Κλοπές αυτοκινήτων κυνηγών

Είχα την ελπίδα οτι σε τέτοιο θέμα δεν θα χρειαζόταν να γράψω....
Αλλά απόψε δεν μου έκλεψαν απλά κάτι απο το αυτοκίνητο αλλά ολόκληρο το αυτοκίνητο:(:(:(
Πάει το TERIOS λοιπόν μόλις 1,5 χρόνο το είχα στα χέρια μου.Μου το πήραν κάτω απο το σπίτι και δεν κατάλαβε κανένας το παραμικρό, είχε και συναγερμό που τον απενεργοποίησαν .
Πω πω πολυ λυπαμε Βαγγελη ευχομαι να το βρεις :(:(
 
Είχα την ελπίδα οτι σε τέτοιο θέμα δεν θα χρειαζόταν να γράψω....
Αλλά απόψε δεν μου έκλεψαν απλά κάτι απο το αυτοκίνητο αλλά ολόκληρο το αυτοκίνητο:(:(:(
Πάει το TERIOS λοιπόν μόλις 1,5 χρόνο το είχα στα χέρια μου.Μου το πήραν κάτω απο το σπίτι και δεν κατάλαβε κανένας το παραμικρό, είχε και συναγερμό που τον απενεργοποίησαν .
Σου ευχομαι ολοψυχα να το βρεις Βαγγελη,κι εμενα το 2011 εξω απ το σπιτι μου εκλεψαν το feroza και δεν βρεθηκε ιχνος του και το χειροτερο δεν ειχα κλοπη στην ασφαλεια και δεν πηρα τιποτα,μονο πικρα και οργη!!!
 
Δεν εχει τι να πει κανεις.
Ο.κοσμος ο κατ τα αλλα ζων σε κρατος δικαιου κ δημοκρατιας ανυπερασπιστος κ ανημπορος νσ αντιδρασει μπροστα στο κακο.
Μονο πληρωσε...ακους.
Νς πάρεις. ..εστω τουλαχιστον το στοιχειωδες αισθημα ασφαλείας. ...ουτε λόγος.
Κ μετά φταιει ο κοσμος που λυγιζει κ περνει τον νομο στα χερια.
 
Βαγγέλη, λυπάμαι πολύ ειλικρινά, και αγανακτώ όταν ακούω τέτοια πράματα! Τι να λέμε τώρα, ακόμη κι αν είναι ασφαλισμένο και αποζημιωθεί κανείς στο ακέραιο, η ταραχή, η στενοχώρια, η ψυχική οδύνη πραγματικά δεν πληρώνεται με τίποτα. Χώρια η οικονομική ζημιά για όσο διάστημα μένει χωρίς αυτοκίνητο που μπορεί να είναι και εργαλείο της δουλειάς του.
 
Εκπληκτικά στενάχωρο το αίσθημα της άδικης απώλειας....
Ζω το ίδιο από 01 Σεπτ. 2016
Έτυχε να έχω ασφάλεια κλοπής και θεωρητικά θα πληρωθώ όλη την απωλεσθείσα αξία αλλά η στεναχώρια, τα νεύρα και οι δυσκολίες στη μετακίνηση με έχουν εκνευρίσει πάρα πολύ.....
Το μυστικό είναι να καταπιείς το χάπι και να το χωνέψεις έγκαιρα....δυστυχώς άλλη λύση γι αυτήν την ενόχληση, δεν υπάρχει
 
Είχα την ελπίδα οτι σε τέτοιο θέμα δεν θα χρειαζόταν να γράψω....
Αλλά απόψε δεν μου έκλεψαν απλά κάτι απο το αυτοκίνητο αλλά ολόκληρο το αυτοκίνητο:(:(:(
Πάει το TERIOS λοιπόν μόλις 1,5 χρόνο το είχα στα χέρια μου.Μου το πήραν κάτω απο το σπίτι και δεν κατάλαβε κανένας το παραμικρό, είχε και συναγερμό που τον απενεργοποίησαν .
κουράγιο φιλε .. λυπάμαι πραγματικά.
εσυ να είσαι καλά και όλα θα τα φτιάξεις.
 
Είχα την ελπίδα οτι σε τέτοιο θέμα δεν θα χρειαζόταν να γράψω....
Αλλά απόψε δεν μου έκλεψαν απλά κάτι απο το αυτοκίνητο αλλά ολόκληρο το αυτοκίνητο:(:(:(
Πάει το TERIOS λοιπόν μόλις 1,5 χρόνο το είχα στα χέρια μου.Μου το πήραν κάτω απο το σπίτι και δεν κατάλαβε κανένας το παραμικρό, είχε και συναγερμό που τον απενεργοποίησαν .
Φίλε Βαγγέλη πολύ λυπηρό αυτό που σου συνέβη ψυχραίμία δείξε και υπομονή ωστε να το διαχειριστεις το πρόβλημα με νηφαλιοτήτα, απο την στιγμή που εισαι καλά στην υγεία σου μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλά.
 
Είχα την ελπίδα οτι σε τέτοιο θέμα δεν θα χρειαζόταν να γράψω....
Αλλά απόψε δεν μου έκλεψαν απλά κάτι απο το αυτοκίνητο αλλά ολόκληρο το αυτοκίνητο:(:(:(
Πάει το TERIOS λοιπόν μόλις 1,5 χρόνο το είχα στα χέρια μου.Μου το πήραν κάτω απο το σπίτι και δεν κατάλαβε κανένας το παραμικρό, είχε και συναγερμό που τον απενεργοποίησαν .
οχι ρε φίλε τρέλλα σουρχεται
ευχή μόνο μια είναι να το βρείς σύντομα :)
 
Ευχομαι τα καλυτερα Βαγγελη, και συντομα.

Εχω παθει αντιστοιχο περιστατικο, που μου ανοιξαν το αμαξι και μου πηραν δερματινο μπουφαν, και λαπτοπ που δυστυχως δεν ηταν δικο μου. Οι καταρες που εριξα κεινες τις μερες, ηταν εξωπραγματικες.
 
Τι να πει κανεις ρε γαμωτο.....Βαγγελη μακαρι να το βρεις συντομα....
Εμενα το 2012 μου εκλεψαν εξωλεμβια αξιας 12000 ευρω....η οποια δεν ηταν ασφαλισμενη.
Ασχημο θεμα ανοιξα ρε γαμωτο.......
 
Back
Top