Breda Team

Εγώ 1200€
Εάν είναι σε άριστη κατάσταση,λόγω custom και λόγω ότι έχω την εντύπωση ότι δεν έχει εντελώς απλά ξύλα
Τόσο πωλείται 1300,το custom δεν σημαίνει ότι τα θηράματα τα κατεβάζει μόνη της , μεταχειρισμένο όπλο που αν χρειαστεί ανταλλακτικά από ποια εταιρεία θα βρει;Η Breda κατασκευάζει όπλα;
 
Last edited:
Τόσο πωλείται ,το custom δεν σημαίνει ότι τα θηράματα τα κατεβάζει μόνη της , μεταχειρισμένο όπλο που αν χρειαστεί ανταλλακτικά από ποια εταιρεία θα βρει;Η Breda κατασκευάζει όπλα;
Ίδια με την benelli νομίζω ότι είναι
Το custom σαν πιό προσεγμένη εργασία το έγραψα όχι ότι βαράει μόνη της
 
Ίδια με την benelli νομίζω ότι είναι
Το custom σαν πιό προσεγμένη εργασία το έγραψα όχι ότι βαράει μόνη της
Πόσο πωλείται μια αστρολουξ μεταχειρισμένη χωρίς τη βελτίωση που δεν ξέρουμε τι πραγματικό όφελος προσφέρει;
 
Πόσο πωλείται μια αστρολουξ μεταχειρισμένη χωρίς τη βελτίωση που δεν ξέρουμε τι πραγματικό όφελος προσφέρει;
Πέντε έξι κατοστάρικα βαριά
Η συγκεκριμένη βελτίωση είναι από εταιρεία γι'αυτό και την μετράω, αλλιώς δεν πιστεύω ότι θα έπαιρνα ποτέ όπλο που έχουν γίνει παρεμβάσεις χωρίς κάποια πιστοποίηση
Έχει και δύο κάννες η συγκεκριμένη όπως έγραψες γι'αυτό πιστεύω ότι ένα 1200άρι μπορεί να το πιάσει
 
Πέντε έξι κατοστάρικα βαριά
Η συγκεκριμένη βελτίωση είναι από εταιρεία γι'αυτό και την μετράω, αλλιώς δεν πιστεύω ότι θα έπαιρνα ποτέ όπλο που έχουν γίνει παρεμβάσεις χωρίς κάποια πιστοποίηση
Έχει και δύο κάννες η συγκεκριμένη όπως έγραψες γι'αυτό πιστεύω ότι ένα 1200άρι μπορεί να το πιάσει
Πάρα πολλά είναι, μια κάννη μεταχειρισμένη σε καλή κατάσταση σε διαστάσεις και τσοκ που ζητείται,δεν μπορεί να πιάσει πάνω από 2-3 κατοσταρικα ,αλλιώς πας σε καινούργια
 
Αν ήμουν bredakias θα την έπαιρνα σε αυτην την τιμή που την δίνει με 2 κάννες.
Είναι ξεχωριστό όπλο.
Αλλος παίρνει την ελατηρίου πάνω από 1000 αν είναι ατουφεκιστη.
Είναι τι γουσταρει ο καθένας.
Ωραία πάντως.
 
Πέντε έξι κατοστάρικα βαριά
Η συγκεκριμένη βελτίωση είναι από εταιρεία γι'αυτό και την μετράω, αλλιώς δεν πιστεύω ότι θα έπαιρνα ποτέ όπλο που έχουν γίνει παρεμβάσεις χωρίς κάποια πιστοποίηση
Έχει και δύο κάννες η συγκεκριμένη όπως έγραψες γι'αυτό πιστεύω ότι ένα 1200άρι μπορεί να το πιάσει
400 και πολλά είναι ... ακόμα και με 10 κάνες ...

Πάντα με δοκιμή στο σκοπευτήριο.

Αν δεν είναι 3" ούτε τζάμπα χαχαχαχ
Δεν πολυχρησιμοποιώ αλλά θέλω να έχω την δυνατότητα να χρησιμοποιήσω ...
 
Back
Top