Fabarm Classis cal 12

αχαχα

Πόσο το πήρες ;
Κουνούσε στην αρχή ;

Ρε σεις γουστάρετε να τρέχετε μου φαίνεται ...
Κάθε όπλο έχει τα δικά του.
Κρατήστε ένα .sex hard. όπλο και κάντε την δουλειά σας.

Είδες αν τουφεκάει κέντρο ;;; (Ωχχχχ)
Βάλε καμιά τουφεκιά στα 36.5 όταν το πάρεις πίσω.
Με #6 αν είναι δυνατόν ή χοντρότερα.
Δε ξέρω αν κουνούσε στην αρχη. Δε το παρατήρησα.Κεντρο βαράει. 900€. Το κούνημα είναι πολύ λίγο και γίνεται αισθητό με πολύ πίεση. Δεν είναι τερτελο. Τι γουστάρουμε να τρέχουμε. Αφού κουνάει τι να έκανα;
 
Δε ξέρω αν κουνούσε στην αρχη. Δε το παρατήρησα.Κεντρο βαράει. 900€. Το κούνημα είναι πολύ λίγο και γίνεται αισθητό με πολύ πίεση. Δεν είναι τερτελο. Τι γουστάρουμε να τρέχουμε. Αφού κουνάει τι να έκανα;
Καλά έκανες ... Εννοώ, αφού είχες baikal τι το ήθελες το άλλο ;;;;
 
Είναι και πολλά ,τι σε έκανε να τα αγοράσεις και τι να τα δώσεις;
Φιλε μου αρεσουν τα οπλα και ηθελα να δοκιμαζω. Αν μπορουσα δε θα πουλαγα για να αγορασω αλλο. Τρια τα εχω χαρισει σε φιλους που δεν ειχαν δυνατοτητα να αγορασουν.
 
Αν θελετε να σας πω τα καλυτερα ηταν η vitoria που την πηρα 2η φορα, η μπαικαλ mp27, η ρεμ 870 και αυτο που κουναει.
Πλην του τελευταιου που θα δειξει (οταν το παρω πισω θα το ξεσκισω και θα σας πω), τα αλλα ειναι unbreakable. Στην 870 ειχα ασελγησει αισχρα. Δεν καταλαβαινε τπτ
 
Φιλε μου αρεσουν τα οπλα και ηθελα να δοκιμαζω. Αν μπορουσα δε θα πουλαγα για να αγορασω αλλο. Τρια τα εχω χαρισει σε φιλους που δεν ειχαν δυνατοτητα να αγορασουν.
Ακριβό σπορ ,αλλά το κυριότερο ότι δεν έχει βρει αυτό που θα πεις( εσένα ότι και να γίνει θα σε κρατήσω )
 
Η βιτορια Παναγιωτη. Αν τυχει και δοκιμασεις καμια (αν δεν εχεις ηδη) θα δεις.
Έχω δύο benelli την εξέλιξη της Βιτόρια και δεν πρόκειται να τις αλλάξω ούτε με τα νεώτερα μοντέλα ,δεν βλέπω σοβαρό λόγο για αυτό.
 
Έχω δύο benelli την εξέλιξη της Βιτόρια και δεν πρόκειται να τις αλλάξω ούτε με τα νεώτερα μοντέλα ,δεν βλέπω σοβαρό λόγο για αυτό.
Εγω φιλε θελω να παρω ακομα ενα ποζε για σκοπευτηριο για σπορτινγ που μου αρεσει πολυ. Καινουργιο δεν το βλεπω και δε το βλεπω και συντομα. Εχω χρονο ολο το χειμωνα να σκεφτω.
 
Εγω φιλε θελω να παρω ακομα ενα ποζε για σκοπευτηριο για σπορτινγ που μου αρεσει πολυ. Καινουργιο δεν το βλεπω και δε το βλεπω και συντομα. Εχω χρονο ολο το χειμωνα να σκεφτω.
Εγώ σκοπευτήριο από τότε που έκλεισε του Μενιδίου μια φορά έχω πάει για να δοκιμάσει όπλο και φυσίγγια ένας φίλος .Ούτε απ'έξω.Με γεμίζει 100%το κυνήγι οποτε μπορώ να πηγαίνω.
 
Κ
Δε μπορώ να κρατηθώ. Ακούστε:
Προ 8 μηνών αγόρασα ένα ποζε βερνε Καρόν καινούργιο. Τις προάλλες μετά από καθάρισμα και αφού κουμπωσα τις κάννες στη βάση, χωρίς την πάπια παρατήρησα ότι οι κάννες είχαν τζόγο δεξιά αριστ. Πολύ λίγο αλλά το όπλο κουναγε, πράγμα που δεν έπρεπε να συμβαίνει. Έχω ρίξει βία 150 φυσ. μέχρι 28 γρ. Πανηκοβλητως παίρνω Βάγγο τηλ. ο οποίος μου είπε ότι το σύστημα που έχει (δύο εμβολακια που μπαίνουν σε εσοχές στο μονομπλοκ των Καννών σαν τα Μπερέτα ) καμιά φορά θέλει στρώσιμο να πατήσουν καλά. Μιας και το όπλο είναι στην εγγύηση το πάω στον οπλουργο της εταιρίας ο οποίος το είδε είπε τα ίδια με Βάγγο. Του λέω ναι αλλά δεν έπρεπε να συμβαίνει. Τι θα περιμένω να στρώσει; Μου λέει πήγαινε το στην αντιπρ. να το δει και να μου δώσει εντολή να επέμβω. Θα αλλάξω τα εμβολακια και θα τα φιταρω σωστά. Το πάω σντιπρ. το δείχνω αλλά ο Κος Παπαδάκης δε μπορούσε να το καταλάβει. Η αλήθεια είναι πως κουναγε ελάχιστα. Μου λέει άστο θα το πάω εγώ αύριο στον οπλουργο να μου το εξηγήσει και να μου πει και τι ανταλλακτικά θέλει. Το αύριο ήταν μετά από 10 μέρες και ο μάστορας θα το πιάσει μάλλον αύριο. Θα τηλ να μάθω.
Η συνέχεια επί της οθόνης.
Συμπέρασμα:
1. Τσαντίλα για καινουργιο όπλο να κουνάει. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
2. Πολύ μεγάλη καθυστέρηση.
3. Καλή αντιμετώπιση από τον αντιπρόσωπο (εκτός της καθυστέρησης) Δεν υπήρξαν παρατράγουδα.
4. Ευτυχώς είναι στην εγγύηση
5. Μικρή αγωνία για το τέλος. Θα είναι καλό;
6. ΜΠΑΙΚΑΛΑΑΑΑΑΑ FOR EVER
Κωσταντη σημασία έχει ότι ο αντιπρόσωπος δεν έκανε το παγώνι. Ναι απαράδεκτο να κουνάει έστω και ελάχιστα και καλά έκανες και το πήγες. Πιστεύω πως θα υπάρχει αίσιο τέλος. Ωραίο το μπαικαλ από τιμή, δυστυχώς δεν έχω κυνηγήσει με μπαικαλ, αλλά συγκρίνεται με το βάρος και το φινίρισμα του όπλου σου; Βάρος σκανδάλης κλπ; Δεν ξέρω γι'αυτό ρωτάω.
 
Back
Top