Ωτοασπίδες για το κυνήγι.

Μανώλη τις έδωσα στην γυναίκα μου και ακούει χαμηλότερα σε ένταση, άρα ο βαθμός βλάβης στο αυτί παίζει ρόλο. Τώρα με πιέζει να τις φοράω και στο σπίτι, το παίζω θεόκουφος.
Ωραίο αυτό χαχα!, όμως συνεχίζω να λέω ότι έχουν πρόβλημα γιατί λειτουργούν μετά το σκαλωματάκι που κάνει στην μέση, εκτός και άν το σκαλωματάκι το έχουν και οι δικές σου οπότε μάλλον δεν ακούω καλά,
 
Ωραίο αυτό χαχα!, όμως συνεχίζω να λέω ότι έχουν πρόβλημα γιατί λειτουργούν μετά το σκαλωματάκι που κάνει στην μέση, εκτός και άν το σκαλωματάκι το έχουν και οι δικές σου οπότε μάλλον δεν ακούω καλά,
Ίσως κάποιος με άλλη μάρκα μπορεί να μας δώσει αίσθηση λειτουργίας σε σχέση με την βλάβη.
 
Έχουν συνεχόμενη ροή Μανώλη.
Σήμερα πήγα και τις άλλαξα και όλα εντάξει!. Πές μου σε παρακαλώ ή και κάποιο άλλο μέλος, (και ειλικρινά χωρίς να παρεξηγηθώ), γιατί δεν ξανά είχα αυτού του τύπου Ωτοασπίδες, η σωστή φορά να τις φορά κάποιος ποιά είναι? Το κουμπί on off, στο αριστερό αυτί? ή στο δεξί? γιατί τα ακουστικά αλλάζουν θέση, (μπροστά ή πίσω). Ευχαριστώ πολύ!.
 
Σήμερα πήγα και τις άλλαξα και όλα εντάξει!. Πές μου σε παρακαλώ ή και κάποιο άλλο μέλος, (και ειλικρινά χωρίς να παρεξηγηθώ), γιατί δεν ξανά είχα αυτού του τύπου Ωτοασπίδες, η σωστή φορά να τις φορά κάποιος ποιά είναι? Το κουμπί on off, στο αριστερό αυτί? ή στο δεξί? γιατί τα ακουστικά αλλάζουν θέση, (μπροστά ή πίσω). Ευχαριστώ πολύ!.
Μανώλη τα ηχεία Face front, αριστερά η ένταση δεξιά οι μπαταρίες.
 
Σήμερα πήγα και τις άλλαξα και όλα εντάξει!. Πές μου σε παρακαλώ ή και κάποιο άλλο μέλος, (και ειλικρινά χωρίς να παρεξηγηθώ), γιατί δεν ξανά είχα αυτού του τύπου Ωτοασπίδες, η σωστή φορά να τις φορά κάποιος ποιά είναι? Το κουμπί on off, στο αριστερό αυτί? ή στο δεξί? γιατί τα ακουστικά αλλάζουν θέση, (μπροστά ή πίσω). Ευχαριστώ πολύ!.
Κάπου έχουν το σφουγκαρακι που είναι το ηχείο ,πρέπει να είναι προς την πλευρά που κοιτάς ,μπροστά δηλαδή .
 
Το κυνήγι τελείωσε αλλά μόλις παράγγειλα ωτοασπιδες.

Μου χρειάζονται και στη δουλειά περισσότερο διότι ο θόρυβος απ τα αεροπλάνα δεν παλεύεται.Σε λίγα χρόνια θα ειμαι κουφός οπότε αποφάσισα να πάρω ένα ζευγάρι.

 
Last edited:
αν έχεις την καλοσύνη γράψε κάποια στιγμή τις εντυπώσεις σου γιατί μ ενδιαφέρει
Το κυνήγι τελείωσε αλλά μόλις παράγγειλα ωτοασπιδες.

Μου χρειάζονται και στη δουλειά περισσότερο διότι ο θόρυβος απ τα αεροπλάνα δεν παλεύεται.Σε λίγα χρόνια θα ειμαι κουφός οπότε αποφάσισα να πάρω ένα ζευγάρι.
 
Back
Top