Spinning

αρη μπραβο για το λαβρακα....τωρα καταλαβες πως ειναι να κρατας το καλαμι κ να νομιζεις οτι κρατας λαστιχο ποτισματος...yelling.

δοκιμαστε το bassday logsurf τρελη πλευση....

αρη θα βρω κ τα λαβρακοminnow που εχω γραμμενα κ θα στα γραψω..
 
Eιχα παει να δω αν εχει κανενα παπακι κ εκει που περναγα απο τις εκβολες λεω δεν ριχνω κ κανενα τεχνητο μεσα στη θολουρα για κανενα λαβρακα... Η μαχη ηταν πολυ ωραια, η αποχη που δεν ειχα μαζι παραλιγο να μου στερησει το ψαρι, κ μετα απο μερικα επεισοδιακα λεπτα, μια κομμενη πετονια στο τελος και ενα τεχνητο χαμμενο στα βραχια ενας λαβρακας 2.300 μου εκανε παρεα... .shake hands. Τα μαζεψα χαρουμενος κ γυρισα σπιτι... .cool.

Μπραβο αδελφικε μου φιλε.... Παντα τετοια να σε καμαρωνουμε....
 
Eιχα παει να δω αν εχει κανενα παπακι κ εκει που περναγα απο τις εκβολες λεω δεν ριχνω κ κανενα τεχνητο μεσα στη θολουρα για κανενα λαβρακα... Η μαχη ηταν πολυ ωραια, η αποχη που δεν ειχα μαζι παραλιγο να μου στερησει το ψαρι, κ μετα απο μερικα επεισοδιακα λεπτα, μια κομμενη πετονια στο τελος και ενα τεχνητο χαμμενο στα βραχια ενας λαβρακας 2.300 μου εκανε παρεα... .shake hands. Τα μαζεψα χαρουμενος κ γυρισα σπιτι... .cool.

Μετά την άνοδο στην Αθήνα άλλαξαν τα πράγματα .
Έφυγε η γκαντεμιά η πήρες μαθήματα απο τους φίλους σου Αρη ;

Καλη συνέχεια σου εύχομαι .
 
τωρα καταλαβες πως ειναι να κρατας το καλαμι κ να νομιζεις οτι κρατας λαστιχο ποτισματος...yelling.
Its the gunner, not the gun... χαχαχαχα .my man.

Μπραβο αδελφικε μου φιλε.... Παντα τετοια να σε καμαρωνουμε....
Αντε να κανουμε κ μαζι κανενα ωραιο ψαρεματακι... ;)

Μετά την άνοδο στην Αθήνα άλλαξαν τα πράγματα .
Έφυγε η γκαντεμιά η πήρες μαθήματα απο τους φίλους σου Αρη ;
Καλη συνέχεια σου εύχομαι .
Ζωλό, η αληθεια ειναι οτι εκει στα πεταχτα μου εδινε ο χουνταλας μερικες συμβουλες τις οποιες αποροφησα σαν σφουγγαρι και εφαρμοσα στην πραξη....yel..yel..yel..yel..yel..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy. Τι μαθηματα να παρω απο αυτους ρε φιλε????.asking. Τα ψαρια που πιανουν, εγω τα ξαναπεταω μεσα να μεγαλωσουν... .buy..buy..buy..very funny..very funny..buy buy..buy buy..buy buy.
 
αρη μπραβο για το λαβρακα....τωρα καταλαβες πως ειναι να κρατας το καλαμι κ να νομιζεις οτι κρατας λαστιχο ποτισματος...yelling.

δοκιμαστε το bassday logsurf τρελη πλευση....

αρη θα βρω κ τα λαβρακοminnow που εχω γραμμενα κ θα στα γραψω..
Συμφωνω και επαυξάνω.Σωστός.
 
Σήμερα ξύπνησα 5 το πρωί για να πάω με τον αδερφό μου για ψάρεμα. Κλασσικά έφυγα μόνος αφού ο Μάνος για μία ακόμα φορά είχε σεργιανίσει και δεν μπορούσε να ξυπνήσει. Ψάρευα από τις 6.30 έως τις 11 με τον βοριά να φυσάει δυνατά πάνω μου. Το αποτέλεσμα είναι ο παρακάτω λούτσος, τον οποίο αφιερώνω στον Τζίμη γιατί μου τον έκανε παραγγελία χθες το βράδυ!

 
Σήμερα ξύπνησα 5 το πρωί για να πάω με τον αδερφό μου για ψάρεμα. Κλασσικά έφυγα μόνος αφού ο Μάνος για μία ακόμα φορά είχε σεργιανίσει και δεν μπορούσε να ξυπνήσει. Ψάρευα από τις 6.30 έως τις 11 με τον βοριά να φυσάει δυνατά πάνω μου. Το αποτέλεσμα είναι ο παρακάτω λούτσος, τον οποίο αφιερώνω στον Τζίμη γιατί μου τον έκανε παραγγελία χθες το βράδυ!

Εσείς οι δύο όλο με λούτσους ασχολείστε.Μόνο που δεν μας είπες αν αυτός ο ...λούτσος είναι milf η gilf .banana.
 
Last edited:
Ωραιος ο Βασιλης... Εκανα κ εγω μια διωρη απογευματινη εξορμηση εχθες σε παραλια εκμεταλευομενος το βορια που εστελνε το τεχνητο αρκετα μακρια αλλα χωρις αποτελεσμα...

Τα ψαρια που πιανουν, εγω τα ξαναπεταω μεσα να μεγαλωσουν... .buy..buy..buy..very funny..very funny..buy buy..buy buy..buy buy.

Γιωρικα να τα ακους αυτα....;););)

Ηθελα να γραψω οτι τα χρησιμοποιω για δολωμα αλλα ειπα να μην το παρατραβηξω....yel..yel..yel..yelling..very funny.
 
Ωραιος ο Βασιλης... Εκανα κ εγω μια διωρη απογευματινη εξορμηση εχθες σε παραλια εκμεταλευομενος το βορια που εστελνε το τεχνητο αρκετα μακρια αλλα χωρις αποτελεσμα...

Αρι προσωπικά ψαρευω με τον καιρό κόντρα ή πλάγια γιατί τα κυνηγοψαρα εκμεταλλευονται τη θολούρα που προκαλεί το κύμα.Με καλμα πρέπει να είναι σκοτεινά για να έχεις αποτέλεσμα ή να έχει πολύ θολούρα ποταμισια.
Σε μια μονο περίπτωση με καλμα με ειδική τεχνική πήρα σε μια σεζόν (3μηνες)δώδεκα λαβράκια 2-4κιλα, αλλά διαπίστωσα ότι όλα ήταν αυγωμενα και ετοιμογεννα και τα παράτησα.
 
Αρι προσωπικά ψαρευω με τον καιρό κόντρα ή πλάγια γιατί τα κυνηγοψαρα εκμεταλλευονται τη θολούρα που προκαλεί το κύμα.Με καλμα πρέπει να είναι σκοτεινά για να έχεις αποτέλεσμα ή να έχει πολύ θολούρα ποταμισια.

Πολυ σωστος Γιαννη, εγω δεν το ανεφερα παραπανω... Η παραλια που ψαρεψα ηταν αναμεσα σε δυο ποταμια και τοσο απο τα νερα αυτων οσο και απο τον προχθεσινο δυνατο νοτια τα νερα ηταν πολυ θολα ακομα... ΔΕν ειχε προλαβει ο βοριας να τα καθαρισει κ με βοηθαγε πολυ στις ριψεις... ;)
 
Back
Top