Lanber Team

Κοίτα σε lanber.( αυτό με το ένα τσοκ δεν παίζεται, γενικά απίστευτες τουφεκιές και ποιότητα για αυτήν την κατηγορία, μακράν πολύ πιο ανωτέρα από τουρκικά. ) δεν θυμάμαι τι σπιρωμα τσοκακια φοράει? Θυμάται κανένας?
τυπου mobile ειναι τα τσοκ αν θυμαμε καλα
 
Μάλλον αναφέρεσαι στο 2077 hunter... Αυτό είναι στα 1300 ευρώ.... Το fausti class sl στα 1550 φαίνεται πιο προσεγμένο... Εχει κάποιος άποψη για τα fausti;..
πουλαγε ο κΠετρος ενα hunter αριστη κατασταση δε ξερω αν το πουλησε ειχε αγγελεια εδω στο forum

petros1968

 
Καλησπέρα παλικάρια! Έχω ένα δίκαννο lanber και θέλω να βγάλω το παλιό πελμα και να βάλω ένα καινούργιο πιο κοντό. Το παλιό έχει πάχος 17χιλιοστα μέσο όρο. Εγώ θα ήθελα το πολύ μέχρι 6-7. Φτιάχνει κάποιος πέλματα? Γνωριζετε?
20230426_202047.jpg
 
Καλησπέρα παλικάρια! Έχω ένα δίκαννο lanber και θέλω να βγάλω το παλιό πελμα και να βάλω ένα καινούργιο πιο κοντό. Το παλιό έχει πάχος 17χιλιοστα μέσο όρο. Εγώ θα ήθελα το πολύ μέχρι 6-7. Φτιάχνει κάποιος πέλματα? Γνωριζετε?
View attachment 71180
Τι να φτιάχνει ρε θα αγοράσειςένα και θα το βάλεις. 2 βιδες είναι
 
Θα πάρεις τα μέτρα ρε ,πήγαινε σε ένα μαγαζί σε ένα οπλουργο να δείς πιο ταιριάζει, κάποιο θα βρεις.
Εδώ κάτω δεν έχουμε οπλουργους ομως😅.
Γιαυτό έλεγα να το παραγγείλω και απλά να το βάλω πάνω. Θα το ψάξω λίγο και βλέπω.
 
Καλησπέρα παλικάρια! Έχω ένα δίκαννο lanber και θέλω να βγάλω το παλιό πελμα και να βάλω ένα καινούργιο πιο κοντό. Το παλιό έχει πάχος 17χιλιοστα μέσο όρο. Εγώ θα ήθελα το πολύ μέχρι 6-7. Φτιάχνει κάποιος πέλματα? Γνωριζετε?
View attachment 71180
Τόσο λεπτό ελαστικό πέλμα δεν υπάρχει.
 
Καλησπέρα παλικάρια! Έχω ένα δίκαννο lanber και θέλω να βγάλω το παλιό πελμα και να βάλω ένα καινούργιο πιο κοντό. Το παλιό έχει πάχος 17χιλιοστα μέσο όρο. Εγώ θα ήθελα το πολύ μέχρι 6-7. Φτιάχνει κάποιος πέλματα? Γνωριζετε?
View attachment 71180
Μία επιλογή είναι να μαρκάρεις και να κόψεις το παλιό στο πάχος που θέλεις.
 
Ναι αλλά άμα το κάνω μόνος θα το κάνω μπ@@ρδελ@
Αυτό που σου είπα εάν το πέλμα είμαι ξύλινο. Εάν είναι καουτσουκ ή κάποιο άλλο υλικό δε θα πετύχει.
Εγώ το βλέπω ξύλινο στη φώτο, εάν κάνω λάθος μην το δοκιμάσεις.
 
Και σε κοκαλινο ή κάτι τέτοιο θα πήγαινα. Αρκεί να μου κάθεται καλύτερα το οπλο. Είναι λίγο μακρύ τώρα όπως είναι.
Γιαυτό είπα μήπως αν μετράται διαστάσεις μπορούσε κάποιος να φτιάξει.
Και πάλι χρειάζεται το κοντάκι ο οπλουργός να το φιτάρει. Αν θες να με ακούσεις, γιατί έχω προσπαθήσει κι εγώ να το κάνω και έγινε πουτάνα, μέτρα πόσο κοντύτερο το θες απο το υπάρχον, και στείλτο σε ένα οπλουργό να σου βάλει ότι πέλμα γουστάρεις. Θα κόψει κοντάκι όμως.
 
Αυτό που σου είπα εάν το πέλμα είμαι ξύλινο. Εάν είναι καουτσουκ ή κάποιο άλλο υλικό δε θα πετύχει.
Εγώ το βλέπω ξύλινο στη φώτο, εάν κάνω λάθος μην το δοκιμάσεις.
Α όχι δεν είναι ξύλο.
 
Και πάλι χρειάζεται το κοντάκι ο οπλουργός να το φιτάρει. Αν θες να με ακούσεις, γιατί έχω προσπαθήσει κι εγώ να το κάνω και έγινε πουτάνα, μέτρα πόσο κοντύτερο το θες απο το υπάρχον, και στείλτο σε ένα οπλουργό να σου βάλει ότι πέλμα γουστάρεις. Θα κόψει κοντάκι όμως.
Η πιο σωστή επιλογή είναι αυτή, απλά επειδή είπε ότι δεν έχει οπλουργου κοντά.
 
Μ
Α όχι δεν είναι ξύλο.
Μονόδρομος ο οπλουργός, βρες ένα πέλμα που σου αρέσει... Το μήκος κοντακιου ξέρεις πόσο θέλεις να είναι και ας το αναλάβει ένας ειδικός.
Εάν πάρεις κάποιο του εμπορίου, τις περισσότερες φορές χρειάζεται προσαρμογη γιατί προεξέχει.
 
Back
Top