Breda Team

Πουλήθηκε προχθές εδώ στο νησί μια 302 του κουτιού έχοντας ρίξει 5-6 τουφεκιές 350€. Το όπλο το ειχε άνθρωπος που δεν ήταν κυνηγός και το πήρε από κάποιον που του χρωστάτε χρήματα. Οι ευκαιρίες πάντα θα υπάρχουν απλά θέλουν ψάξιμο και......υπομονή .
 
Ομορφιές!!
AvCtPdV.jpg
 
18.55 η δικη μου μετρημένη στον κουρκουλο,το ίδιο πήρα από το εργοστάσιο

18.54 18.55 του Τολη από εργοστάσιο
18.54 ενός αλλου φίλου απο εργοστάσιο

Σε καμία περίπτωση 18.65 που την διαφήμιζαν
Παύλο ξέρεις γιατί η xanthos δεν έρχεται πλέον στην Ελλάδα ; Ο Δορκας όσες φορές ρώτησα τηλεφωνικά δεν ....ούτε καν δίνει απάντηση .
 
18.55 η δικη μου μετρημένη στον κουρκουλο,το ίδιο πήρα από το εργοστάσιο

18.54 18.55 του Τολη από εργοστάσιο
18.54 ενός αλλου φίλου απο εργοστάσιο

Σε καμία περίπτωση 18.65 που την διαφήμιζαν
Πολύ καλύτερα,ο ορισμός του διαμετρήματος 12!
 
Παύλο ξέρεις γιατί η xanthos δεν έρχεται πλέον στην Ελλάδα ; Ο Δορκας όσες φορές ρώτησα τηλεφωνικά δεν ....ούτε καν δίνει απάντηση .

Νικόλα μετά την πρώτη φουρνιά που έφερε,με το προβληματάκι στην ουρά της κάννης που φτιαχνόταν σε 10 λεπτά με ένα dremel,δεν ξανα ασχολήθηκαν γιατί δεν μπόρεσαν να βρούν λύση οπότε δεν τσούλησε το όπλο,,,τότε του είχα παραγγείλει μια damasco και μια classic με προκαταβολή που ποτέ δεν μου έφερε,,,μετέπειτα βγήκε και η gold που ακόμα την λιγουρεύομαι,,,όταν είχα αγοράσει το 930 μου είχε πει ο marocchi αν θέλουμε κάτι από όπλα που δεν έρχονται το λέμε και τα βάζει στην επόμενη παραγγελία,,,,για την στιγμή που μιλάμε δεν ξέρω αν ακόμα ισχύει κάτι τέτοιο μπορώ να μάθω αν θες

xanthosgold.jpg
 
Νικόλα μετά την πρώτη φουρνιά που έφερε,με το προβληματάκι στην ουρά της κάννης που φτιαχνόταν σε 10 λεπτά με ένα dremel,δεν ξανα ασχολήθηκαν γιατί δεν μπόρεσαν να βρούν λύση οπότε δεν τσούλησε το όπλο,,,τότε του είχα παραγγείλει μια damasco και μια classic με προκαταβολή που ποτέ δεν μου έφερε,,,μετέπειτα βγήκε και η gold που ακόμα την λιγουρεύομαι,,,όταν είχα αγοράσει το 930 μου είχε πει ο marocchi αν θέλουμε κάτι από όπλα που δεν έρχονται το λέμε και τα βάζει στην επόμενη παραγγελία,,,,για την στιγμή που μιλάμε δεν ξέρω αν ακόμα ισχύει κάτι τέτοιο μπορώ να μάθω αν θες

xanthosgold.jpg
Ευχαριστώ Παύλο . Αυτή την περίοδο δεν θα πάρω κάτι . Μου άρεσε πολύ η xanthos αλλά δεν πρόλαβα να πάω μια . Είχα δει από κοντά μια με κάνη τελειωμένη από την briley . Κόσμημα .
 
Για μενα η xanthos το ποιοτικοτερο αυτογεμες της αγορας σημερα κλασικο περδικολαγοτουφεκο, αν κυκλοφορει ακομα. Το θεμα ο μηχανισμος ο οποιος αγνωστο γιατι δεν δοθηκαν ευκαιριες να εφαρμωστει και σε αλλα μοντελα... Γαιδουροκλωτσιματα εχω ακουσει.
 
Ευχαριστώ Παύλο . Αυτή την περίοδο δεν θα πάρω κάτι . Μου άρεσε πολύ η xanthos αλλά δεν πρόλαβα να πάω μια . Είχα δει από κοντά μια με κάνη τελειωμένη από την briley . Κόσμημα .
Μοναχα μια briley με 66 ειχα δει στο καρ πριν μηνες... Δεν ξερω αν υπαρχει ακομα
 
Back
Top