Σκοπευτήριο Καλαμάτας (Άρτεμις)

Πορνογερος εισαι εσυ καραφλα...εγω ειμαι στα καλυτερα μου τωρα.yelling..my man.χωρια που αυτη η μυρωδια απο τα........μπαρ μου ερεση πολυ,εκει να δεις καπνισματα
ΘΕΕ ΜΟΥ, ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! [Που.......να το καναμε το τοπικ. ΣΟΡΥ.].off topic.
 
Ωραια ηταν σημερα στο σκοπευτηριο παρα τη ζεστη...
Παιξαμε για αλλαγη το Sporting απο τους βατηρες 1-2-4-6 και 7 του Skeet αλλαζοντας εντελως τις γωνιες και κοναντας το σχημα πολυ ενδιαφερον και κυνηγετικο... Τυπου Fitasc δηλαδη...
Ονειρο ηταν, πανεμορφες βολες και τροχιες... .love.
 
Ωραια ηταν σημερα στο σκοπευτηριο παρα τη ζεστη...
Παιξαμε για αλλαγη το Sporting απο τους βατηρες 1-2-4-6 και 7 του Skeet αλλαζοντας εντελως τις γωνιες και κοναντας το σχημα πολυ ενδιαφερον και κυνηγετικο... Τυπου Fitasc δηλαδη...
Ονειρο ηταν, πανεμορφες βολες και τροχιες... .love.
ειχα ριξει περσι από τον 7 του σκητ τα πιατα στο κομπακ , ωραιες αποστασεις φιλε , ειχα βεβαια ένα παλιοδικαννο εκεινη την ημερα με 18,4 αυλο , δεν ριχνει καλα μακρια
 
ειχα ριξει περσι από τον 7 του σκητ τα πιατα στο κομπακ , ωραιες αποστασεις φιλε , ειχα βεβαια ένα παλιοδικαννο εκεινη την ημερα με 18,4 αυλο , δεν ριχνει καλα μακρια
Μερικες τροχιες οπως το τραπιπιατο η το "ορτυκι" οταν ριχνονταν απο τα πλαγια ηταν πολυ ομορφες και κυνηγετικες... Θα καθειρωθει... :)
 
Χαχαχαχα, το αλλο ε???? .my man.
Το αλλο ειναι Anaconda mid range σε βαψιμο customια για να ταιριαξει με το "συναιτερακι" του το Kicks χρωματικα... .sarcastic..sarcastic.
Όλο κόλπα είσαι.....sarcastic. πριν λίγο είχα κάνει με κάτι βιντεάκια που έχει με τρυγόνια....πήγα χτες μια γύρα το απόγευμα είδα λίγα πουλάκια......και δεν μπορώ να περιμένω!.pray to God.
 
Τον ετησιο σκοπευτικο αγωνα για κυνηγους διοργανωνει ο Κυνηγετικος Συλλογος Καλαματας αυτη την Κυριακη 8 Ιουλιου κ ωρα 8.30 στο σκοπευτηριο Καλαματας.
Δικαιωμα συμμετοχης εχουν ολα τα μελη του συλλογου εκτος των κατοχων καρτας σκοπευτου.

Συμμετοχη στο τηλεφωνο 2721023744 ωρες 09,00-13,00
Κιν. 6932225722
 
Τον ετησιο σκοπευτικο αγωνα για κυνηγους διοργανωνει ο Κυνηγετικος Συλλογος Καλαματας αυτη την Κυριακη 8 Ιουλιου κ ωρα 8.30 στο σκοπευτηριο Καλαματας.
Δικαιωμα συμμετοχης εχουν ολα τα μελη του συλλογου εκτος των κατοχων καρτας σκοπευτου.

Συμμετοχη στο τηλεφωνο 2721023744 ωρες 09,00-13,00
Κιν. 6932225722
..θα συμμετασχεις και εσυ;:cool:.my man.
 
Εγώ είμαι σκοπευτής .hair. έχω σκοπευτικη ταυτότητα.... :D
Αλλά δυστυχώς θα απουσιάζω το σκ κ δεν θα μπορούσα έτσι κ αλλιώς...
Καιρος ηταν να παρει και κανας αλλος καμια διακρισηhippo
Κριμα παντως γιατι σου ειχα και τριγωνικο ρανταρ για τον αγωνα.sarcastic.
 
Εγώ είμαι σκοπευτής .hair. έχω σκοπευτικη ταυτότητα.... :D
Αλλά δυστυχώς θα απουσιάζω το σκ κ δεν θα μπορούσα έτσι κ αλλιώς...
Εισαι σκοπευτης επειδη εχεις σκοπευτικη ταυτοτητα?
Αισθανεσαι σκοπευτης?
Στο λενε?
Τι ακριβως θελεις να πεις μαστορακο??:cool:
 
Εισαι σκοπευτης επειδη εχεις σκοπευτικη ταυτοτητα?
Αισθανεσαι σκοπευτης?
Στο λενε?
Τι ακριβως θελεις να πεις μαστορακο??:cool:
εεεεε αφού ρίχνει το ντουμπλε αναποδα.yel.και μονίμως κλέβει το χειροκρότημα από το φιλοθεαμον κοινό δεν τον καθιστά αυτομάτως εξέχων σκοπευτα?o_Oαφου φαντάσου ότι στα Χανιά λέω χελας κι αποκτώ αμέσως αναγνωρησιμοτητα.my man.
 
Back
Top