Winchester Team

1 όπλο θα κάνει εισαγωγή η Beretta τον Ιανουάριο και είναι ήδη πουλημένο και η επόμενη εισαγωγή τον Ιούλιο! (σημερινή πληροφορία από τηλ στη Βερεττα)
Μέχρι τότε θα σου έχει φύγει η κάψα η θα έχουν βγεί κι άλλα ενδιαφέροντα μοντέλα από τον ανταγωνισμό.
 
1 όπλο θα κάνει εισαγωγή η Beretta τον Ιανουάριο και είναι ήδη πουλημένο και η επόμενη εισαγωγή τον Ιούλιο! (σημερινή πληροφορία από τηλ στη Βερεττα)
Προηγείται η Αμερική εμάς μας έχουν χεσμένους...και πέρυσι δεν είχε όπλα και όταν τους είχα ρωτήσει πότε θα φέρουν δεν ήξεραν!!! Στο σάιτ βέβαια σε όλα λέει ότι έχει ένα απόθεμα!!!
 
Προηγείται η Αμερική εμάς μας έχουν χεσμένους...και πέρυσι δεν είχε όπλα και όταν τους είχα ρωτήσει πότε θα φέρουν δεν ήξεραν!!! Στο σάιτ βέβαια σε όλα λέει ότι έχει ένα απόθεμα!!!
Οι αντιπροσωπείες η μια μετά την άλλη γιατονπουτσοποιούνται. Εμένα αυτό με την Αμερική δε με πείθει. Ανεπάρκεια του αντιπρόσωπου είναι. Στο κάτω κάτω χάρη τους κάνει που αντιπροσωπεύει τα προϊόντα τους. Και στην τελική οι Έλληνες είναι ανοιχτοχέρηδες όσον αφορά στην αγορά όπλου. Οι Αμερικανοί είναι μέγιστοι τσίπηδες. Φτηνό να είναι και ότι να ναι.
 
View attachment 83514View attachment 83515View attachment 83516View attachment 83517View attachment 83518
Έλεγα να μην το πειράξω...
Μετά μου μπήκε ο διάβολος να το κατεβάσω από τα 3.300....
Μείον 30 γρμ από την πάπια,μείον 65 γρμ από το κοντάκι,κάτι έγινε...
Τέλος,δεν ασχολούμαι πάλι!🙂





Λέμε τώρα...

Πολύ ωραίο είναι Γιάννη. Το πέλμα αυτό ποιο είναι?
 
Καλημέρα και χρονια πολλά με υγεία σε ολους ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος συνάδελφος σε winchsester sx2 σε περπατητο κυνηγι τι τσοκ είναι προτιμότερο και το ρωτάω λογο του διευρυμένου αυλου.
Ανάλογα και τον τόπο ,αλλα εγώ πάντως στην sx3 είχα μόνιμα το carlson Μ.
 
Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
 
Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
1)Anaconda mid range.
2)Carson's lm.
 
Καλημέρα και χρονια πολλά με υγεία σε ολους ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος συνάδελφος σε winchsester sx2 σε περπατητο κυνηγι τι τσοκ είναι προτιμότερο και το ρωτάω λογο του διευρυμένου αυλου.
Το 3* το εργοστασιακό....απο aftermarket Tigue ή Signature σε 4*
 
Καλημέρα έπεσε στα χερια από φιλο μου μια sx2 66 ποντους κάννη 18.7 αυλο με πολλή λίγα φυσίγγια στο ιστορικο της την δούλεψα μια μερα τα τσοκ δεν με εντυπωσίασαν σε κυνηγι τσίχλας εχει : τον κύλινδρο 19,10 το mod 18.55 ένα seminole 18,49 και άλλο ένα ποιο σφιχτο μαμισιο 18,28 οι μετρήσεις έγιναν με παχυμετρο μπορεί να έχουν μια μικρή απόκλιση .Εάν καποιος εχει δοκιμάσει θέλω να μου προτείνει να αγοράσω κάποια τσοκ είναι ivector plus .
Carlsons η trulock αν έχεις άκρη Αμερική πάρε κεντανε με αυτά τα όπλα και λογικά λεφτά .
 
Σήμερα την παρέλαβα....έχει κάποιες διαφορές στο σύστημα χειρισμού από την 391....ελπίζω να προλάβω να την δοκιμάσω.
Καλόριχτο φίλε μου,σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς!!!
Μεγάλη καψούρα το συγκεκριμένο αλλά δεν μου έρχεται καθόλου το κοντάκι...δε βλέπω καθόλου ρίγα στόχαστρο!!!
 
Back
Top