Σκοπευτήριο Καλαμάτας (Άρτεμις)

Λογικά σκ θα βρεθώ στην ωραία Καλαμάτα και θα προσπαθήσω την Κυριακή να επισκεφτώ το σκοπευτήριο.
Πόσα γήπεδα λειτουργούν και ποιό το ωράριο?
Το club house διαθέτει καφέ για την παρέα ή θα με φάει η γκρίνια? :)
 
Συνονοματε Κυριακη πρωι ειναι ανοιχτο στο σκοπευτηριο αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν θα ανοιξει την Κυραικη καθως τα τελευταια χρονια ανοιγει αφου κλεισει το κυνηγι.
Παρε ενα τηλ τον προεδρο στο 6945372325 να σιγουρευτεις... Για σπορτινγκ δεν υπαρχει περιπτωση να λειτουργησει τοσο νωρις, για skeet κατι θα γινει.
Αν ερθεις τελικα ριξε ενα μυνημα να περασω να πιουμε ενα καφε αν θες η αν χρειαστεις τιποτα απο Καλαματα εδω ειμαι
 
Συνονοματε Κυριακη πρωι ειναι ανοιχτο στο σκοπευτηριο αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν θα ανοιξει την Κυραικη καθως τα τελευταια χρονια ανοιγει αφου κλεισει το κυνηγι.
Παρε ενα τηλ τον προεδρο στο 6945372325 να σιγουρευτεις... Για σπορτινγκ δεν υπαρχει περιπτωση να λειτουργησει τοσο νωρις, για skeet κατι θα γινει.
Αν ερθεις τελικα ριξε ενα μυνημα να περασω να πιουμε ενα καφε αν θες η αν χρειαστεις τιποτα απο Καλαματα εδω ειμαι
Ευχαριστώ πολύ Αρη.
Αν βοηθήσει ο καιρός..(βροχούλα βλέπω)θα προσπαθήσω να πάω την βόλτα μου και από εκεί.
 
@aris_kalamata Άρη βλέπω ότι γνωρίζεις τον σύλλογο Άρτεμις στην Καλαμάτα.
Αυτός ο σύλλογος έχει και ένα σκοπευτήριο στο Καλό Νερό.
Μήπως γνωρίζεις που ακριβώς είναι αυτό το σκοπευτήριο;
Μια φορά που ακολούθησα μια ταμπέλα δεν το βρήκα. Μήπως έχεις πάει ποτέ σου;
Ευχαριστώ.
 
@aris_kalamata Άρη βλέπω ότι γνωρίζεις τον σύλλογο Άρτεμις στην Καλαμάτα.
Αυτός ο σύλλογος έχει και ένα σκοπευτήριο στο Καλό Νερό.
Μήπως γνωρίζεις που ακριβώς είναι αυτό το σκοπευτήριο;
Μια φορά που ακολούθησα μια ταμπέλα δεν το βρήκα. Μήπως έχεις πάει ποτέ σου;
Ευχαριστώ.
O συλλογος λειοκανου που γνωριζω δεν εχει σιγουρα σκοπευτηριο στο Καλο νερο... Δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο σκοπευτηριο του συλλογου με τα ραβδωτα η αν ειναι απλα ιδιο ονομα απο καποιον τοπικο συλλογο εκει...
 
O συλλογος λειοκανου που γνωριζω δεν εχει σιγουρα σκοπευτηριο στο Καλο νερο... Δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο σκοπευτηριο του συλλογου με τα ραβδωτα η αν ειναι απλα ιδιο ονομα απο καποιον τοπικο συλλογο εκει...
Σε ευχαριστώ για την απάντηση Άρη.

Αναφέρομαι σε αυτόν το σύλλογο: https://www.facebook.com/pg/skopeytikosomiloskalamatasartemis/posts/
που έχει σίγουρα σκοπευτήριο στο Καλό Νερό και κάνει και αγώνες 1-2 φορές το μήνα. Όχι λειόκαννου.
Σάββατο 26/02/22 στο πεδίο βολής Καλαμάτας ΜΟΝΟ προπόνηση από 10πμ. Κυριακή 27/02/22 αγώνας σταθερού στόχου στο πεδίο βολής στο Άνω Καλό Νερό Τρυφιλίας. Ώρα έναρξης 10πμ. Ακολουθεί προπόνηση. Θα τηρηθούν τα πρωτόκολλα που ισχύουν για τον Covid.
 
Σε ευχαριστώ για την απάντηση Άρη.

Αναφέρομαι σε αυτόν το σύλλογο: https://www.facebook.com/pg/skopeytikosomiloskalamatasartemis/posts/
που έχει σίγουρα σκοπευτήριο στο Καλό Νερό και κάνει και αγώνες 1-2 φορές το μήνα. Όχι λειόκαννου.
Nαι ειναι ξεχωριστος ο συλλογος για το λειοκανο και το ραβδωτο, θα εχουν σκοπευτηριο για το ραβδωτοι εκει, δεν το ηξερα...
 
Back
Top