Breda Team

Είχα δύο breda xanthos black και grey και οι δύο briley custom.Καλα όπλα βλητικά αλλά με εμπλοκές σε ανύποπτο χρόνο!!το κακό είναι πως η dorkas(αντιπροσωπεία)δεν την υποστηρίζει από ανταλλακτικά,δεν υπάρχει ούτε βίδα για xanthos,το μόνο που μου έδωσαν είναι το πλαϊνό μπουτον(αναστολέας)όμως το πρόβλημα δεν λύθηκε!!!κρίμα γιατί έχουν πολύ καλή ποιότητα κατασκευής,αλλά δεν...!!
 
Τι σου έκανε συναδελφε?
Πάρα πολλες εμπλοκές με οποιοδήποτε φυσίγγι, κακή συναρμογή τω ξύλων, σημάδια στο εσωτερικό της κάννης όπου με την λείανση σε οπλουργο εφηγαν, εκεί που μπαίνει η ουρά του κλείστρου βαθειά χτυπήματα..Αλλα τι μεγαλύτερο πρόβλημα είναι οι εμπλοκές.
 
Πάρα πολλες εμπλοκές με οποιοδήποτε φυσίγγι, κακή συναρμογή τω ξύλων, σημάδια στο εσωτερικό της κάννης όπου με την λείανση σε οπλουργο εφηγαν, εκεί που μπαίνει η ουρά του κλείστρου βαθειά χτυπήματα..Αλλα τι μεγαλύτερο πρόβλημα είναι οι εμπλοκές.
εδω χανια σ ενα παιδι που του εκανε απ το κουτι εμπλοκες εβαλε το κλειστρο απο μια μπενελι που εχει και δεν εχει ξανακανε τιποτα.τωρα εχει στειλει το δικο της για επισκευη και περιμενουμε να δουμε τι θα γινει
 
εδω χανια σ ενα παιδι που του εκανε απ το κουτι εμπλοκες εβαλε το κλειστρο απο μια μπενελι που εχει και δεν εχει ξανακανε τιποτα.τωρα εχει στειλει το δικο της για επισκευη και περιμενουμε να δουμε τι θα γινει
Σε ευχαριστω φίλε μου για την πλυροφορια. Θα το αλλάξω και εγώ να δούμε τι θα γίνει. Δεν είναι κατάσταση όμως αυτή και τα 1700 δεν είναι και λίγα.
 
Σε ευχαριστω φίλε μου για την πλυροφορια. Θα το αλλάξω και εγώ να δούμε τι θα γίνει. Δεν είναι κατάσταση όμως αυτή και τα 1700 δεν είναι και λίγα.
Καθόλου λίγα.αν τον δω το Σάββατο θα τον ρωτήσω να σου πω και από ποια μπενελι
 
Πάρα πολλες εμπλοκές με οποιοδήποτε φυσίγγι, κακή συναρμογή τω ξύλων, σημάδια στο εσωτερικό της κάννης όπου με την λείανση σε οπλουργο εφηγαν, εκεί που μπαίνει η ουρά του κλείστρου βαθειά χτυπήματα..Αλλα τι μεγαλύτερο πρόβλημα είναι οι εμπλοκές.
Τι ακριβώς εμπλοκές σου κάνει?σε ποιο σημείο του κύκλου φορτωσεως?
 
Πάρα πολλες εμπλοκές με οποιοδήποτε φυσίγγι, κακή συναρμογή τω ξύλων, σημάδια στο εσωτερικό της κάννης όπου με την λείανση σε οπλουργο εφηγαν, εκεί που μπαίνει η ουρά του κλείστρου βαθειά χτυπήματα..Αλλα τι μεγαλύτερο πρόβλημα είναι οι εμπλοκές.
Τι ακριβώς εμπλοκές σου κάνει?σε ποιο σημείο του κύκλου φορτωσεως?
 
Hλια
Τι ακριβώς εμπλοκές σου κάνει?σε ποιο σημείο του κύκλου φορτωσεως?
όταν ρίχνω το πρώτο φυσίγγι αλλες φορές ανεβάζει το δεύτερο αλλά δεν κλείνει το κλειστρο και άλλες φορές μου πεταει το φυσίγγι απι την αποθήκη.
 
Back
Top