Breda Team

400 και πολλά είναι ... ακόμα και με 10 κάνες ...

Πάντα με δοκιμή στο σκοπευτήριο.

Αν δεν είναι 3" ούτε τζάμπα χαχαχαχ
Δεν πολυχρησιμοποιώ αλλά θέλω να έχω την δυνατότητα να χρησιμοποιήσω ...
Για ποιά μιλάς για την συγκεκριμένη ή για μια οποιαδήποτε astrolux;
 
Η συγκεκριμένη έχει δύο κάννες και είναι custom από την briley
Γιώργο να σου πω το σκεπτικό μου.
Δεν δένομαι με όπλα.
Έχουν γίνει πλέον αναλώσιμα.
Βλέπεις τι γίνεται από προβλήματα.

Αν ήταν η μια slug (για εμένα) θα άξιζε περισσότερο το σετ.
Η briley τι έκανε στις κάνες ; Έναν κώνο και χάραξε έναν αριθμό ;
Ή βαράει στα 100 ; Αστεία πράγματα ...
Πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Αυτό πιστεύω φίλε.

Και όλα αυτά πάντα με δοκιμή του όπλου.
Αν έχει πρόβλημα πάει χαράμι και η βάση και οι κάνες ...

Είμαι σκληρός στις διαπραγματεύσεις :)
 
Γιώργο να σου πω το σκεπτικό μου.
Δεν δένομαι με όπλα.
Έχουν γίνει πλέον αναλώσιμα.
Βλέπεις τι γίνεται από προβλήματα.

Αν ήταν η μια slug (για εμένα) θα άξιζε περισσότερο το σετ.
Η briley τι έκανε στις κάνες ; Έναν κώνο και χάραξε έναν αριθμό ;
Ή βαράει στα 100 ; Αστεία πράγματα ...
Πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Αυτό πιστεύω φίλε.

Και όλα αυτά πάντα με δοκιμή του όπλου.
Αν έχει πρόβλημα πάει χαράμι και η βάση και οι κάνες ...

Είμαι σκληρός στις διαπραγματεύσεις :)
Άμα ήταν χρυσοσκανδαλη;
 
Γιώργο να σου πω το σκεπτικό μου.
Δεν δένομαι με όπλα.
Έχουν γίνει πλέον αναλώσιμα.
Βλέπεις τι γίνεται από προβλήματα.

Αν ήταν η μια slug (για εμένα) θα άξιζε περισσότερο το σετ.
Η briley τι έκανε στις κάνες ; Έναν κώνο και χάραξε έναν αριθμό ;
Ή βαράει στα 100 ; Αστεία πράγματα ...
Πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Αυτό πιστεύω φίλε.

Και όλα αυτά πάντα με δοκιμή του όπλου.
Αν έχει πρόβλημα πάει χαράμι και η βάση και οι κάνες ...

Είμαι σκληρός στις διαπραγματεύσεις :)
Καλά κάνεις και δεν δένεσαι
Εγώ δένομαι,όχι με το δικό μου με του πατέρα μου λόγω ότι έχει πεθάνει αλλιώς θα τα έδινα και θα έπαιρνα ένα δίκαννο και μία καραμπίνα που θα κράταγα και θα ήμουν κομπλέ
Για εσένα ναι που κυνηγάς γουρούνι η slug για κάποιον άλλο ενδεχομένως όχι ο καθένας με τις ανάγκες του και τα γούστα του
Ότι κάτι έκανε είναι σίγουρο και είναι και επώνυμα έχει το όνομά της επάνω
Καλά αλλά σκόρπια λόγια έχω ακούσει για όπλα που τους έχει γίνει βελτίωση από τέτοιες εταιρείες,εσύ που ψάχνεσαι και σε ξένα φόρουμ από Αμερική μεριά σου είναι πιό εύκολο να δεις τι γνώμη έχουν
Για 100 μέτρα δεν μίλησα ποτέ εγώ και ούτε και πρόκειται να μιλήσω,και να υπήρχε τέτοιο όπλο δεν είναι για εμένα θέλει άλλα χέρια, τα δικά μου έχουν χαμηλότερα στάνταρ
Όταν λέω άριστη κατάσταση δεν εννοώ στο μάτι,εννοώ ότι το έχει δει οπλουργός σωστός και έχει επιβεβαιώσει ότι είναι σε άριστη κατάσταση
 
Καλά κάνεις και δεν δένεσαι
Εγώ δένομαι,όχι με το δικό μου με του πατέρα μου λόγω ότι έχει πεθάνει αλλιώς θα τα έδινα και θα έπαιρνα ένα δίκαννο και μία καραμπίνα που θα κράταγα και θα ήμουν κομπλέ
Για εσένα ναι που κυνηγάς γουρούνι η slug για κάποιον άλλο ενδεχομένως όχι ο καθένας με τις ανάγκες του και τα γούστα του
Ότι κάτι έκανε είναι σίγουρο και είναι και επώνυμα έχει το όνομά της επάνω
Καλά αλλά σκόρπια λόγια έχω ακούσει για όπλα που τους έχει γίνει βελτίωση από τέτοιες εταιρείες,εσύ που ψάχνεσαι και σε ξένα φόρουμ από Αμερική μεριά σου είναι πιό εύκολο να δεις τι γνώμη έχουν
Για 100 μέτρα δεν μίλησα ποτέ εγώ και ούτε και πρόκειται να μιλήσω,και να υπήρχε τέτοιο όπλο δεν είναι για εμένα θέλει άλλα χέρια, τα δικά μου έχουν χαμηλότερα στάνταρ
Όταν λέω άριστη κατάσταση δεν εννοώ στο μάτι,εννοώ ότι το έχει δει οπλουργός σωστός και έχει επιβεβαιώσει ότι είναι σε άριστη κατάσταση
Και εγώ μπορεί να πουλήσω τα πάντα εκτός το κοκκοράτο του παππού.
Τα 100μ τρόπος του λέγειν :)
Πέρα από τον οπλουργό και δοκιμή στο πεδίο .... πάντα επιμένω σε αυτό ....
 
Η συναισθηματική αξία που έχουν κάποια αντικειμενα για τους κατόχους δεν έχει καμία σχέση με την πραγματική αξία.
Εγω προσωπικά δεν δενομαι. Απολύτως σεβαστό όμως.
Καλά εσύ είσαι χιππυς‼️ όυαν ναιτ στεντ κ.... θα σου τηλεφωνήσω.....
 
Καλά εσύ είσαι χιππυς‼️ όυαν ναιτ στεντ κ.... θα σου τηλεφωνήσω.....
Φίλε η κατάσταση μου είναι κλινική περίπτωση. Πρέπει να αποτοξινωθω. Θα γραφτώ σε καμία οργάνωση τύπου οικολογιας-βιγκανισμου-peace all over the world κλπ, μπας και σώσω την ψυχή μου.
 
Φίλε η κατάσταση μου είναι κλινική περίπτωση. Πρέπει να αποτοξινωθω. Θα γραφτώ σε καμία οργάνωση τύπου οικολογιας-βιγκανισμου-peace all over the world κλπ, μπας και σώσω την ψυχή μου.
Μπα,παίξε κανένα τζόκερ μήπως κερδίσεις και κάνεις το πάθος σου με άνεση..my man.
 
Μην ασχολείστε με τυχερα παιχνίδια οποτε χρειάζονται λεφτά κάνουν καμιά δεκαριά Τζακ ποτ για να καλύψουν τις υποχρεώσεις τους και γέμισαν όλες τις συνοικίες πρακτορεία τζόγου η κατάντια της χώρας τους επιδόματος και της ελπίδας του πρακτορείου ,ούτε σεντς δε δίνω αφού έφτασαν να κάνουν Τζακ ποτ και τα λαχεία.Προτιμω να τους κλέβω όπως μπορώ παρά να μου τα παίρνουν ελπίζοντας .Παιδιά αντιληφθείτε ότι η χώρα δεν αλαζει τα το τσουκάλι αυτό βγάζει αυτό το φαγητό και έτσι που κατάντησε να δανείζεται και για το μαγείρεμα θα βγάζει ακόμη χειρότερο όσο περνάνε τα χρόνια και όλα αυτά διότι δείχνει ότι πραγματικά δεν θέλουμε να το αλλάξουμε και να σκεφτούμε για τους τριγύρω κανένας μας μόνο για τη πάρτη μας.Και μιας που γράφουμε στο breda λαμβάνω σήματα ότι η b12 κάνει ωραία πράγματα.
 
Μην ασχολείστε με τυχερα παιχνίδια οποτε χρειάζονται λεφτά κάνουν καμιά δεκαριά Τζακ ποτ
Υπονοείς ότι κάθε χρόνο Χριστούγεννα- Πρωτοχρονιά που έχει δεκαπέντε Τζακ ποτ κολλητά είναι φτιαχτό;
Αποκλείεται.....
 
Back
Top