Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κωστα μην ακους τι λενε,,μπορει να μην φερνει πλεον ρουχα αλλα το Μαρτιο θα φερει ενα σκασμο οπλα
Τωρα που ειπες ρουχα, μαγκες το decathlon εχει φανταστικα κυνηγετικα ρουχα και σε καλες τιμες. Ριχτε μια ματια. Εγω τα ειδα ζωντανα στο εμπορικο της Κορινθου. Στο σαιτ δεν γεμιζουν το ματι.
 
Δε ξερω αλλα η κοληση εσπασε γτ συμβενει καμια φορα αυτο σε διαφορες εφαρμογες αλλα το πιστονι φιλε ειναι αστοχια υλικ
Επαθες τπτ ??? Α ετσι για να μη λενε οτι κραζω μονο τα αμερικανικα καπιοι View attachment 41366View attachment 41367 αλλα και παλι το ιταλικο δουλευει ρολοι αυτη ειναι η διαφορα !!!!! Αλλα ρε παιδια αυτος που κολησε το μαστο δεν ειδε την τρυπα αντε ο σιδιροδρομος ραγισε στη κολληση εγινε και ενα στα τοσσες χιλιαδες οπλα απλα λεω μηπως περνουμε οτι περισευει? Γτ και τρεις μισθοι δεν ειναι και λιγα ευρα
τολη συμβαινουν αυτα και στα καλυτερα σπιτια τι να κανουμε
 
Επαθες τπτ ??? Α ετσι για να μη λενε οτι κραζω μονο τα αμερικανικα καπιοι View attachment 41366View attachment 41367 αλλα και παλι το ιταλικο δουλευει ρολοι αυτη ειναι η διαφορα !!!!! Αλλα ρε παιδια αυτος που κολησε το μαστο δεν ειδε την τρυπα αντε ο σιδιροδρομος ραγισε στη κολληση εγινε και ενα στα τοσσες χιλιαδες οπλα απλα λεω μηπως περνουμε οτι περισευει? Γτ και τρεις μισθοι δεν ειναι και λιγα ευρα
Τι του είπε η αντιπροσωπεία έχει ενδιαφέρον να μάθουμε
Αφού έγινε έγινε θα βγάλει άκρη όμως;
 
Ρε παιδιά ερώτηση, εδώ στην Beretta στην Ελλάδα την παλεύουν? 100 τηλέφωνα να μάθεις κάτι και όταν σου λένε θα σε καλέσουμε εμείς δεν παίρνουν ποτέ.

Ο ένας λέει στον άλλο υπάλληλο ότι θα το κοιτάξει. Αμφιβάλλω αν με εξυπηρέτησε ποτέ κανείς σε 1η φάση

Ούτε τα βασικά δεν ξέρουν όταν ρωτάμε κάτι, για τα όπλα. Για το δε στοκ στα όπλα, καλά κρασιά
Γιαυτό και εγώ ασχολούμαι μόνο με αυτούς estore.beretta.com
 
Δε ξερω αλλα η κοληση εσπασε γτ συμβενει καμια φορα αυτο σε διαφορες εφαρμογες αλλα το πιστονι φιλε ειναι αστοχια υλικου
τολη θελεις να σου στειλω φωτο απο διαφορες μαρκες πιστονια εχω ενα ζεμπιλι Πολλες φορες δενειναιμονο αστοχια υλικου η κακη σχεδιαση αλλα τα θερμοβαρικα φουρνελα που βαζουν καποιοι
 
τολη θελεις να σου στειλω φωτο απο διαφορες μαρκες πιστονια εχω ενα ζεμπιλι Πολλες φορες δενειναιμονο αστοχια υλικου η κακη σχεδιαση αλλα τα θερμοβαρικα φουρνελα που βαζουν καποιοι
Εγω βαγηο το εβαλα γτ λενε οτινκατηγορω τα αμερικανικα ε να χαλασε και μια μπερεττα αχαχαχαχα
 
Καλες εντυπωσεις μου εχουν αφησει η καλκο, μετπλαστ και κυργιας
Σαν το κιργια δεν είναι κανείς και έχουν και γνώσεις τι κάνει και σε ποιο όπλο για ανταλλακτικά μιλάω γιατί σε κάποιες άλλες εταιρίες ξέρω περισσότερα από αυτούς για τα όπλα που αντιπροσωπεύουν και εμπορεύονται.
 
Σαν το κιργια δεν είναι κανείς και έχουν και γνώσεις τι κάνει και σε ποιο όπλο για ανταλλακτικά μιλάω γιατί σε κάποιες άλλες εταιρίες ξέρω περισσότερα από αυτούς για τα όπλα που αντιπροσωπεύουν και εμπορεύονται.
Συμφωνω
 
Ειναι πραγματικα κριμα να βλεπεις ενα απο τα καλυτερα αυτογεμη της αγορας απο μια θρυλικη εταιρια σε αυτην την κατασταση Μαθημα πρωτο) .Ποτε μα ποτε δεν ανακατευουμε διαφορετικες πυριτιδες επειδη μας το ειπε ο κλαμπαναρας ξερολας 2) ποτε δεν βαζουμε πυριτιδα στον φουρνοbbq2 [θα αυξησει το βεληνεκες και θα παιρνει στα 80 μ το φασι,ετσι του ειπε ο κλαμπαναρας] γιατι θα τιναξουμε το σπιτι στον αερα .hair.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top