SUV

Οσο για τον φιλο που ψαχνει για το hrv.
Εχω εγω ενα τριπορτο στα 1600 με τον απλο τον κινητηρα στα 105 αλογα. Βγαίνει και με τον vtec κινητήρα με 125 αλογα.
Ειναι μοντελο '00 και μεχρι τωρα στα σχεδον 300000χλμ δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα πλυν των φυσιολογικών φθορών και αλλαγων που χρειαζοταν.
Εχει μονιμη τετρακινηση 80-20 μπροστα πισω δλδ και οταν χασει ο μπροστα προσφυση παει 50-50 και ξεκολας.
Συνέπεια της μονιμης τετρακινησης ειναι η αυξημενη καταναλωση 9-10/100χλμ.
Μπαινει αεριο χωρις να παρουσιαζει προβληματα .
Εγω το εβαλα απο τα 130000χλμ και μεχρι τωρα ολα καλα.
Αυτα τα λιγα με την συμβιωση μου με το hrv απο το 2005 και μετα.
 
Οσο για τον φιλο που ψαχνει για το hrv.
Εχω εγω ενα τριπορτο στα 1600 με τον απλο τον κινητηρα στα 105 αλογα. Βγαίνει και με τον vtec κινητήρα με 125 αλογα.
Ειναι μοντελο '00 και μεχρι τωρα στα σχεδον 300000χλμ δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα πλυν των φυσιολογικών φθορών και αλλαγων που χρειαζοταν.
Εχει μονιμη τετρακινηση 80-20 μπροστα πισω δλδ και οταν χασει ο μπροστα προσφυση παει 50-50 και ξεκολας.
Συνέπεια της μονιμης τετρακινησης ειναι η αυξημενη καταναλωση 9-10/100χλμ.
Μπαινει αεριο χωρις να παρουσιαζει προβληματα .
Εγω το εβαλα απο τα 130000χλμ και μεχρι τωρα ολα καλα.
Αυτα τα λιγα με την συμβιωση μου με το hrv απο το 2005 και μετα.
Άλλο εργαλείο αυτό.ητανε να πάρουμε ένα 4πορτο μαύρο με 125 αλογάκια στη πένα αλλά δυστυχώς τελευταία στιγμή ο παίκτης έκανε πίσω και άλλαξε γνώμη και μετά βρήκαμε το pinin
 
Άλλο εργαλείο αυτό.ητανε να πάρουμε ένα 4πορτο μαύρο με 125 αλογάκια στη πένα αλλά δυστυχώς τελευταία στιγμή ο παίκτης έκανε πίσω και άλλαξε γνώμη και μετά βρήκαμε το pinin
Καλορίζικο Ευριπίδη, καλοτάξιδο !!! .shake hands.
Είδα εγώ το γιο σου τη Δευτέρα στο σκοπευτήριο με το αγροτικό, περίμενα να σε δω κι εσένα, αλλά δεν ... Το ίδιο και την Τετάρτη, αλλά δεν ρώτησα... Σκέφτηκα ότι μάλλον θα το δανείστηκε !!! Που να το φανταστώ ... ;)
 
Πολύ ωραίο αγορ
οποιοι εχετε γιους ας προσεχατε.pray to God.ο μικρος μου εφαγε την 391 και ο μεγαλος ηθελε τ αγροτικο.αφου λοιπον του το δωσα με τη καρδια μου για να με αποζημιωσει μου πηρε αυτο μιας και ειχα καλομαθει και δεν ηθελα να ξεβολευτω
EAxipd3.jpg

tcz2rdd.jpg

5YkalhV.jpg

CFFM1ex.jpg

MdcporT.jpg

tv8QFI2.jpg

DgcMC7T.jpg

οποτε σε λιγο καιρο αφου το χω μονο λιγες μερες θα σου πω την αποψη μου για το pajero pinin ;)
Ρε θα με τρελάνεις ! Εγώ στο τηλέφωνο που μιλήσαμε σε έκανα βαριά για 30 χρόνων.ομορφο δώρο από τον γιο σου να το χαρείς φίλε μου το αμάξι αλλά πάνω από όλα να χαίρεσαι τα παιδιά σου .
 
Πολύ ωραίο αγορ

Ρε θα με τρελάνεις ! Εγώ στο τηλέφωνο που μιλήσαμε σε έκανα βαριά για 30 χρόνων.ομορφο δώρο από τον γιο σου να το χαρείς φίλε μου το αμάξι αλλά πάνω από όλα να χαίρεσαι τα παιδιά σου .
Χαχα 30?πολλά χρόνια πριν.σ ευχαριστώ πολύ λευτερη
 
Καλορίζικο Ευριπίδη, καλοτάξιδο !!! .shake hands.
Είδα εγώ το γιο σου τη Δευτέρα στο σκοπευτήριο με το αγροτικό, περίμενα να σε δω κι εσένα, αλλά δεν ... Το ίδιο και την Τετάρτη, αλλά δεν ρώτησα... Σκέφτηκα ότι μάλλον θα το δανείστηκε !!! Που να το φανταστώ ... ;)

Ευριπίδη καλοριζικο και καλοταξιδο και εύχομαι να το χαρείς πολλά χρόνια.....
Σας ευχαριστώ πολύ.ναι Στέλιο ήτανε γρήγορη κινηση
 
Οσο για τον φιλο που ψαχνει για το hrv.
Εχω εγω ενα τριπορτο στα 1600 με τον απλο τον κινητηρα στα 105 αλογα. Βγαίνει και με τον vtec κινητήρα με 125 αλογα.
Ειναι μοντελο '00 και μεχρι τωρα στα σχεδον 300000χλμ δεν μου εβγαλε κανενα προβλημα πλυν των φυσιολογικών φθορών και αλλαγων που χρειαζοταν.
Εχει μονιμη τετρακινηση 80-20 μπροστα πισω δλδ και οταν χασει ο μπροστα προσφυση παει 50-50 και ξεκολας.
Συνέπεια της μονιμης τετρακινησης ειναι η αυξημενη καταναλωση 9-10/100χλμ.
Μπαινει αεριο χωρις να παρουσιαζει προβληματα .
Εγω το εβαλα απο τα 130000χλμ και μεχρι τωρα ολα καλα.
Αυτα τα λιγα με την συμβιωση μου με το hrv 5απο το 2005 και μετα.

Τοσο πολυ πινει το ρημαδι? 9-10 λιτρα ειναι πολλα θεωρω...αλλα νομιζα οτι δεν καιει τοσο..
 
liberty_walk_suzuki_jimny.jpg

Οι πινελιές της Liberty Walk σε G-Class και Jimny
Η Liberty Walk στρέφει την προσοχή της από τα supercars στα SUV, ετοιμάζοντας κιτ για τη Mercedes-Benz G-Class αλλά και το νέο Suzuki Jimny.



Liberty Walk είναι μια εταιρία που σχεδιάζει wide body kits για τα πιο ποθητά κουπέ και supercars του πλανήτη, μέχρι σήμερα όμως δεν είχε ασχοληθεί με κανένα SUV. Αυτό πρόκειται να αλλάξει με την εξέλιξη δύο νέων κιτ για δύο μοντέλα που δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους, η ομοιότητά τους όμως επιτρέπει στην εταιρία να τα αντιμετωπίζει σαν δίδυμα αδέλφια.

Πρόκειται για την Mercedes-Benz G-Class και για το νέο Suzuki Jimny, το οποίο η Liberty Walk αποκαλεί «G mini». Η είδηση για την εξέλιξη των δύο κιτ προήλθε από τον λογαριασμό του ιδρυτή της εταιρίας, Wataru Kato, στο Instagram, μαζί με μια φωτογραφία για το καθένα. Αυτή της G-Class μοιάζει αρκετά αληθοφανής, ενώ εκείνη του Jimny δείχνει ψηφιακά επεξεργασμένη, οπότε εύλογα απορεί κανείς μήπως πρόκειται για φάρσα…

Liberty%20Walk%20Mercedes-Benz%20G-Class.jpg
 
Πολύ ωραίο αγορ

Ρε θα με τρελάνεις ! Εγώ στο τηλέφωνο που μιλήσαμε σε έκανα βαριά για 30 χρόνων.ομορφο δώρο από τον γιο σου να το χαρείς φίλε μου το αμάξι αλλά πάνω από όλα να χαίρεσαι τα παιδιά σου .


30 Η ΜΟΥΣΤΟΓΡΙΑ........very funny..very funny..very funny..very funny.
.very funny..very funny..very funny..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
οποιοι εχετε γιους ας προσεχατε.pray to God.ο μικρος μου εφαγε την 391 και ο μεγαλος ηθελε τ αγροτικο.αφου λοιπον του το δωσα με τη καρδια μου για να με αποζημιωσει μου πηρε αυτο μιας και ειχα καλομαθει και δεν ηθελα να ξεβολευτω
EAxipd3.jpg

tcz2rdd.jpg

5YkalhV.jpg

CFFM1ex.jpg

MdcporT.jpg

tv8QFI2.jpg

DgcMC7T.jpg

οποτε σε λίγο καιρό αφου το χω μονο λιγες μερες θα σου πω την αποψη μου για το pajero pinin ;)
Τώρα το είδα μωρή ζουρίδα ....
Καλοτάξιδο και πάντα φορτωμένο απο καλούδια ,γυναίκες και κυνήγια .
.my man.Και που σαι .....κατεβαίνω για κέρασμα και όχι μόνο ;)
 
Last edited:
Τώρα το είδα μωρή ζουρίδα ....
Καλοτάξιδο και πάντα φορτωμένο απο καλούδια ,γυναίκες και κυνήγια .
.my man.Και που σαι .....κατεβαίνω για κέρασμα και όχι μόνο ;)
Ανοιχτά οποτε γουστάρεις αλεπουδιαρη.ευχαριστω μητσαρα
 
Back
Top