Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
2700 είναι πολλά τα λεφτά έχουν σηκώσει ψηλά τον αμανέ στη bereta. Churchill 512s .650€ παίρνω 3 και έχω και ρέστα .
Γιαννη δεν ειναι το ιδιο ενταξει μπορει να ειναι πολλα τα λεφτα .Αλλα μπορεις να παρεις μια εξισου σοβαρη εταιρια εαν δεν μπορεις να κινηθεις στην υψηλη κατηγορια Αλλα φιλε μην συγκρινεις το BMW με ZASTAVA :)
 
Άρη όταν τα πουλιά (τσίχλες ) περνάνε ψηλά επέλεξε ένα 34gr με 8 άρια σκάγια και το 4* μαμά τσοκ θα σου δίνει όμορφες τουφεκιές ακόμα και στα 35 40 μέτρα .
Εντάξει θα μου πεις 34 gr στην τσίχλα ? Ναι οκ δεν λέει αλλά είναι μια λύση για να έχεις πιο σταθερά μακρινές καταβολές .
 
Δεν τα συγκρίνω αλλά μέχρι τα 40 θα σκοτώσω εξίσου καλά και με τα δύο εκτός αν πέφτουν τα πουλιά βλέποντας το Μπερέτα μόνα τους .
σιγουρα οχι δεν πεφτουν τα πουλια βλεποντας το ονομα beretta ,Aλλα να ξερεις οτι εαν του κανεις συστηματικη χρηση και αρχιζει και ζηταει και εισαι συνεχεια στους μαστορους ειμαι σιγουρος οτι θα αναθεωρησεις πολλα πραγματα.Θελουν πολλα πολλα χιλιομετρα οι τουρκοι για φτιαξουν οπλο ανταξιο ενος ονοματος Βερρεττα η μπενελλι .δεν ξερω ισως καποτε στο μακρινο μελλον μπορει.Οπως και να το κανεις αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας
 
Θα σου αναφέρω κάτι τι να ζητήσει ένα δίκανο .και τι να ζητήσει ένα όπλο αδράνειας τρίχες.Εννοειται πως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με ένα Μπερέτα που είναι από τις μεγαλύτερες εταιρίες όπλων .Αλλά κάποτε και η Μπερέτα ήταν μικρή και μεγάλωσε σιγά σιγά .
 
Θα σου αναφέρω κάτι τι να ζητήσει ένα δίκανο .και τι να ζητήσει ένα όπλο αδράνειας τρίχες.Εννοειται πως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με ένα Μπερέτα που είναι από τις μεγαλύτερες εταιρίες όπλων .Αλλά κάποτε και η Μπερέτα ήταν μικρή και μεγάλωσε σιγά σιγά .
Το θεμα Γιαννη ειναι ποτε θα το ζητισει κι αν το ζηταει συχνα και ξερεις ποτε θα χαλασει οταν εχει κυνηγι ενα σκασμο
 
Θα σου αναφέρω κάτι τι να ζητήσει ένα δίκανο .και τι να ζητήσει ένα όπλο αδράνειας τρίχες.Εννοειται πως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με ένα Μπερέτα που είναι από τις μεγαλύτερες εταιρίες όπλων .Αλλά κάποτε και η Μπερέτα ήταν μικρή και μεγάλωσε σιγά σιγά .
Η Μπερέτα, ήταν πάντα μικρομεγαλο...κ σαν *κουτσκου‼️
*Παιδακι
 
Το θεμα Γιαννη ειναι ποτε θα το ζητισει κι αν το ζηταει συχνα και ξερεις ποτε θα χαλασει οταν εχει κυνηγι ενα σκασμο
Γι' αυτό εγώ μαζί με την Remington, παίρνω μαζί μου πάντα, και την Auto 5. Και είμαι κύριος. Η αλήθεια, βέβαια είναι, ότι η Remington, μέχρι στιγμής, με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο σε όλα, αλλά μας έχει δημιουργήσει κλίμα φόβου, αυτός ο παλιοgvp9000.
 
Παρουσίαση της μπερετα Ελλάς δεν κάνει ούτε για τσοπάνηδες
το αδικούν πολύ αυτό το οπλο
Γιατί ποιο όπλο έχει παρουσιάσει η Μπερέτα εδώ σωστά .Είναι Μπερέτα και πάει το όνομα πρώτο και όχι άδικα αλλιώς η εδώ αντιπροσωπεία είναι να μη πω γιατί.
 
Η αλήθεια, βέβαια είναι, ότι η Remington, μέχρι στιγμής, με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο σε όλα, αλλά μας έχει δημιουργήσει κλίμα φόβου, αυτός ο παλιοgvp9000.
Ρίξε πυρομαχικό εσύ και ο καιρός γαρ εγγύς.
Όλα ασπροπρόσωπα μας βγάζουν μέχρι την βλάβη. :)

ps
Μακάρι να μην πάθει τίποτα ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top