Lanber Team



LANBER 2082 76 cm 1-3,αυλοί 18,4 το φούλ βγαίνει 17,5 ήτοι 9/10 το ντεμί 18,0 ήτοι 4/10 μετρημένα με τσοκόμετρο,απλοί εξωλκείς τιμή 700 ευρώ
αρνητικά:
πάπια κοντάκι διαφορετικό χρώμα κάτι ίσως ασήμαντο
πέλμα ελαστικό αλλά κόλλαγε σε κάθε επώμιση κάτι σίγουρα σημαντικό
θετικά:
πολύ ωραίο μίνιμαλ προφίλ που κάνει το όπλο άνετο στα χέρια χωρίς να κουράζει όση ώρα(αρκετή)το κράτησα
ωραία γεμάτα ξύλα καλές εφαρμογές με την βάση
άριστο σήκωμα με ανάλογη πλάγια κίνηση
ανάκρουση ανεκτή όχι ενοχλητική σε 28,31,32 γρ
τουφεκιά το φούλ σφιχτή με πολύ καλές κατανομές στα 35 μέτρα
τουφεκιά το ντεμί θα έλεγα σαν lm με καλές κατανομές στα 30 μέτρα
έκπληξη η ταχύτητα τουφεκιάς που είχε σε όλα τα φυσίγγια ;)
οι δοκιμές έγιναν σε χαρτόνια και όχι σε πουλιά γιατί 3 τσίχλες που πέρασαν δεν μας έδωσαν δικαίωμα μπαμ ούτε για χαιρετισμό
γενικά μου άρεσε σε σχέση με ιταλικά λίγο πιο ακριβής κατηγορίας και θα το προτιμούσα σίγουρα
υ.σ. κάθε φορά που το άνοιγα μετά από τουφεκιά περίμενα ν ακούσω το κλικ του εξωλκέα......μ ενόχλησε τον φίλο μου και κάτοχο όχι :)
Καλές τουφεκιές ....
 


LANBER 2082 76 cm 1-3,αυλοί 18,4 το φούλ βγαίνει 17,5 ήτοι 9/10 το ντεμί 18,0 ήτοι 4/10 μετρημένα με τσοκόμετρο,απλοί εξωλκείς τιμή 700 ευρώ
αρνητικά:
πάπια κοντάκι διαφορετικό χρώμα κάτι ίσως ασήμαντο
πέλμα ελαστικό αλλά κόλλαγε σε κάθε επώμιση κάτι σίγουρα σημαντικό
θετικά:
πολύ ωραίο μίνιμαλ προφίλ που κάνει το όπλο άνετο στα χέρια χωρίς να κουράζει όση ώρα(αρκετή)το κράτησα
ωραία γεμάτα ξύλα καλές εφαρμογές με την βάση
άριστο σήκωμα με ανάλογη πλάγια κίνηση
ανάκρουση ανεκτή όχι ενοχλητική σε 28,31,32 γρ
τουφεκιά το φούλ σφιχτή με πολύ καλές κατανομές στα 35 μέτρα
τουφεκιά το ντεμί θα έλεγα σαν lm με καλές κατανομές στα 30 μέτρα
έκπληξη η ταχύτητα τουφεκιάς που είχε σε όλα τα φυσίγγια ;)
οι δοκιμές έγιναν σε χαρτόνια και όχι σε πουλιά γιατί 3 τσίχλες που πέρασαν δεν μας έδωσαν δικαίωμα μπαμ ούτε για χαιρετισμό
γενικά μου άρεσε σε σχέση με ιταλικά λίγο πιο ακριβής κατηγορίας και θα το προτιμούσα σίγουρα
υ.σ. κάθε φορά που το άνοιγα μετά από τουφεκιά περίμενα ν ακούσω το κλικ του εξωλκέα......μ ενόχλησε τον φίλο μου και κάτοχο όχι :)
Ωραίος Μάκη! Παίζει να έχει το καλύτερο value for money στην αγορά αυτή τη στιγμή!
 
Και όποιος άλλος συνάδελφος έχει το παραπάνω όπλο ας μου πει την γνώμη του γιατί με ενδιαφέρει η αγορά του.ευχαριστω
 
Και όποιος άλλος συνάδελφος έχει το παραπάνω όπλο ας μου πει την γνώμη του γιατί με ενδιαφέρει η αγορά του.ευχαριστω

Δεν το έχω, σκεφτομουν να το πάρω κ εγώ. Έχω ακουσει πολύ καλά λογια από ολους τους ιδιοκτητες.
Νομιζω πως έχει κλείσει το εργοστασιο κατασκευης του
 
απο τα ποιο τιμια και με καλο αντιπροσωπο.στο τσακ ημοθν και εγω αλλα σαν αριστεροχειρας πηρα τη φρανκι.
μη παρης δικανο κατω απο 71π οτι και να κυνηγας.
Η Franchi που πηρες ειναι αριστερη????αυτο με το δικανο μπορεις να το εξηγησεις σε παρακαλω???/
 
Back
Top