Winchester Team

Σήμερα την παρέλαβα....έχει κάποιες διαφορές στο σύστημα χειρισμού από την 391....ελπίζω να προλάβω να την δοκιμάσω.
Φάνη, καλοτούφετο το νέο σου απόκτημα και αριστερό όπως το ήθελες.
Εύχομαι να το ευχαριστηθείς με πολλές επιτυχίες !!!
 
Καλορίζικο Φάνη θα το ευχαριστηθεις σίγουρα, καλοτουφεκο εύχομαι να είναι.
Καλορίζικο Φάνη κ καλές τουφεκιές!
Ευχαριστώ παλικάρια.

Καλόριχτο φίλε μου,σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς!!!
Μεγάλη καψούρα το συγκεκριμένο αλλά δεν μου έρχεται καθόλου το κοντάκι...δε βλέπω καθόλου ρίγα στόχαστρο!!!
Ευχαριστώ...ναι και γω έχω ακούσει ότι σε αρκετο κόσμο δεν έρχεται...η αλήθεια είναι ότι έχει λίγο χαμηλό προφίλ, εγώ όσο το επωμισα, νομίζω μου ήρθε, έχει και κάτι προεταντηρες για το μήκος του κοντακίου...δεν ξέρω αν αυτό βοηθάει..αν δεν έχεις θέμα με το cast...θα την περιεργαστώ και θα γράψω εντυπωσεις
 
Φάνη, καλοτούφετο το νέο σου απόκτημα και αριστερό όπως το ήθελες.
Εύχομαι να το ευχαριστηθείς με πολλές επιτυχίες !!!
Ευχαριστώ φίλε, ελπίζω να προλάβει να βγει γρήγορα η άδεια να έρθω να την δοκιμάσω
 
Σήμερα την παρέλαβα....έχει κάποιες διαφορές στο σύστημα χειρισμού από την 391....ελπίζω να προλάβω να την δοκιμάσω.
Εξαιρετικό τουφέκι. Απλούστατο και εντελώς απροβλημάτιστο.
Καλορίζικο, θα το καταευχαριστηθείς. Από τα καλυτερα τουφέκια που είχα, είναι χωνευτήρι.
Έχει εξαιρετικό πέλμα
 
Καλορίζικο Φάνη ,περιμένουμε εντυπώσεις.
Καλορίζικο καλοτουφεκο φίλε να το λιώσεις στο τφεκιδη
Kαλορίζικη Φάνη. Να είσαι γερός να την λιώσεις.
Εξαιρετικό τουφέκι. Απλούστατο και εντελώς απροβλημάτιστο.
Καλορίζικο, θα το καταευχαριστηθείς. Από τα καλυτερα τουφέκια που είχα, είναι χωνευτήρι.
Έχει εξαιρετικό πέλμα
Σας ευχαριστω όλους...μακάρι να προλάβω να την κυνηγήσω φέτος
 
Σήμερα την παρέλαβα....έχει κάποιες διαφορές στο σύστημα χειρισμού από την 391....ελπίζω να προλάβω να την δοκιμάσω.
Καλορίζικο κ κολοτούφεκο Φάνη....να το χαρής το εργαλείο..!!

Υ.Γ. Αν αποφασίσεις να την πουλήσεις, στειλε μου Π.Μ....θα σου δωσω κ 1 τενεκε λαδι αν χρειαστεί.... :p
 
Καλορίζικη. Εύχομαι να κάνεις τα καλύτερα κυνήγια.
Καλορίζικο κ κολοτούφεκο Φάνη....να το χαρής το εργαλείο..!!

Υ.Γ. Αν αποφασίσεις να την πουλήσεις, στειλε μου Π.Μ....θα σου δωσω κ 1 τενεκε λαδι αν χρειαστεί.... :p
Ευχαριστώ παιδιά
 
Back
Top