Winchester Team

Καλημέρα εχει ενας φίλος μια sx2 και την δίνει εχει κάποιος το ιδιο οπλο να μας πει θετικά αρνητικά.
Στα θετικά είναι το πολύ καλό σύστημα αερίων AVS, η στιβαρή και απλή κατασκευή, η χαμηλή ανάκρουση, η καλή ντουφεκια και η αξιοπιστία. Αρνητικά θεωρώ την παχιά πάπια, την υπερυψωμένη ρίγα που δεν αρέσει σε πολλούς και την μη δυνατότητα τοποθέτησης κλίσεων στο κοντάκι, χωρίς την επίσκεψη σε κοντακα.
 
Στα θετικά είναι το πολύ καλό σύστημα αερίων AVS, η στιβαρή και απλή κατασκευή, η χαμηλή ανάκρουση, η καλή ντουφεκια και η αξιοπιστία. Αρνητικά θεωρώ την παχιά πάπια, την υπερυψωμένη ρίγα που δεν αρέσει σε πολλούς και την μη δυνατότητα τοποθέτησης κλίσεων στο κοντάκι, χωρίς την επίσκεψη σε κοντακα.
Καλημέρα από ότι μου είπαν είναι και βαριά γύρω στα 3.500 κιλά μήπως ξέρεις;
 
Καλημέρα από ότι μου είπαν είναι και βαριά γύρω στα 3.500 κιλά μήπως ξέρεις;
Το μοντέλο με την μάγκνουμ κάνη είναι από 3200γρ και πάνω ανάλογα το μήκος κάνης. Το μοντέλο με την σουπερμαγκνουμ θαλάμη είναι κατά 300 και κάτι γρ βαρύτερη.
 
ΕΓΩ φίλε μου ΔΕΝ θα την έπαιρνα 265€ ακριβότερα από την δεξιά .Αν δεν την βάλει ίδια τιμή βαζελίνη μπόλικη.
Όπου σε πιάσουν είναι
Να ισχύει το ίδιο και στο εξωτερικό ή είναι τιμές Ελλάδας;
 
ΕΓΩ φίλε μου ΔΕΝ θα την έπαιρνα 265€ ακριβότερα από την δεξιά .Αν δεν την βάλει ίδια τιμή βαζελίνη μπόλικη.
Δυστυχώς διαχρονικά έτσι είναι με όλα τα αριστερά όπλα.
Σπάνια τα βάζουν σε προσφορές στις ίδιες τιμές με τα δεξιά (έτσι πήρα εγώ τη m2).
Το καλό είναι ότι αυξάνονται οι επιλογές λίγο λίγο και για εμάς. Αυτή τη στιγμή αν κοίταγα για νέο όπλο (αριστερό), θα πήγαινα προς τη beretta A400 Lite.
 
Δυστυχώς διαχρονικά έτσι είναι με όλα τα αριστερά όπλα.
Σπάνια τα βάζουν σε προσφορές στις ίδιες τιμές με τα δεξιά (έτσι πήρα εγώ τη m2).
Το καλό είναι ότι αυξάνονται οι επιλογές λίγο λίγο και για εμάς. Αυτή τη στιγμή αν κοίταγα για νέο όπλο (αριστερό), θα πήγαινα προς τη beretta A400 Lite.
Σε επηρέασε ο άλλος ε
 
Δυστυχώς διαχρονικά έτσι είναι με όλα τα αριστερά όπλα.
Σπάνια τα βάζουν σε προσφορές στις ίδιες τιμές με τα δεξιά (έτσι πήρα εγώ τη m2).
Το καλό είναι ότι αυξάνονται οι επιλογές λίγο λίγο και για εμάς. Αυτή τη στιγμή αν κοίταγα για νέο όπλο (αριστερό), θα πήγαινα προς τη beretta A400 Lite.
1 όπλο θα κάνει εισαγωγή η Beretta τον Ιανουάριο και είναι ήδη πουλημένο και η επόμενη εισαγωγή τον Ιούλιο! (σημερινή πληροφορία από τηλ στη Βερεττα)
 
Back
Top