Σκοπευτήριο Καλαμάτας (Άρτεμις)

Mμμμμμ... Καταλαβα.... .ha ha ha. Ηλια δεν εχουμε γνωριστει απο κοντα (ελπιζω να γινει συντομα .shake hands. ) αλλα να ξερεις φιλε οτι η μονη ελπιδα του Γιωργου ειναι να ματιασεις εμενα... .hair..yelling. Οποτε ξεκινα σιγα σιγα γιατι θα πρεπει να σκισει ο Τσιπρας τα μνημονια κ να γυρισει ο κοσμος αναποδα για να καταφερει να με νικησει... .yelling..sarcastic..sarcastic.
Ελπιζω και εγω το συντομοτερο!.sarcastic.
 
Ο γνωστός φωτογράφος και αρθρογράφος του φόρουμ θα κινητοποιησει τις γνωριμίες του στον χώρο των media ώστε να βρεθεί μια hd camera για να βιντεοσκοπηθει το event....my man.
Στο παιχνιδι των εντυπωσεων καλος εισαι... .buy..yelling..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Σκοπευτηριο σημερα με Αντωνακο κ Νικο... Ωραια ηταν, αλλα τα εχουμε καταφερει πλεον με τα μετρα κ κανενος αλλου το οπλου δεν ταιριαζει επανω μας... .hit.Χαρηκα για τον Αντωνακο που στον πινακα ηταν κεντρο με τα μετρα οποτε μαλλον θελει πλεον μονο συνηθεια αλλα κ για τον Νικο που ειχε δουλεψει στο σπιτι την επωμιση κ μαζι με αυτο αρχισε να βγαζει τον αθυθορμητισμο του στο ριξιμο... .shake hands. Εριξα κ κατι τουφεκιτσες με το "κουπι" του Αντωνακου... εεεεεε συγνωμη... το "τρενο" ηθελα να πω, αλλα ετσι οπως εχει μακρυνει λες κ επωμιζω ολοκληρη την αμαξοστυχια ειναι... .hit..buy.
Ωραια ηταν...
Εεεεεεε Γιωρικα, εγω δεν εχω να σου βαλει βιντεκι "καπνες1" και "καπνες2" και "καπνες 6" ουτε "οταν βρεχει τσιχλες", θα ερθεις να τα δεις Live τα καπνισματα... .buy..yelling.















 
Ο Νίκος έχει ξεφύγει πολύ στην εμφάνιση και μαζί με την "μπλε" δημιουργεί ένα εξειδικευμένο look, δώθε κείθε :)
Ο Αντωνάκης κλασικός της παλιάς σχολής, με το στιβαρό κανόνι του, το καλύτερο αυτογεμες της σύγχρονης αγοράς:)
Για σένα τι να πω; Διακρίνω ένα άγχος και δεν ξέρω που οφείλεται :)
Πολύ σφιγμένο σε βλέπω και πολύ τον ώμο σηκώνεις φιλαράκι....! Μην αγχώνεσαι, δεν έρχομαι σύντομα :)
Είστε πολύ ωραίοι.
 
Ο Νίκος έχει ξεφύγει πολύ στην εμφάνιση και μαζί με την "μπλε" δημιουργεί ένα εξειδικευμένο look, δώθε κείθε :)
Ο Νικος ηταν παντα στο πιο "εξειδικευμενο"... .my man. Ειναι αυτο που λεμε, "εχω περιεργα γουστα εγω"... .sarcastic.

Ο Αντωνάκης κλασικός της παλιάς σχολής, με το στιβαρό κανόνι του, το καλύτερο αυτογεμες της σύγχρονης αγοράς:)
Η ναυαρχιδα της Beretta παρακαλω... .buy buy..ha ha ha.

Για σένα τι να πω; Διακρίνω ένα άγχος και δεν ξέρω που οφείλεται :)
Πολύ σφιγμένο σε βλέπω και πολύ τον ώμο σηκώνεις φιλαράκι....! Μην αγχώνεσαι, δεν έρχομαι σύντομα :)
Παρε καμια φωτογραφια μου κ κανε τη σταση του σωματος μου προβα στον καθρεφτη κ ασε τις υποδειξεις φιλαρακι... .buy..yelling.
Γενικα οτι κανω, το κανω με ενταση εγω... .my man. Σε περιμενουμε γιατι γιατι μας εχεις λειψει κ ολοι με ρωταγαν σημερα "αν ηρθε αυτος ο φιλος σου απο το ιντερνετ που σε ζηλευει κ γραφει συνεχεια εξυπναδες στο φορουμ"... .RESPECT..love..very funny..very funny..very funny.
 
Last edited:
Sunday-Funday σημερα στο σκοπευτηριο οπου με τους αδερφους καναμε τα καπνισματα μας και ριξαμε γελιο υστερα απο καιρο ολοι μαζι...πολυ ωραια ηταν το χαρηκα πολυ γιατι με την τριβη διορθωσα ενα θεματακι που ειχα στο ριξιμο και ''ενιωσα'' που λενε τι ακριβως απαιτει το σκοπευτηριο..χαρηκα επισης και για την αποφαση που πηραμε και τρεις και απ'οτι εδειξε επιασε τοπο...
Ps. Φιλε σε περιμενουμε θα σου δειξω νεα ''γουστα'' καλυψης-αποκρυψης...my man.
 
Γενικα οτι κανω, το κανω με ενταση εγω... .my man. Σε περιμενουμε γιατι γιατι μας εχεις λειψει κ ολοι με ρωταγαν σημερα "αν ηρθε αυτος ο φιλος σου απο το ιντερνετ που σε ζηλευει κ γραφει συνεχεια εξυπναδες στο φορουμ"... .RESPECT..love..very funny..very funny..very funny.
ειστε ωραιοι!!!!!!!.very funny.
 
τρελιάρηδες... και απ΄οτι βλέπω μόνο ο Ριγκοτό παραμένει ενα σοβαρό λεβεντόπαιδο...
τα αλλα τα παδάκια σα να μου φαίνονται έτοιμα για φωτογράφηση της Body Talk...

Μπράβο παίχται να περνάτε πάντα όμορφα...
 
Σκοπευτηριο σημερα με Αντωνακο κ Νικο... Ωραια ηταν, αλλα τα εχουμε καταφερει πλεον με τα μετρα κ κανενος αλλου το οπλου δεν ταιριαζει επανω μας... .hit.Χαρηκα για τον Αντωνακο που στον πινακα ηταν κεντρο με τα μετρα οποτε μαλλον θελει πλεον μονο συνηθεια αλλα κ για τον Νικο που ειχε δουλεψει στο σπιτι την επωμιση κ μαζι με αυτο αρχισε να βγαζει τον αθυθορμητισμο του στο ριξιμο... .shake hands. Εριξα κ κατι τουφεκιτσες με το "κουπι" του Αντωνακου... εεεεεε συγνωμη... το "τρενο" ηθελα να πω, αλλα ετσι οπως εχει μακρυνει λες κ επωμιζω ολοκληρη την αμαξοστυχια ειναι... .hit..buy.
Ωραια ηταν...
Εεεεεεε Γιωρικα, εγω δεν εχω να σου βαλει βιντεκι "καπνες1" και "καπνες2" και "καπνες 6" ουτε "οταν βρεχει τσιχλες", θα ερθεις να τα δεις Live τα καπνισματα... .buy..yelling.















Ρε δεν αφηνετε λιγο τα σκοπευτηρια και τις φωτο στους λογγους και να πατε σε κανα μπιτσομπαρο .drunk.που εχετε και πολλα εκει στα μερη σας.....ακους εκει σκοτευτηρια και τα στριγκακια .sexy girl.και τα μπραζιλιαν μα βραζουν.hair.
 
Αγριεμενους τους βλεπω τους "λυκους" τους Κερκυραιους....yelling.
Αλλα ξερετε τι λεει μια παροιμια απο τον σοφο λαο... "οπου ακους πολλα κερασια..." .yelling..sarcastic. εμεις δουλευουμε στο "quiti" κ στο κυνηγι κ στο .sex hard.... Καλα αποτελεσματα κ χωρις πολυ βαβουρα... .my man.
 
Αγριεμενους τους βλεπω τους "λυκους" τους Κερκυραιους....yelling.
Αλλα ξερετε τι λεει μια παροιμια απο τον σοφο λαο... "οπου ακους πολλα κερασια..." .yelling..sarcastic. εμεις δουλευουμε στο "quiti" κ στο κυνηγι κ στο .sex hard.... Καλα αποτελεσματα κ χωρις πολυ βαβουρα... .my man.
Μην τον ακους Αρι παλιος παραπονιαρης γερολικος ειναι. ΤΟΠΟ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΡΕΕΕΕΕ!!!
 
Αγριεμενους τους βλεπω τους "λυκους" τους Κερκυραιους....yelling.
Αλλα ξερετε τι λεει μια παροιμια απο τον σοφο λαο... "οπου ακους πολλα κερασια..." .yelling..sarcastic. εμεις δουλευουμε στο "quiti" κ στο κυνηγι κ στο .sex hard.... Καλα αποτελεσματα κ χωρις πολυ βαβουρα... .my man.
Να το ξαναγραψω αλλη μια φορα......πατε καλα καλοκαιριατικα.hair.Γιατι μαλλον δεν το πιασατε.hair.ωραιο καπελακι το παραλαγης
 
Eπηδη μεγαλωσες εσι μεσα στα στρινγκ, νομηζεις οτι ολλοι εχουν τα ιδια βηοματα με εσενα?? Πορνογερε, ε πορνογερε..vah.
Πορνογερος εισαι εσυ καραφλα...εγω ειμαι στα καλυτερα μου τωρα.yelling..my man.χωρια που αυτη η μυρωδια απο τα........μπαρ μου ερεση πολυ,εκει να δεις καπνισματα
 
Back
Top