπνεύσουν την πρωινή πάχνη,την αδημονία μιας φερμας, την μυρωδιά του δάσους. Πράγματα για άλλους ακαταλαβίστικα αλλά οξυγόνο για εμάς.Γι αυτό λοιπόν αδέρφια επειδή μπορεί να πάρει λίγο καιρό ακόμη (Για μας αιωνιότητα) ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ
 
Αν σας έλεγαν ότι ανοίγει αύριο με την προϋπόθεση να πατε με σαγιονάρες τι θα κάνατε? Ο εγκλεισμός είναι κακό πράγμα και ειδικά σε αυτούς που ζουν για να αναπνεύσουν την πρωινή πάχνη,την αδημονία μιας φερμας, την μυρωδιά του δάσους. Πράγματα για άλλους ακαταλαβίστικα αλλά οξυγόνο για εμάς.Γι αυτό λοιπόν αδέρφια επειδή μπορεί να πάρει λίγο καιρό ακόμη (Για μας αιωνιότητα) ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ
Πλάκα μας κάνεις και με γόβες 10ποντες θα πήγαινα και τρέχοντας
 
Μην μαλώνετε αδέρφια, τα καλύτερα μποτάκια είναι αυτά που βολεύουν τον καθένα μας και στα πόδια και στην τσέπη. Και η δροσιά και η φουσκάλα εμπειρία είναι.
Κάνουμε κάνα σχόλιο παραπάνω γιατί έχουμε πάθει μήπως γλιτώσει κανένας άλλος και για να περάσει η ώρα καραντίνα γαρ. Σκεφτόμαστε φωναχτά αλλά πάντα με καλή πρόθεση και χαμόγελο ✌️
 
Κανένας δεν μαλώνει ,τι απόψεις λέμε ο καθένας με επιχειρήματα έτσι ώστε ο οποιοδήποτε ενδιαφερόμενος να μπορεί να βγάλει κάποια ασφαλή συμπεράσματα. Μια παρουσίαση χωρίς διάλογο με κάποια λαικ ,που πολλές φορές μπαίνουν σαν παρότρυνση να γράφεις αλλά όχι τι,θα έδινε λάθος κατευθύνσεις.
 
Αδέρφια μην τσακωνόμαστε οι Γερμανοί φοράνε σαγιονάρες με κάλτσα και εμείς πυροβολούμε το κατά τα άλλα συμπαθητικό μποτακι του ανθρώπου. Αν μου το έβαζε κάτω από το δέντρο ο Αι Βασίλης θα το φόραγα σε κάποιο μη απαιτητικό κυνήγι και όλα οκ αλλά άμα ήθελα να πάω ολοήμερο σε κακοτράχαλο τερέν ειναι ακατάλληλο, απο κει και μετα πςρι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Παρεμπιπτόντως έχω συναντήσει σε κάμπο με φουλ υγρασία κυνηγό με σπορτεξ και να είναι μούσκεμα μέχρι τα @
Εγω φιλε το καλυτερο που ειδα ειναι ανθρωπος με columpia crispy meindl και ολα τα μοντελα σε ορειβατικα στο σπιτι να μου εχει ερθει στα γουρουνια με ποδοσφαιρικα ασε ρε γαμηθηκα να πεφτω στη παγανα αυτα δε γλυστραν πουθενα
 
Τον Οκτώβριο ετοιμάζομαι να φύγω από το καθιερωμένο καρτέρι,με πλησιάζει ένας τύπος μέλος παρέας λαγαδων.Φορουσε ένα παλιομοδίτικο σετ αθλητικής φόρμας (μπλέ με δύο λευκές ρίγες στο πλάι) οι ποιο παλιοί θα την θυμούνται, και σκαρπινια.Πιστευει κάποιος ότι δεν κυνήγησε;
 
Τον Οκτώβριο ετοιμάζομαι να φύγω από το καθιερωμένο καρτέρι,με πλησιάζει ένας τύπος μέλος παρέας λαγαδων.Φορουσε ένα παλιομοδίτικο σετ αθλητικής φόρμας (μπλέ με δύο λευκές ρίγες στο πλάι) οι ποιο παλιοί θα την θυμούνται, και σκαρπινια.Πιστευει κάποιος ότι δεν κυνήγησε;
Ο Σαββίδης του μπαορκ ήταν.
Γνωστός facion icon της πρωην ΕΣΣΔ.
 
Back
Top