Breda Team

Να δοξαζεις τον Θεό που δεν την έδωσες πριν καλά καλά την αγοράσεις..........
Γιατί αν το είχες κάνει, δεν θα αναθεωρουσες κάποιες απόψεις που είχες πριν...............

Μόλις τελειώσει η φασσα, αφιέρωσε τις τελευταίες μέρες σε κυνηγι τσιχλας(ακόμα κ αν δεν την κυνηγας)να δεις κ εκει τι κάνει με λιγότερα γραμμάρια κ ψιλότερα σκάγια.....

Νομιζω θα έχει ενδιαφέρον να το δεις κ αυτό.............
Πράγματι ήμουν έτοιμος να την δώσω.μεχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος.σημερα πήρα πέντε γαλάζιες με 36 γρ. Ν.5 . καλά σκοτωματα , καθαρά.τσιχλες δεν κυνηγώ .δεν το κατέχω αυτό το θήραμα.Τασο δόξα το θεό.δεν παρασύρθηκα.
 
Να δοξαζεις τον Θεό που δεν την έδωσες πριν καλά καλά την αγοράσεις..........
Γιατί αν το είχες κάνει, δεν θα αναθεωρουσες κάποιες απόψεις που είχες πριν...............

Μόλις τελειώσει η φασσα, αφιέρωσε τις τελευταίες μέρες σε κυνηγι τσιχλας(ακόμα κ αν δεν την κυνηγας)να δεις κ εκει τι κάνει με λιγότερα γραμμάρια κ ψιλότερα σκάγια.....

Νομιζω θα έχει ενδιαφέρον να το δεις κ αυτό.............
Τον Αύγουστο πρώτα ο Θεός στα τρυγόνια
 
Η καλύτερη περίπτωση για να δεις αν το όπλο σου είναι στα μέτρα σου είναι να κάνεις κυνήγι μπεκάτσας .δεν βλέπεις ούτε ρηγες ούτε στόχαστρο....επομηζεις και ρίχνεις.ετσι αποφάσισα να αφήσω το δίκανο και να πάρω την Breba για τσεκ.μια χαρά τα πήγε νομίζω !!!
 

Attachments

  • IMG_20220126_132210.jpg
    IMG_20220126_132210.jpg
    329,6 KB · Προβολές: 58
Η καλύτερη περίπτωση για να δεις αν το όπλο σου είναι στα μέτρα σου είναι να κάνεις κυνήγι μπεκάτσας .δεν βλέπεις ούτε ρηγες ούτε στόχαστρο....επομηζεις και ρίχνεις.ετσι αποφάσισα να αφήσω το δίκανο και να πάρω την Breba για τσεκ.μια χαρά τα πήγε νομίζω !!!
Η καλυτερηωπεριπτωση ειναι στα παπια το βραδυ με συγγεντρωτηρα και το απογευμα στα κοτσυφια
 
Του είχε σπάσιμο η ουρά πρώτα και δεν το κατάλαβε εγώ στη 302 έριχνα με σπασμένο το ένα νεύρο της ουράς πολύ καιρο
Ηλια εαν δεις προσεκτικα εχει πεσει ηλεκτροκολληση οποτε αναγκαστηκα αλλαγη
 
Μα τι διάολο βάζουν στα οπλα τους Βαγγέλη?
Μισομπάστουνα δυναμίτη????
Τασο βαζουν οτι βρουν και οτι τους δωσουν.το συγκεκριμενο εριχνε φυσιγγια ειδικης κατασκευης για να πεφτει η φασσα μετα τα 60 σε συνδυασμο με τσοκ εσω εξω 10 ποντους και αυτο ειδικης κατασκευης Τα λεγομενα ειναι οπως μου ειπε ο χρηστης απο εναν μεγαλο της βλητικης ο οποιος εχει φυγει!!!
 
Τασο βαζουν οτι βρουν και οτι τους δωσουν.το συγκεκριμενο εριχνε φυσιγγια ειδικης κατασκευης για να πεφτει η φασσα μετα τα 60 σε συνδυασμο με τσοκ εσω εξω 10 ποντους και αυτο ειδικης κατασκευης Τα λεγομενα ειναι οπως μου ειπε ο χρηστης απο εναν μεγαλο της βλητικης ο οποιος εχει φυγει!!!
Για αυτό ραγιζανε κλείστρα η Α302 Βαγγέλη,από την λάθος χρήση φυσιγγίων,ξεκάθαρα...
 
Τασο βαζουν οτι βρουν και οτι τους δωσουν.το συγκεκριμενο εριχνε φυσιγγια ειδικης κατασκευης για να πεφτει η φασσα μετα τα 60 σε συνδυασμο με τσοκ εσω εξω 10 ποντους και αυτο ειδικης κατασκευης Τα λεγομενα ειναι οπως μου ειπε ο χρηστης απο εναν μεγαλο της βλητικης ο οποιος εχει φυγει!!!
Αυτές οι ειδικές κατασκευες του κάθε ανεγκέφαλου έχουν παρει κόσμο κ κοσμάκη στο λαιμό τους....
Αλλά δεν φταίνε αυτοι που τους τα λενε, αυτοί που κάνουν το μυαλό τους κ τα δέχονται.........
 
Πρέπει να ήταν πολύ μεγάλος αυτός της βλητικής που είχε φτιάξει τέτοια πράγμα ώστε σίγουρα να ρίχνει τις φάσες ξερές μετά τα 60 μέτρα (μάλλον το μεγάλος πάει με τα μέτρα ,αν ήταν για 80+ θα λέγαμε μεγαλύτερος της βλητικής).
 
Back
Top