Fabarm Team

Έχω το *** και μου λείπει κάτι πιο κλειστό , η 66αρα κάνη έχει και τζεμινι κλειστό αλλά βαριέμαι να αλλάζω κάνες και η σκοπευτική γραμμή από την 71 με βολεύει καλύτερα
Ναι συμφωνώ, το ιδιο κι εγω...αλλα ως τις 09.00 χρειάζεσαι το φουλ απο το χάραμα κ οχι κατι πιο ανοιχτό;ινι
Ναι συμφωνώ, το ιδιο κι εγω...αλλα ως τις 09.00 χρειάζεσαι το φουλ απο το χάραμα κ οχι κατι πιο ανοιχ
 
Μη βλέπεις την επίσημη αντιπροσωπεία Στέλιο. Κοίτα και αλλού
Είδα άλλου.

Απλά πρώτη φορά είδα αυτή την τιμή και έχω παρατηρήσει πως όσες φορές την ανεβάζει ο εισαγωγέας μετά από λίγο την ενημερώνουν και τα υπόλοιπα καταστήματα.
 
fabarm πέρασαν 4 από τα χερια μου εχω κρατήσει την μια, καλες χρυσές αλλα σε θέμα μεταπωλησεις χάνεις τα μισά λεφτά δεν κρατα τιμή.
Ισχύει αυτό που λες διότι δεν είναι εμπορικά.

Εγώ πάντως έχω αλλάξει Μπερέτα μπενελι ατα φαμπαρμ και ο πατέρας μου έχει μια Φράνκι.

Το πιο καλοφτιαγμένο όπλο που είχα λοιπόν είναι το φαμπαρμ.

Τέλειες εφαρμογές και λειανσεις και σε καλή τιμή.

Α! Και αυτά τα τσοκς που έχει δείχνουν και σίγουρα θα κοστίζουν περισσότερο από πολλά άλλα εργοστασιακά.
 
Και γιατί τα διώχνετε ρε παιδιά αφού είσαστε ευχαριστημένοι και μάλιστα τόσο χαμηλά; O @Stelios montefeltro έχει ανάγκη τα χρήματα από ότι έχω καταλάβει για να πάρει αυτοκίνητο. Εσυ @antreas_Greystone γιατί την έδωσες; Συνήθως τα προιόντα που δεν κρατούν μεταπωλητική αξία είναι εκείνα που δεν έχουν καλή αξιοπιστία. Βλέπε Benelli στα όπλα , TOYOTA στα αυτοκίνητα Honda στις μοτοσυκλέτες κλπ. που έχουν ένα όνομα σχετικά με την ποιότητα και την αξιοπιστία τους πως κρατάνε πολύ υψηλά την αξία μεταπώλησης τους
 
Και γιατί τα διώχνετε ρε παιδιά αφού είσαστε ευχαριστημένοι και μάλιστα τόσο χαμηλά; O @Stelios montefeltro έχει ανάγκη τα χρήματα από ότι έχω καταλάβει για να πάρει αυτοκίνητο. Εσυ @antreas_Greystone γιατί την έδωσες; Συνήθως τα προιόντα που δεν κρατούν μεταπωλητική αξία είναι εκείνα που δεν έχουν καλή αξιοπιστία. Βλέπε Benelli στα όπλα , TOYOTA στα αυτοκίνητα Honda στις μοτοσυκλέτες κλπ. που έχουν ένα όνομα σχετικά με την ποιότητα και την αξιοπιστία τους πως κρατάνε πολύ υψηλά την αξία μεταπώλησης τους
Εγώ δεν δίνω μόνο το φαμπαρμ αλλά και το ατα.

Η μάλλον καλύτερα οποίο πρωτοφυγει.

Τα ατα δεν έχουν όνομα ακόμη.

Ότι είναι καλά το ξέρουν μόνο όσοι τα έχουν.

Τα φαμπαρμ παλιά δεν είχαν το καλύτερο όνομα αλλά τελευταία είναι πολύ καλύτερα από ότι παλιότερα.
 
Και γιατί τα διώχνετε ρε παιδιά αφού είσαστε ευχαριστημένοι και μάλιστα τόσο χαμηλά; O @Stelios montefeltro έχει ανάγκη τα χρήματα από ότι έχω καταλάβει για να πάρει αυτοκίνητο. Εσυ @antreas_Greystone γιατί την έδωσες; Συνήθως τα προιόντα που δεν κρατούν μεταπωλητική αξία είναι εκείνα που δεν έχουν καλή αξιοπιστία. Βλέπε Benelli στα όπλα , TOYOTA στα αυτοκίνητα Honda στις μοτοσυκλέτες κλπ. που έχουν ένα όνομα σχετικά με την ποιότητα και την αξιοπιστία τους πως κρατάνε πολύ υψηλά την αξία μεταπώλησης τους
οπλα αλλάζω κάθε τρεις και λίγο προσπαθώ να αποκτήσω εμπειρία και γνώμες με οσα περισσότερα μπορώ και όχι με αυτά που ακούω, και την μεταπολιτική αξία την κανει η ζήτηση στα οπλα και οχι η αξιοπιστία δεν μπορώ να δεχτω οτι η beretta A400 ότι είναι πιο ποιοτική από μια fabarm που beretta κολλάει με ελγκον το σιδηρόδρομο πάνω στο κλείστρο. και θα το πω πιο πολλές εμπλοκές έφαγα με την beretta παρα με την fabarm
 
Back
Top