Ata Arms Team

Τους δεξιόχειρες τους Αριστερόχειρες τους έχουν γραμμένους.
Εχει και αριστερο κατα παραγγελια. Το γραφει το σαιτ τους. Ελλαδα δε ξερω αν το φερνουν.
Το ποζε αυτο το εχω ψαξει καλα.
Παναγιώτη ειναι πολυ ενδιαφέρον φιλε.
Απο τουρκικα αυτο και 2 καραμπινες μου εχουν κινησει το ενδιαφερον.
Η μια ειναι της ιδιας εταιριας (neo) και η impala plus
 
Πριν κάτι μέρες δεν μου έβγαζε τους κάλυκες ο πάνω εξωλκεας.
Μια σταγόνα λάδι και έγινε κομπλέ.
Βγαλτους και καθαρισε τους Στέλιο και μεσα στο καναλι που φωλιαζει το ελατηριο με μπατονετα. Επιασαν πουρι.
 
Βγαλτους και καθαρισε τους Στέλιο και μεσα στο καναλι που φωλιαζει το ελατηριο με μπατονετα. Επιασαν πουρι.
Θα τους βγάλω τέλος της σεζόν.

Δεν Ρίχνω πάρα πολλά φυσίγγια.

Μια φορά τη σεζόν καλά είναι...νομίζω....Εκτός άμα δω ξανά ότι δεν λειτουργούν σωστα.
 
Θα τους βγάλω τέλος της σεζόν.

Δεν Ρίχνω πάρα πολλά φυσίγγια.

Μια φορά τη σεζόν καλά είναι...νομίζω....Εκτός άμα δω ξανά ότι δεν λειτουργούν σωστα.
Βγαλτους. Για να σου κολλησε κατι επιασε. Και θελει λαδακι εκει Στελιο, μη το αφηνεις στεγνο. Πιανει και υγρασια. Εγω τους καθαριζα καθε 2η φορα που χρησιμοποιουσα το οπλο.
 
Βγαλτους. Για να σου κολλησε κατι επιασε. Και θελει λαδακι εκει Στελιο, μη το αφηνεις στεγνο. Πιανει και υγρασια. Εγω τους καθαριζα καθε 2η φορα που χρησιμοποιουσα το οπλο.
Θα το έχω υπόψιν και αν ξανακάνει το παραμικρό θα τους βγάλω.
 
Θα το έχω υπόψιν και αν ξανακάνει το παραμικρό θα τους βγάλω.
Βασικά δεν είχα βάλει λίγο λαδάκι εκεί οπότε λογικό να μην λειτουργήσει σωστά.

Μετά που έβαλα μια σταγονιτσα λάδι έκανα μερικές τουφεκιες την επαύριο στο κυνηγι και δούλευε άψογα.
 
Βγαλτους. Για να σου κολλησε κατι επιασε. Και θελει λαδακι εκει Στελιο, μη το αφηνεις στεγνο. Πιανει και υγρασια. Εγω τους καθαριζα καθε 2η φορα που χρησιμοποιουσα το οπλο.
Ξεκινάω ελιές από Παρασκευή οπότε καθαριστηκε λαδωθηκε κομπλέ όλα και έβγαλα εξωλκεις κτλ...

Κυνηγι ξανά στην παύση των γιορτών ή όταν βρέχει στο χωριό ή ακόμη ακόμη και το Γενάρη όταν θα είναι και η ώρα τις τσίχλας.
 
Για πες εντυπώσεις για παντελόνι και μπουφάν
Αξίζει να δίνει κάποιος λίγα χρήματα παραπάνω για να ντύνεται όπως πρέπει.

Τα παντελόνια αυτά δεν είναι για ζεστό καιρό και το μπουφάν είναι για περπατητο κυνήγι δεν κάνει για καρτέρι σε κρύο.

Είναι οκ για τις θερμοκρασίες που έχουμε εδω το χειμώνα.

Άνετα ρούχα με τσέπες σάκο κτλ...

Επίσης να πω πως όταν είσαι ντυμένος ωραία Έχεις άλλη ψυχολογία.
Και η ψυχολογία στο κυνηγι ξέρουμε ότι παίζει μεγάλη σημασία.
 
Καλησπέρα στην ομάδα! Ψάχνονται και εγώ για σκοπευτικό super pose ata, και ήθελα κάποια γνώμη για το supersport. Αν το έχει κάποιος και πως είναι η συμπεριφορά του κτλ. Ευχαριστώ πολύ
Στο θέμα αυτό υπάρχουν κάποιες πληροφορίες.
Αν ψάξεις λίγο θα τις βρεις.
 
Αν ένα κοντάκι είναι κοντό τι πρόβλημα θα δημιουργούσε;

Ένα κοντό κοντάκι κλωτσαει περισσότερο και προκαλεί πιο βιαστικές κινήσεις. Πάντως το δικό σου δεν μοιάζει κοντό, αν και θα ήταν πιο εύκολο να κρίνω αν σε έβλεπα από την δεξιά μεριά.

Ρωτάω για να δω αν έχουμε και δεύτερο στοιχείο εκτός της εικόνας.
Αν εννοείς τι άλλο φαίνεται στην εικόνα, έχεις λάθη στο κράτημα της λαβής, στην γωνία του κεφαλιού και στην ισορροπία της στάσης.
 
Back
Top