Winchester Team

Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
kicks, anacoda Mid range, signature plus M. Με ενα απο αυτα εισαι κομπλε
 
Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
Colonial elit full
Anaconda mid
 
Carlsons η trulock αν έχεις άκρη Αμερική πάρε κεντανε με αυτά τα όπλα και λογικά λεφτά .
Φίλε επειδή τα έχεις αναφέρει αρκετές φορές τα truloc απ' όσο θυμάμαι,μπορείς να μας πεις ορισμένα πράγματα;
Ελλάδα δεν στέλνουν ε;
 
Φίλε επειδή τα έχεις αναφέρει αρκετές φορές τα truloc απ' όσο θυμάμαι,μπορείς να μας πεις ορισμένα πράγματα;
Ελλάδα δεν στέλνουν ε;=
Όχι δυστυχώς

Ένα σετ των 3 μου φέρανε πριν χρόνια σε προσφορά close - mιd - long range Σε Τιμή ξεφτίλα 100 δολάρια

Είναι απλού προφίλ όχι φρένου δηλαδή

Βγάζουνε πολύ ωραίες τουφεκιές με την μαξους ομοιόμορφες διασπορες

Θα στα βγάλω μια φώτο αργότερα
 
Όχι δυστυχώς

Ένα σετ των 3 μου φέρανε πριν χρόνια σε προσφορά close - mιd - long range Σε Τιμή ξεφτίλα 100 δολάρια

Είναι απλού προφίλ όχι φρένου δηλαδή

Βγάζουνε πολύ ωραίες τουφεκιές με την μαξους ομοιόμορφες διασπορες

Θα στα βγάλω μια φώτο αργότερα
Για βγαλε φωτο να δουμε
 
Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
TEAGUE Super Extended Stainless 3/4.
 

Attachments

  • IMG_3699.jpeg
    IMG_3699.jpeg
    24,2 KB · Προβολές: 13
View attachment 84956


Το mid ειναι πανω στο οπλο

To long στην ουσία 2.5 βγαίνει εκεί αλλά είναι ωραίο
Το long ουτε καν τριαρι δεν βγανει αν ο αυλος σου ειναι 18,7... 0,72x25,4=18,288 δηλαδη ανοιχτο τριαρι,αλλα αν σου κανει αυτο που θελεις ολα τα αλλα ειναι περιττα...Να πω και την αληθεια με τετοιους αυλους δεν ειχα ποτε κανενα οπλο...
 
Άλλα browning έχουν αυλό 18,7 και άλλα 18,8. Μπουρδέλο!! Εγώ δεν ασχολούμε παραπάνω. Ότι έχουν από τη μαμά τους και ότι έκανα τη μαλακία να αγοράσω. Ένα σφικτό invector ds ίσως πάρω για την Α5. Ότι είναι πιο φθηνό.
 
Σήμερα την παρέλαβα....έχει κάποιες διαφορές στο σύστημα χειρισμού από την 391....ελπίζω να προλάβω να την δοκιμάσω.

Καλορίζικο φίλε μου εύχομαι να σου χαρίσει αξέχαστες στιγμές. Καλώς ήρθες στην μεγάλη οικογένεια brow-win
 
Άλλα browning έχουν αυλό 18,7 και άλλα 18,8. Μπουρδέλο!! Εγώ δεν ασχολούμε παραπάνω. Ότι έχουν από τη μαμά τους και ότι έκανα τη μαλακία να αγοράσω. Ένα σφικτό invector ds ίσως πάρω για την Α5. Ότι είναι πιο φθηνό.

Μην αποκλείεις τα gemini φίλε μου ;)
 
Άλλα browning έχουν αυλό 18,7 και άλλα 18,8. Μπουρδέλο!! Εγώ δεν ασχολούμε παραπάνω. Ότι έχουν από τη μαμά τους και ότι έκανα τη μαλακία να αγοράσω. Ένα σφικτό invector ds ίσως πάρω για την Α5. Ότι είναι πιο φθηνό.
Σεμναααα!!!!! τι να πουν οι μπενελλακιδες.......
 
Μην αποκλείεις τα gemini φίλε μου ;)
Όσα έχω πάρει και για τα προηγούμενα όπλα gemini ήταν. Στο δίκανο έχω δυο διδυμα LM. Πρόσεξε τώρα: Ο αυλός του είναι 18,8 και τα τζεμινι ινβεκτορ πλας είναι κατασκευασμένα για αυλό 18,7, με αποτέλεσμα τα LM (18,3) να είναι M. Μ΄ αυτή τη λογική και τα ινβέκτορ ντι ες θα είναι για αυλό 18,7, όποτε αν πάρω για την Α5 που είναι 18,7 τζέμινι θα είναι.
 
Back
Top