Σκοπευτήριο Καλαμάτας (Άρτεμις)

πρεπει να γραψουμε και ένα δημοσιο ευχαριστω στα παιδια της Max Gear που μας εδωσαν την ευκαιρια να ριξουμε με τα πανακριβα και κορυφαια Krieghoff αλλα να δουμε και από κοντα τα κορυφαια σκοπευτικα γυαλια Pilla καθως και αλλα προιοντα , δυστυχως η Πελοπόννησος σκοπευτικα και ειδικα στο σπορτινγκ είναι 10 χρονια πισω από την υπολοιπη Ελλαδα , μονο η Καλαματα προσφατα και το σκοπευτηριο του Καλυκα στον Πυργο εχουν από ένα σταντ για κομπακ σπορτινγκ , του πυργου όμως είναι κλειστο από περσι το καλοκαιρι , μακαρι να προχωρησει αυτό το πανεμορφο σκοπευτικο αθλημα και να κερδισει την πρωτη θεση στις προτιμήσεις ολων των σκοπευτών και κυνηγων πανελλαδικα , τέτοιες ενεργειες όπως της MAX GEAR προαγουν και προωθουν γενικα την σκοποβολή
 
Δημήτρη σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια..Όσοι έχουν πιάσει αυτά τα όπλα το σίγουρο είναι κάτι τους έχει κάνει εντύπωση..Άλλοι λένε για το λάκτισμα, άλλοι για το βάρος,άλλοι για την σκανδάλη του και άλλοι για την ομορφιά.
 
μια φωτο με τον φιλο τον Λεωνιδα τον Μητσιαλη εβγαλα φιλε , αλλα δεν ξερω πως να την ανεβασω , ο Αρης εχει βγαλει πολλες φωτο , μπορει καποιος να μου πει πως ανεβενουν οι φωτο ?
Δημήτρη ρίξε μια ματιά εδώ και αν εχεις απορία τα λέμε.
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Ανέβασμα-Φωτογραφίας.35/
 
μια φωτο με τον φιλο τον Λεωνιδα τον Μητσιαλη εβγαλα φιλε , αλλα δεν ξερω πως να την ανεβασω , ο Αρης εχει βγαλει πολλες φωτο , μπορει καποιος να μου πει πως ανεβενουν οι φωτο ?
Μπες στο imgur...... πατα uploud images....μετα πατας browes your computer.....σε πηγαινει στις φωτο πατας την φωτο που θες και επειτα πατας το start uploud.......
Αφου σου βγαλει την φωτο πας δεξια εκει που γραφει BBcode.(.FORUM ) κανεις αντιγραφη .....εποτα μπορεις να το μεταφερεις στο φορουμ..οκ !
 
Ωραια μερα εχθες στο σκοπευτηριο που ο χρονος κυλισε σαν νερο... Πολυ φιλοι απο διαφορες περιοχες της Πελοποννησου κ φυσικα τα παιδια της MaxGear, ο Λεωνιδας κ ο Γερασιμος μας εδωσαν τη δυνατοτητα να δοκιμασουμε καποια απο τα κορυφαια σκοπευτικα προιοντα στον κοσμο... Τωρα οτι κ να πω ειδικα για τα γυαλια Pilla ή τα οπλα της Krieghoff μαλλον θα ειναι λιγα... Αξιζει να τα δειτε απο κοντα κ να τα δοκιμασετε κ απο οτι φαινεται η Max Gear οχι μονο δεν δισταζει να τα δειξει χωρις δευτερη σκεψη αλλα παροτρυνει κιολας ενδιαφερομενους κ μη, να τα δοκιμασουν κ στην πραξη... Αξιοθαυμαστη η ποιοτητα των Krieghoff, πιο "πολεμικο" κ πιο αυστηρο το Sporting, πιο φιλικο κ με εξαιρετικη κυνηγετικη αισθηση το Parcour...
Oπως ειπε κ ο Γερασιμος τι να πρωτογραψει κανεις, με λιγα λογια φοβερη αισθηση σε ποιοτητα, λακτισμα, ζυγισμα, σκανδαλη, κινηση...
Ριξαμε τις πουλες μας, δοκιμασαμε κ τα προιοντα, γελασαμε, μαθαμε, ακουσαμε το δασκαλο της σκοποβολης Λεωνδια Μηστιαλη που δεν δυσταζε να βοηθα κ να απαντα σε ολες τις ερωτησεις κ ο χρονος φανηκε πολυ λιγος... Μας εμεινε κ απωθημενο το Krieghoff...
Γερασιμε, Λεωνιδα κ Max Gear σας ευχαρσιτουμε γι αυτη την εμπειρια... .shake hands.
Υ.Γ Αν χρεαστει να δοκιμασετε το Parcour με την 81 ποντους καννη, την απιστευτη αισθηση, την αχρωμιωτη καννη και τα σταθερα τσοκαρισματα 3-2 σε πραγματικες κυνηγετικες καρτερισιες συνθηκες, θα κανω την καρδια μου πετρα, θα γινω δοκιμαστης κ θα το παρω στον Εβρο μαζι μου.....yelling.
Μερικες απο τις πολλες στιγμες στο σκοπευτηριο Καλαματας με την Max Gear κ φιλους απο παντου... .shake hands.




























 
Υ.Γ Αν χρεαστει να δοκιμασετε το Parcour με την 81 ποντους καννη, την απιστευτη αισθηση, την αχρωμιωτη καννη και τα σταθερα τσοκαρισματα 3-2 σε πραγματικες κυνηγετικες καρτερισιες συνθηκες, θα κανω την καρδια μου πετρα, θα γινω δοκιμαστης κ θα το παρω στον Εβρο μαζι μου.....yelling.

Αυτο κι αν ειναι πραγματι θυσια Αρι. Η ερωτηση ειναι ποιος θυσιαζεται εδω.sarcastic.
 
Ολοι πολυ ωραιοι αλλα εμενα μαρεσε πολυ ο μικρουλης που περιεργαζετε το οπλο ΑΝΟΙΚΤΟ.
φαινετε το παθος του κ ο ποθος του να το δοκιμασει.
Αμα βλέπω μικρούς να αγαπουν το άθλημα κ συνηθως κ το κυνηγι νιωθω πολυ όμορφα ειδικα αμα δειχνουν οτι εχουν κ σωστες βασεις.
Τι πιο ομορφο κ ελπιδοφορο..shake hands.
 
Ολοι πολυ ωραιοι αλλα εμενα μαρεσε πολυ ο μικρουλης που περιεργαζετε το οπλο ΑΝΟΙΚΤΟ.
φαινετε το παθος του κ ο ποθος του να το δοκιμασει.
Αμα βλέπω μικρούς να αγαπουν το άθλημα κ συνηθως κ το κυνηγι νιωθω πολυ όμορφα ειδικα αμα δειχνουν οτι εχουν κ σωστες βασεις.
Τι πιο ομορφο κ ελπιδοφορο..shake hands.
Με κάλυψες φίλε μου με αυτην την παρατηρηση <<μια εικονα χιλιες λέξεις>>
 
Την Κυριακη ειχα ανεβει στο σκοπευτηριο, για την καθιερωμενη βολτα-προπονηση. Ετυχα λοιπον στο team που προπονει ο Σαλαβαντακης. Αναμεσα τους και ενας μικρουλης, δε ξερω αν ειναι μικροτερος ή οχι απο την συγκεκριμενο. Πραγματικα οντως ωραια εικονα.
 
Back
Top