Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

το έψαχνα καιρό να βρω κατι τέτοιο και είχα απελπιστεί και το είχα παρατήσει μόνο το browning ειχα βρει και δεν μου αρεσε τελικά έπεσα τυχαία πάνω σε ένα ιταλικο σαιτ και βέβαια το τσίμπησα για τα τσιχλακια οτι πρεπει θα ειναι .exciting.
58526.jpg
 
το έψαχνα καιρό να βρω κατι τέτοιο και είχα απελπιστεί και το είχα παρατήσει μόνο το browning ειχα βρει και δεν μου αρεσε τελικά έπεσα τυχαία πάνω σε ένα ιταλικο σαιτ και βέβαια το τσίμπησα για τα τσιχλακια οτι πρεπει θα ειναι .exciting.
View attachment 78035
Είναι πολύ βολικό, θα το ευχαριστηθείς
 
το έψαχνα καιρό να βρω κατι τέτοιο και είχα απελπιστεί και το είχα παρατήσει μόνο το browning ειχα βρει και δεν μου αρεσε τελικά έπεσα τυχαία πάνω σε ένα ιταλικο σαιτ και βέβαια το τσίμπησα για τα τσιχλακια οτι πρεπει θα ειναι .exciting.
View attachment 78035
Τι διάουλο είναι αυτό???
Έτσι όπως το βλέπω θα συνδυάζεται αψογα με ένα μακρυ σώβρακο.....
Κοίτα να ζυγίζεις σωστά κ τις δυο τσέπες για ισορροπία...

Καλορίζικο βρε!
 
Last edited:
το έψαχνα καιρό να βρω κατι τέτοιο και είχα απελπιστεί και το είχα παρατήσει μόνο το browning ειχα βρει και δεν μου αρεσε τελικά έπεσα τυχαία πάνω σε ένα ιταλικο σαιτ και βέβαια το τσίμπησα για τα τσιχλακια οτι πρεπει θα ειναι .exciting.
View attachment 78035
Αντρέα μπορείς να βάλεις σύνδεσμο και πόσο σου κόστισε;
 
το έψαχνα καιρό να βρω κατι τέτοιο και είχα απελπιστεί και το είχα παρατήσει μόνο το browning ειχα βρει και δεν μου αρεσε τελικά έπεσα τυχαία πάνω σε ένα ιταλικο σαιτ και βέβαια το τσίμπησα για τα τσιχλακια οτι πρεπει θα ειναι .exciting.
View attachment 78035
Πιθανότατα,θα χρειαστείς ραντες...
Με δύο κουτιά φυσίγγια,αρχίζει να τραβάει το παντελόνι κάτω.
Για περπάτημα μιλάω,σε καρτέρι μπορεί να βολεύει.
Έχω το ίδιο σε χακί και του έβαλα ραντες.
 
Τέτοιο pouch έχει χρησιμοποιήσει κανένας για καρτέρι; Βολεύει ή όχι; Κρατάει τα φυσίγγια ή μόλις σκύψεις να πάρεις τον κάλυκα ή το πουλί πέφτουν από τη θήκη τα φυσίγγια. Είναι σταθερό ή πρέπει να σηκώνεις συνέχεια τα βρακιά σου; Πόσα παίρνει περίπου;

thiki-fysiggion-jack-pyke-dermatino-cartridge-pouch-pocket-kafe--pi--6--pr--4061.jpg
 
Τέτοιο pouch έχει χρησιμοποιήσει κανένας για καρτέρι; Βολεύει ή όχι; Κρατάει τα φυσίγγια ή μόλις σκύψεις να πάρεις τον κάλυκα ή το πουλί πέφτουν από τη θήκη τα φυσίγγια. Είναι σταθερό ή πρέπει να σηκώνεις συνέχεια τα βρακιά σου; Πόσα παίρνει περίπου;

View attachment 80813
Έχω εγώ.. εμένα με έχει βολέψει παρά πολύ.. έχω ένα που έχει και πόδια πίσω για να βάζεις τα θηράματα.. με έχει σώσει!
 
Τέτοιο pouch έχει χρησιμοποιήσει κανένας για καρτέρι; Βολεύει ή όχι; Κρατάει τα φυσίγγια ή μόλις σκύψεις να πάρεις τον κάλυκα ή το πουλί πέφτουν από τη θήκη τα φυσίγγια. Είναι σταθερό ή πρέπει να σηκώνεις συνέχεια τα βρακιά σου; Πόσα παίρνει περίπου;

View attachment 80813
Πήρα αυτό φέτος. Είναι αυτό που λέει και ο φίλος πάνω. Οι τσέπες είναι ανοιχτές σαν αυτό που δείχνεις. Στο ορτύκι που το φόρεσα δεν είχα κανένα θέμα. Πολλές φορές χρειάστηκε να τρέξω για να προλάβω τη φέρμα του σκύλου και δεν είχα το παραμικρό θέμα να πέσουν φυσίγγια. Μόνο να μην σε ενοχλούν που ακουμπάνε στα πόδια. Ο σάκος θηραμάτων όλα τα λεφτά. IMG_20231013_222206.jpg
 
Back
Top