SUV

οποιοι εχετε γιους ας προσεχατε.pray to God.ο μικρος μου εφαγε την 391 και ο μεγαλος ηθελε τ αγροτικο.αφου λοιπον του το δωσα με τη καρδια μου για να με αποζημιωσει μου πηρε αυτο μιας και ειχα καλομαθει και δεν ηθελα να ξεβολευτω
EAxipd3.jpg

tcz2rdd.jpg

5YkalhV.jpg

CFFM1ex.jpg

MdcporT.jpg

tv8QFI2.jpg

DgcMC7T.jpg

οποτε σε λιγο καιρο αφου το χω μονο λιγες μερες θα σου πω την αποψη μου για το pajero pinin ;)

Καλοτάξιδο το κτήνος φίλε. Το έχει και ο πατέρας μου αλλα με μόνιμη τετρακίνηση και το έχει κάνει αέριο. Δεν μασάει εκτός δρόμου. Θα είσαι άρχοντας ;)
 
Καλοτάξιδο ευριπιδη πολλά κυνήγια
οποιοι εχετε γιους ας προσεχατε.pray to God.ο μικρος μου εφαγε την 391 και ο μεγαλος ηθελε τ αγροτικο.αφου λοιπον του το δωσα με τη καρδια μου για να με αποζημιωσει μου πηρε αυτο μιας και ειχα καλομαθει και δεν ηθελα να ξεβολευτω
EAxipd3.jpg

tcz2rdd.jpg

5YkalhV.jpg

CFFM1ex.jpg

MdcporT.jpg

tv8QFI2.jpg

DgcMC7T.jpg

οποτε σε λιγο καιρο αφου το χω μονο λιγες μερες θα σου πω την αποψη μου για το pajero pinin ;)
καλοταξιδο φιλε ευριπιδη πολλα κυνήγια στις ρόδες του!!
 
Καλοτάξιδο το κτήνος φίλε. Το έχει και ο πατέρας μου αλλα με μόνιμη τετρακίνηση και το έχει κάνει αέριο. Δεν μασάει εκτός δρόμου. Θα είσαι άρχοντας ;)

Καλοτάξιδο ευριπιδη πολλά κυνήγια

καλοταξιδο φιλε ευριπιδη πολλα κυνήγια στις ρόδες του!!

Καλοταξιδο ευρι, κ να μην κυκλοφορείς τώρα με ανοιχτό παράθυρο, τσίτα μουσική κ γυαλιά τύπου rayban για να κάνεις μοστρα... .yel.

Αγριοκατσικο! Καλοτάξιδο και να σε πάει παντού!
Σας ευχαριστώ πολύ όλους και σας εύχομαι καλή και ασφαλή κυνηγετική σεζον
 
Πισωκίνητο 129 ίπποι με 3 επιλογές 4κινησης πίσω μπλοκέ διαφορικό 4,5 εκατοστά υψωμένο φρένα Μπος αναρτήσεις bimors αυτά σε γενικές γραμμες.και η 4κινηση με Λευγε όχι ηλεκτρονική που την απεχθανομαι και 157000 χλμ του 01
Καλοταξιδο κοπελι...
τελικα πρεπει να εισαι πολυ ψαγμενος ρε φιλε.....
Εχεις ριξει πολλααααααα φραγκα στο καρο.......sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Ελπιζω να μην βγει και αυτο σαν τις μπερεττες που χες .hunter..hunter..hunter..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Καλοταξιδο κοπελι...
τελικα πρεπει να εισαι πολυ ψαγμενος ρε φιλε.....
Εχεις ριξει πολλααααααα φραγκα στο καρο.......sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Ελπιζω να μην βγει και αυτο σαν τις μπερεττες που χες .hunter..hunter..hunter..very funny..very funny..very funny..very funny.
Ευχαριστώ φίλ αλλα η Μπερέτα τουλάχιστον έχει σταθερή κανη
.yelling.
 
Back
Top