Fabarm Team

Η μια κάνη που έχω παίρνει chokes σαν την φωτό που θα παραθέσω , υπάρχει κάποιο αφτερ μάρκετ να αγοράσω ; Γιατί έχω μόνο 3αρι και θέλω ένα φουλ . Έψαξα αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κάνουν , μόνο σε burley βρήκα αν ταιριάζουν
 

Attachments

  • IMG_6119.jpeg
    IMG_6119.jpeg
    383,7 KB · Προβολές: 18
Η μια κάνη που έχω παίρνει chokes σαν την φωτό που θα παραθέσω , υπάρχει κάποιο αφτερ μάρκετ να αγοράσω ; Γιατί έχω μόνο 3αρι και θέλω ένα φουλ . Έψαξα αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κάνουν , μόνο σε burley βρήκα αν ταιριάζουν
Briley θα βρεις και Gemini σίγουρα, βγάζει και η TEAGUE, Νομίζω έβγαζε και ο Σωτηρόπουλος brain!
Βάλε φώτο εδώ αν δεν είσαι σίγουρος για το σπείρωμα
 
Η μια κάνη που έχω παίρνει chokes σαν την φωτό που θα παραθέσω , υπάρχει κάποιο αφτερ μάρκετ να αγοράσω ; Γιατί έχω μόνο 3αρι και θέλω ένα φουλ . Έψαξα αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κάνουν , μόνο σε burley βρήκα αν ταιριάζουν
Τι εννοείς Άλεξ;

Νικο μου , εχω μια κανη η οποοια δεν παιρνει τσοκ ΙΝΕΡ ΗΡ αλλα εχει αλλο τσοκ ( το εβγαλα φωτο ) αλλα δεν γνωριζω τι σπείρωμα ειναι για να βρω αφτερ μαρκετ σε 1 αστρο που ψαχνω
 
Υπάρχει κάποια διαφορά το εσω έξω ; Για κάνα πρωινό θέλω τον ασσο και 30€ καλά είναι πιστεύω
Εκτός από εμφάνιση δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά. Σε μετρήσεις που έχουν κάνει σε βλητικές δοκιμές τα ported τσοκάκια με τα απλά extended παρουσιάζουν μια μικρή υστέρηση θα έλεγα. Δηλαδή , για να πη παρεξηγηθώ, τα απλά έσω έξω από τα ported αποδίδουν ελαφρώς καλύτερα , αυτά.
 
Back
Top